Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tuga golema

    Comment


    • Nemam komentar ceo dan mi je preseo :/
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Ma hajde, glavu gore, idemo dalje.. Dacemo im tri komada tamo i cao..

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Ma hajde, glavu gore, idemo dalje.. Dacemo im tri komada tamo i cao..
          Verov.si se salio,al aj za sve postoji prvi put vise ne znam dal da se smejem il placem
          sigpic

          Comment


          • Ma i jesam i nisam.. Kontam da su nam male sanse, ali' nema vajde da bijemo glavom u zid.. Toliko puta smo dozivljavali i veca razocaranja pa smo se vracali.. Zato kazem, glavu gore

            Comment




            • Cista istina, sve rekao covjek sto se trebalo reci. Arogancija i potcjenjivanje protivnika.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Stvarno nam nije bio dan. A oni su imali lude srece plus nase zaletanje koje je dovelo do gresaka kod 2 i 3 gola... Da je barem ostalo tih 1:2. Ovako ce stvarno biti challenge, secam se pre par godina sa milanom skoro da smo stigli 4:0 iz prve, samo treba izvesti pravu postavu i rizikovati.

                Comment


                • Originally posted by krele90 View Post
                  secam se pre par godina sa milanom skoro da smo stigli 4:0 iz prve, samo treba izvesti pravu postavu i rizikovati.
                  Te tekme sam se i ja setio

                  Comment


                  • Da, ali tad ste igrali revanš kod kuće, a sad jurite 3 gola u gostima. Plus što ne smete da primite ni jedan.
                    www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                    Comment


                    • Steta sto Venger neke stvari uvek mora da shvati na neki tezi nacin. Ima na kraju zbog te tvrdoglavosti da ga svet pamti kao luzera.

                      Comment


                      • Nemamo pobednicki mentalitet, to je najveci problem. Mene strasno nervira kada mi vodimo 2-0 tokom utakmice, odmah stanemo, usporimo, vracamo Mertesackeru, ovaj Ospini. Utakmica se igra 90 minuta! Video sam promasaje Girouda, sta reci... Jos se mi dobro i drzimo u ligi sa takvim prvim napadacem kad pogledas kakve napadace ostali konkurenti imaju. Mislim gotivim ja njega, ali je nekada stvarno previse.

                        Idemo sad dalje, u nedelju mislim da cemo dobiti Everton, a u Monacu sve karte u napad, nemamo sta da izgubimo. Mene tu najvise plasi gostovanje Unitedu u Fa Cupu.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Ljudi moji, Ziru je metno osam komada na jedanaest utakmica.. Ima pravo da ga jedno vece ne ide..

                          Comment


                          • Akijev maneken za donji ves u akciji -.-



                            Iskreno pored Mertezakera ubedljivo najgori sinoc , jeste nam taktika bila ocajna i glupo je svaljivati sve na jednog coveka ali takvi momenti i takva izdanja od sinoc je razlog zasto ne mozemo nista da uradimo.Jedan stoper koji igra 10 godina na profesionalnom nivou u kontra napadu ostavlja svog igraca da bi utrojio coveka koji je na protivnickoj polovini i pijemo takvu kontru kakva se po seoskim ligama ne dogadja.A sto se manekena tice to necu ni da komentarisem.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kada smo mi poslednji put prosli 1/8 finala LS i protiv koga? Ja se nesto ne secam.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Kada smo mi poslednji put prosli 1/8 finala LS i protiv koga? Ja se nesto ne secam.
                                Protiv Porta 09/10 tamo izgubili 2 1 ,a kuci dobili 5 0, posle u 1/4 ispali od Barse ....


                                Raspored igraca pre drugog gola....
                                Spoiler
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X