Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportske.net/vest/ultra-m...es-213081.html

    Kako ih navukla zenska.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Rosicky, Walcott, Cazorla, Ozil, Alexis

      Subs: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Flamini, Ramsey, Welbeck, Giroud
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Jebo majku covjek bi rekao ovaj Cazorla zet njegov koliko ga gura i forsira...moze i bez klasicnog spica samo da bi Ozil isao na krilo
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Ma ovo je sad 4-4-2 igra Mesut poluspica
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mislim da je ovo 4-1-4-1...Ozil lijevo krilo
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Sada mi se vise i tekma ne gleda.

              Comment


              • Preteruje sa forsiranjem Ozila na krilu. Umesto da je Rosickog stavio u subotu protiv Spursa, a danas npr. Ramseya, on danas stavlja Rosickog protiv Lestera. Ramsey bi mogao malo na klupu, slab je u poslednje vreme. Ocekivao sam Gabriela i Welbecka danas u postavi, pogotovo sto je Welbeck bio najbolji sto se igraca tice u subotu, ne racunam Ospinu koji nas je spasio blamaze.

                Jedino je pozitivna stvar sto konacno gledamo Alexisa,Ozila i Walcotta zajedno od pocetka.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by AK47 View Post
                  Mislim da je ovo 4-1-4-1...Ozil lijevo krilo
                  Ma ovo ide 4-1-2-1-2, Ozil i Alexis napaci
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • S obzirom da su nas prebili u drugom uz pomoc vrsnog covjeka u zutoj opremi i LFC razjeba one levate sa onim prognanikom nase skole dobar dan za nas.

                    Idemo dalje sad kup da prodjemo dalje i borba
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Sve je dobro sto se dobro svrsi
                      Mislim da je vreme da se promesa odbrana, bekovi mozda cak i golman. Ospina je delovao nesigurno prilikom centarsuteva izlecao nepotrebno (po meni Scesni treba da brani u FA cupu)

                      Comment


                      • Da nije te mrlje protiv Pilica, ozbiljan bi ovo zalet bio.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Sudija se totalno pogubio...ali svakako nismo trebali da se branimo kuci protiv poslednjeg tima lige. Drugo poluvreme ocajno odigrali. Ali samo se 3 boda racunaju to je najvaznije. Sad treba videti koliko je Remzi out...A za Alexisa se nadam da je dobro posto bas i nije delovao ok posle onog starta kad su ga ubili.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bitna su 3 boda sto se kaze bilo je nesigurnosti malo u celom 2pol.al dobro sad,bitno je da gradimo momentum pred FA kup i LS ..Po pobedu u nedelju i bez reprize molim ,tu imamo dobru sansu za odbranu trofeja Retko komentarisem sudjenje al onaj covek il bio naduvan il sta vec, veze on nije ima sta radi...Sad se vraca Jack polako a Ramzika ide dal jednom da ebeno imamo sve igrace na raspolaganju(ne racunam Dijabija )
                            sigpic

                            Comment


                            • Nema gokare da nam objasni da je on bolji igrac od Ozila

                              Comment


                              • Originally posted by Mesutara View Post
                                Nema gokare da nam objasni da je on bolji igrac od Ozila
                                Sine moj, ko god zna da šutne loptu je bolji igrač od Mesutare.

                                Comment

                                Working...
                                X