Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal are ready to move for Marco Reus in summer (£20m) after Bayern Munich pulled out of the race for his signature. [Bild]
    Whoops
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • E, to bi vec bila opasna zajebancija!

      Comment


      • Morgan Schneiderlin has a “personal agreement” with ‪#‎Arsenal‬ over a transfer and set to join the Gunners in summer. [L'Equipe]
        Sto ne bi cudno bilo, Wenger je rodjen u istom malom gradu kao i Morgan.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Strasbourg nije bas mali grad

          Comment


          • Ma Wenger je rodjen u maloj zajednici, gdje se svi znaju, na to sam mislio. Cesto on prica kako je visio u lokalnom pubu, bla bla bla. Uglavnom opet prije ces sa svojim sugradjaninom nesto dogovorit nego s nekim ko nije, imate neku vezu
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Na 11:25 simpaticna scena: Sagna u tunelu doziva Wengera: "treneru, treneru (coach)" samo da mu pruzi ruku i cestita.

              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Idemo sad vi po goleadu neku ,Wolkot Ozil

                Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Coquelin, Ramsey, Walcott, Cazorla, Ozil, Giroud

                Subs: Szczesny, Gibbs, Gabriel, Chambers, Flamini, Rosicky, Akpom
                sigpic

                Comment


                • Ajmo Ramboo vreme je da i ti zatreses mrezu ocekujem 1 i 3+

                  Comment


                  • Sta ono radi carobnjak,kakva su ono pisanja po onako lijepo travnjaku stadiona...nepristojno
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Drugari, ja sam prezadovoljan.. Ja tu nista ne bi' diro.. Sada na skoro svakoj poziciji imamo po 2, a negde i 3 strasna igraca, rotaciji nikad kraja..

                      Comment


                      • Za Spudse ce biti spremi Welbeck i Ox, mozda i Wilshere.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Meni je sada vise zao Vengera kada se suocava sa ovolikim izborom nego, pu pu daleko bilo, kada je polovina povredjena pa nema koga..

                          Comment


                          • Odlicna igra bez obzira sto je to Vila bila,podizemo formu taman za kokoske,LS...Santi ne staje,Teo ulazi u stos,svi su bili na nivou.
                            Sutra ne ocekujemo nikakve aktivnosti ..,.za promenu i mi da iskuliramo zadnji dan prelaznog
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Dimitrije View Post
                              Meni je sada vise zao Vengera kada se suocava sa ovolikim izborom nego, pu pu daleko bilo, kada je polovina povredjena pa nema koga..
                              Danas nisu igrali:

                              Szczesny
                              Debuchy Gabriel Chambers Gibbs
                              Arteta Diaby Wilshere
                              Alexis Welbeck Oxlade-Chamberlain
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • To hocu i da kazem, imamo dva kompletna tima..

                                Comment

                                Working...
                                X