Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Sanchez vjerovatno nece igrati protiv Ville, malo zategnuta zadnja loza, sto me cudi jer je kratko igrao samo protiv Brightona, al neka njega nek bude spreman za kokoske i Princoni moj brate najdrazi poslije Brajkija, nemoj da mi se kladis
    Nije ni čudo koliko su ga oni mesari iskidali za 10 minuta koliko je igrao
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • BEAST !!!

      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Belerin mi deluje stabilniji od Čejmbersa i da je prva zamena Debušiju na desnom beku trenutno? Šta mislite startuju li Volkot i Ramzi protiv Vile, pošto je sad haos sa izborom igrača?

        Pretpostavljam:
        Ospina
        Belerin Per Koš Gibs/Monreal
        Kokelan
        Volkot Ramzi Kazorla Ozil (interchanging)
        Žiru

        #fpl #wildcard #fankonsultacije

        Comment


        • Originally posted by Tom Lunatik View Post
          Belerin mi deluje stabilniji od Čejmbersa i da je prva zamena Debušiju na desnom beku trenutno? Šta mislite startuju li Volkot i Ramzi protiv Vile, pošto je sad haos sa izborom igrača?

          Pretpostavljam:
          Ospina
          Belerin Per Koš Gibs/Monreal
          Kokelan
          Volkot Ramzi Kazorla Ozil (interchanging)
          Žiru

          #fpl #wildcard #fankonsultacije
          Belerin prije Cembersa svakako. Gibs prije Monreala naravski. Rosicki prije Remzija po meni. Ox nije spreman, tako da ce Teo nakon dugo vremena poceti utakmicu u PL. A s obzirom na to da ni Aleksis nije spreman, mogao bi i Ozil zaigrati, nadam se u sredini terena, nikakva rotacija pozicija. Dakle, u odnosu na ovo tvoje jedino Rosicki umjesto Ramba. Neko ce reci, Remzi je defanzivnije orjentisan i odmah moram izraziti svoje neslaganje s tim, Remzi je daleko od toga da je koristan na bilo kojoj poziciji trenutno. Al' opet, forsirao je njega Profa i kad je bio daleko gori, zato sam i napisao "po meni" Rosicki.
          Last edited by Ves; 30-01-15, 16:00.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Nece Rosicky igrati sutra, on ce igrati u velikoj tekmi, protiv Spudsa
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • A po meni Monreal trenutno u boljoj formi od Gibsa. Ospina pre Vojceha obavezno. Na desnom beku Cembers. Sredina Ramsey i Kokelan. A napred Ozil, Volkot, Kazorla i Ziru.

              Comment


              • Ne moze se uopste razmatrati ko je prvi izbor osim u situacijama gdje je Gibs umoran ili ga se cuva za bitniju utakmicu. Jeste Monreal u najboljoj formi otkako je dosao u Arsenal, ali je i takav za klasu slabiji od Gibsa.

                Na ovoj drugoj strani je slicna situacija. Belerin je bolji igrac od Cembersa na bekovskoj poziciji, brzi je, stabilniji defanzivno a konkretniji ofanzivno. Mimo toga, Cembers je igrao protiv Brajtona, tako da i s te strane Belerin ima prednost.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment




                • sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kojim ti argumentima opravdavas minimalnu sansu da je ovo tacno?
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Ma ne bi me cudilo iskreno, a vjerovatno je tacno, nije ovaj frajer zajebancija, upucen je malo u Barcelonu
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Uprkos ogromnom kapitalu i basnoslovnim ciframa novca koji kruze modernim fudbalom, vjerujem da najveci strucnjaci medicine nisu u tom svijetu, a samim tim i da ideja o tome da su arsenalovi doktori trazili savjet od barseloninim prosto je smijesna. Postoje kojekakvi instituti, ustavnove ili neki drugi oblik organizacije kojima bi se eventualno mogli obratiti. Arsenal ima hronican problem sa povredama i procesom oporavka svojih igraca i na to se, naravno, kace razne price i mitovi svojstveni novinarskom amaterizmu. Od svih mogucih razloga za neosporan problem koji imamo, nestrucan medicinski tim je definitivno najmanje vjerovatan. Uostalom, ako se ne varam, taj tim je nedavno izmjenjen? Prije ce razlozi biti cisto fudbalskog karaktera: intezitet treninga, sadrzaj treninga, tretman igraca, stil igre atipican za PL il' sta znam.
                        Last edited by Ves; 30-01-15, 19:24.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Ma ne bi me cudilo iskreno, a vjerovatno je tacno, nije ovaj frajer zajebancija, upucen je malo u Barcelonu
                          Čisto radi preciznosti, barcastuff je samo prenio info dok je weloba izvor, naznačeno je u srednjim zagradama.

                          Comment




                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              Kojim ti argumentima opravdavas minimalnu sansu da je ovo tacno?
                              Argument video na twiteru mora da je istina
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Ma, ljudi, zajebancija, sega, opusteno...

                                Comment

                                Working...
                                X