Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Pjeske
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • I zvanicno
      http://www.arsenal.com/news/news-arc...ing-of-gabriel
      sigpic

      Comment


      • Usput je Campbell potpisao novi ugovor
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Drago mi je zbog Kembela. Na taj nacin je klub pokazao da racuna na njega u buducnosti, ali se i zastitio od eventualnog olakog odlaska, za sitnu lovu i tako to. Inace, od ovih sto im ugovori isticu, ocekujem Belerina i Kokelana da potpisu nove, masnije ugovore, kao i Arteta da produzi na jos jednu godinu. Dijabi nesretnik je zavrsio svoju dugogodisnju agoniju (doduse, dobro unovcenu), a Flaminiju neka je sa srecom!
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • L'Eqipue nas povezuje sa Llorisom.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Jedan od golmana koje najvise cenim i jako mi bilo zao sto ga nismo doveli kada je odlazio iz liona, mislim da od ovog nema nista... Mi smo zavrsili prelazni rok

                Comment


                • Sanchez vjerovatno nece igrati protiv Ville, malo zategnuta zadnja loza, sto me cudi jer je kratko igrao samo protiv Brightona, al neka njega nek bude spreman za kokoske i Princoni moj brate najdrazi poslije Brajkija, nemoj da mi se kladis
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Sanchez vjerovatno nece igrati protiv Ville, malo zategnuta zadnja loza, sto me cudi jer je kratko igrao samo protiv Brightona, al neka njega nek bude spreman za kokoske i Princoni moj brate najdrazi poslije Brajkija, nemoj da mi se kladis
                    Kako ovo moze da bude veliki problem ako se ne cuvas. Osetio na svojoj kozi, pa me vise ne cudi kad se igraci zale na zadnju lozu. Pogana povreda, boli u pm

                    Comment


                    • Ma znam, ako je istegnes onda je 3 sedmice sa njihovim tretmanima, ali fazon je sto je igrao jako malo prosli vikend i ima misicnu povredu, nesto nije OK, sa ovim povredama u posljednje vrijeme, nelogicne su.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Profi igraci moraju da se cuvaju pretreniranosti, jer znas i sam kad povredis na primer zadnju lozu, pa se vratis posle povrede onda i ostali misici na toj istoj nozi su pod vecim pritiskom. Ne moze tebi misic da bude isti sada kada si zdrav i onda kad se vratis nakon povrede. Promene su evidentne, a pritisak na isti misic je bukvalno isti. A to misic ne moze da isprati, pa dolazi do povredjivanja tog isto misica, ili nekog drugog misica quadricepsa

                        Comment


                        • Sad kad se produzi ova povreda Sancheza na malo vise od jedne tekme ili ako te povrede ucestaju bice opet losa je sreca nije Wenger kriv sto ga je tretirao kao mazgu
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Vala je Alexis trcao za trojicu, work rate mu je nenormalan. A Bog samo zna kroz sta prolazi na treninzima. Evo Wilshere nikako da se vrati, RVP-iju je trebalo sto godina da ojaca tj da izdrzi te treninge. Igraci se pozuruju nakon povrede i to je greska koja se skupo placa na duze staze.

                            Comment


                            • Helping already....He makes the other players look handsome
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ma znam, ako je istegnes onda je 3 sedmice sa njihovim tretmanima, ali fazon je sto je igrao jako malo prosli vikend i ima misicnu povredu, nesto nije OK, sa ovim povredama u posljednje vrijeme, nelogicne su.
                                Pa tada se i povredio verovatno. Ko je kriv Vengeru sto ga ubacuje zadnjih 20 minuta protiv Brightona...Tada moze samo batine da dobije
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X