Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klasicni goal poacher kakvih vise nema mnogo. Svakako bi bio dodatna opcija u napadu. Destro, Welbek i Ziru su 3 potpuno razlicita tipa napadaca i ima logike da ga Wenger zeli u timu. Sad nesto ne znam koliko sam odusevljen. A i, januar je, oskudacija stopera, vjetar duva, tesko da ce put Londona u narednim danima.

    Arsenal are said to be in talks with Roma over a potential move for Italian striker Mattia Destro. Gazetta dello Sport is reporting the Gunners are due to meet with the 23-year-old’s representative Claudio Vigorelli but they could face competition from north London rivals Tottenham for the player’s signature.
    sky
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ma to je manje vise agent hype, ganjaju ili ugovor ili da ga prodaju negdje
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mislim da sanse nema da dodje neki napadac,najrealnije je samo Paulista,ili ako ne on drugi neki CB,DM nadam se al male sanse..
        sigpic

        Comment




        • http://www.arsenal.com/news/news-arc...an-bielik-deal
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by Ves View Post
            Klasicni goal poacher kakvih vise nema mnogo. Svakako bi bio dodatna opcija u napadu. Destro, Welbek i Ziru su 3 potpuno razlicita tipa napadaca i ima logike da ga Wenger zeli u timu. Sad nesto ne znam koliko sam odusevljen. A i, januar je, oskudacija stopera, vjetar duva, tesko da ce put Londona u narednim danima.


            sky
            Klasican nemač pojma.

            Comment


            • Destro je jedna klasicna fudbalska karina
              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


              #the return

              Comment


              • The versatile Poland youth international can play in both holding midfield and at centre-back.
                Eto ga! Stigao onam DM i CB u jednom
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Arsenal trazi 15 miliona evra za dzekinsona da bi ostao i posle pozajmice u vest hemu puni smo ovih desni bekova sledeće sezone ce da bude guzva

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Destro je jedna klasicna fudbalska karina
                    Nikad nisam ni volio takav stil igre. Kad sam bio klinac, Inzagi mi je bio najmrzi igrac (back off! ne poredim ih)

                    Nego, mozda je to sve paravan za ovog majstora:

                    Last edited by Ves; 21-01-15, 13:06.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Originally posted by krele90 View Post
                      Arsenal trazi 15 miliona evra za dzekinsona da bi ostao i posle pozajmice u vest hemu puni smo ovih desni bekova sledeće sezone ce da bude guzva
                      Kakva bi to kradja stoljeca bila, znaci ne vjerujem. Placen 1 milion, prodat za 10+
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Da je on kao Inzaghi ja bi ga velicao nego on ne moze s broda u more da pogodi...igrac sa mozda najvise promasenih mrtvih zicera.Pitaj bilo koga ko voli Romu pljunuce ga sigurno,bas prosjecan igrac i gore od toga sto se mene tice
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Dybalu ne moze niko iz Palerma izvuc sad teorije nema.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Da je on kao Inzaghi ja bi ga velicao nego on ne moze s broda u more da pogodi...igrac sa mozda najvise promasenih mrtvih zicera.Pitaj bilo koga ko voli Romu pljunuce ga sigurno,bas prosjecan igrac i gore od toga sto se mene tice
                            haha, kasno sam editovao post!
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Iako nije nemoguce mali Dybala u PSG, Cavani u Arsenal
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja bi obratno u svako doba dana! Tj. da on nama dodje, a Kavani nek igra za Jedinstvo u paru sa Falkaom!
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X