Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam highlights i ne verujem sta Sanchez radi! Kakav vanserijski fudbaler, milina je gledati ga! Nema mane!
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • CHANGE OF PLANS

      Arsenal manager Arsene Wenger told Sky Sports that his January plans have been affected by the shoulder injury sustained by Mathieu Debuchy in the 3-0 win over Stoke today.
      http://www1.skysports.com/iframe/wid...0K_Lh3QmL1L0fW

      Comment


      • sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Drasticna razlika kada igra i kada ne igra...

          sigpic

          Comment


          • I onda mi neko kaze kako je Koscielny nikakav stoper... Izmislio fudbal za Mertesackera i za jos mnoge stopere, jeste bio kiksara, ali napredak je ogroman!
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Samo da dovedemo nekog ko ima pravo nastupa i u LS. Treba nam jos taj jedan CB da bi bili konkuretni u svim takmicenjima jos se ova sezona i tekako moze spasiti.

              Comment


              • Comment


                • Mike Dean will officiate Manchester City v Arsenal

                  Mene interesuje zasto ovaj celavi kurton mora da sudi svaki jebeni derbi Arsenalu?
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • "...Manchester United’s wage bill is the highest which currently stands at £214.8 million which is followed by Manchester City at £205 million. Chelsea are then ranked third with a wage bill of£190.5 million.Arsenal are then on the list in 4th with the current wage bill standing at £166.4 million.
                    http://arsenallatest.com/news/1948-a...wage-bill-2014. ... "
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Evo i zvanicno: Sanogo u Crystal Palaceu do kraja sezone!

                      http://www.arsenal.com/news/news-arc...palace-on-loan

                      Afobe napustio klub, Podolski se nece vracati vjerovatno, a evo i Sanogo na posudbi! Jeste Wenger izjavio da nece pojacavati ofanzivni dio ekipe, ali, nekako mi kurtalisanje 3 napadaca mirise na neku transfer bombu.
                      Last edited by Ves; 13-01-15, 08:48.
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Transfer bombu u vidu Djovinka

                        Comment


                        • Ne vjerujem. Djovinko ili neki drugi igrac njegovog kvaliteta nije dorastao Podolskom, koji opet, cini se, nije dorastao Arsenalu. Vjerovatno nece niko doci. Ali opet, Arsen se rjesava 3 napadaca u zimskom prelaznom roku? Prvi je reprezentativac Njemacke, igrac koji mu je i ove sezone bio koristan u nekoliko navrata. Drugi je zamalo postao opcija br. 2 u napada, a o probijanju treceg u prvi tim Arsenala prica se vec godinama. Dakle, ili neki superstar ili (najvjerovatnije) kako je Wenger i rekao, niko.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Sada ce Chuba da dobije vise prostora..

                            Comment


                            • Ponovo nas povezuju sa Karvaljom. Medjutim, ja bih se kod ovog teksta fokusirao na Kokelana. Navodi autor teksta ispod kako je francuz u ovih par utakmica bio "impresivan" ali kako on nije "top-quality" igrac. Zasto? Jednom sam ja ovdje postavio pitanje sta je sa Kokelanom, kad mi je, msm maliajnstajn, onako bez argumenata i obrazlozenja odgovorio "nije ispunio ocekivanja". Prvo, ko je od vas pratio njegove utakmice u ekipama u kojima je boravio? Drugo, kad on nije odigrao iznadprosjecno za Arsenal? Odgovorio je svim zadacima, bilo da je igrao RB,LB ili DMFa! Nije pravio gluposti, doduse nije se ni isticao kao najbolji pojedinac, ali covjek je ove godine napunio 23!? Prilike je dobijao na kasicicu i koristio svaku. Svakako sam za to da dobije konkurenciju kompetentniju od jednog Flaminija, ali mu treba dati i pravu sansu. Ipak je tu vec 7 godina!







                              http://arsenallatest.com/news/1953-carvalho-afc.html
                              Last edited by Ves; 13-01-15, 21:05.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Fazon sa Le Coq-om je da je on isao po tim posudbama i ni na jednoj se nije pokazao, dok je recimo na ovoj zadnjoj u Charltonu jednostavno eksplodirao, mislim da je poceo sve tekme.

                                Ono sto je on igrao u rezervama je bilo bezlicno i puno je grijesio, glupirao se i gubio krucijalne lopte, vjerovatno i na treninzima je zabusavao, ali ocito mu je nesto kliknulo u glavi pa je skontao da mora da jace radi i otuda ta njegova transformacija. On jos uvijek nije vrhunska klasa, jos uvijek ima polete neke i glupost da napravi, ali evo ovo sto je odigrao za nas ove godine, odigrao je sasvim pristojno, mozda cak i bez greske.

                                Ono sto ja ocekujem jeste da ce mu se ponuditi novi ugovor, ako ovako nastavi.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X