Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by soe View Post
    Sta da i kazem onda osim da grijesis debelo.
    A videcemo ko gresi kada Oliver digne zlatnu loptu licno, a Ronaldo plus Mesi tuga.

    Comment


    • Sanja Princoni da se povezu Pipita i Ozil opet kakav Giroud
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ne sanjam ti ja Akane Rikelme nista od problema mojih, al mi dodje lakse kada zaebavam ljude po forumu malo

        Nemoj Akane nikad da se zaljubljujes, slusaj sta ti princoni kaze.

        Comment


        • hahaha dobro dobro nista onda ti ostaje Dule Krtola samo da zaboravis
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Princoni View Post
            Ne sanjam ti ja Akane Rikelme nista od problema mojih, al mi dodje lakse kada zaebavam ljude po forumu malo

            Nemoj Akane nikad da se zaljubljujes, slusaj sta ti princoni kaze.
            Sad je meni jasno sto ti sve rijedje i rijedje pises ovdje. Pih zaljubio se, jel fatalna ili je tragicna
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              hahaha dobro dobro nista onda ti ostaje Dule Krtola samo da zaboravis
              Taj rad batice, alkohol i krtola melem za svaku ranu.

              Originally posted by maliajnstajn View Post
              Sad je meni jasno sto ti sve rijedje i rijedje pises ovdje. Pih zaljubio se, jel fatalna ili je tragicna
              Ova druga

              Comment


              • E moj tragicaru idi nafataj 6 drugih zena, ta vise postojati nece.

                Dule brat nas iz Brnlija

                Inace Mesutara i Remzika bi mogli igrati sad za vikend, kao i Theo i Giroud od prve minute
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sanogo u C.Palasu do kraja sezone!

                  http://www.lequipe.fr/Football/Actua...-palace/526803
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...-Gundogan.html
                    http://www.independent.co.uk/sport/f...e-9967473.html
                    Last edited by Dimitrije; 09-01-15, 11:13.

                    Comment


                    • Ko sto se pricalo prosle zime draxler potpisao na kraju veliko nista. Ovaj Gundogan bi bio odlicno resenje za CM ali to i dalje ne resava goruce probleme CB i DMF...

                      Comment


                      • Gledam, Suboticu istice ugovor za godinu dana... Mogao bi se on lako dovesti za nekih 15 miliona.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment



                        • http://www.goal.com/en/news/1717/edi...n?ICID=HP_BN_2
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment




                          • Kada vidim nesto ovako dodje mi da zadavim nekoga.

                            Andrej Arshavin je bio najljenjiji igrac Arsenala u historiji, frajer je znao zalec hladno na treningu i odmorit dok svi ostali trce ko konji.

                            Lukas Podolski je samo fantastican finiser, njegovo kretanje na terenu je katastrofalno. Ne pomaze beku, ne vraca se nazad kod kornera, kada igra spica, radius kretanja mu je 15 metara.

                            Wenger unistio talente. Wenger mrzi ljencine na terenu. Alexis je ono sto on obozava, igraca koji ce se vratiti nazad do svog sesnaesterca i povuci kontru naprijed sam, pa izgubit loptu i opet odraditi puni sprint nazad da brani go, kratko jasno.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • ^+ objasnio...

                              Comment


                              • HIGUAIN TO ANFIELD?
                                More Liverpool rumours now, as the Daily Express claims Brendan Rodgers is closing in on Napoli striker Gonzalo Higuain after the Serie A side signed another striker. Marco Gabbiadini signed for Rafa Benitez's men for £11m from Sampdoria on Friday, and the paper says the Reds know a bid of £30m will trigger Higuain's release clause and they will try and finalise a deal in the January transfer window rather than waiting until the summer.
                                Ako je tako, trebalo bi ici na njega. Jebes defanzivnog veznog i stopera, dolaskom El Pipita mi smo rijesili sva pitanja u ofanzivnom dijelu ekipe za dug period! Svakako sanse za titulu nemamo, liga sampiona je prije svega kocka, ali i prestiz, a kup dosao ne dosao, skoro smo ga osvojili. Otici po argentinca, ugurati se za 3. ili 4. mjesto, na ljeto dovesti ozbiljnog stopera i DMFa i napasti titulu!

                                Mislim, uz duzno postovanje klubu kakav je Liverpool, s obzirom na okolnosti kakve su trenutno, Pipa bi sigurno prije dosao kod nas nego li na Merseyside.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X