Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venger završio Mesija.

    Dao mu garancije da će dobiti desetku i biti u prvoj postavi.

    Comment


    • Samo jos da plati jednu funtu vise.

      Comment


      • Navikli smo se sprdati sami sa sobom. Ranije je bilo kako je bilo, ali u poslednja 2 prelazna roka dovedeni su, izmedju ostalog, Ozil i Sancez! Wengeru se vise ne moze zamjeriti na skrtosti. Mozda na pogresnim potezima ili taktickim zamislima, ali nikako ne na tome da ne trosi. Ni ovo nije nemoguce. Nesto se desava. Mozda bude i kakvih preklapanja, ali ja ne bih bio iznenadjen da nas Arsene pocasti Kavanijem!



        http://arsenallatest.com/news/1919-cavani-bid.html
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • https://uk.eurosport.yahoo.com/blogs....html#uk-tw-po

          Ode Voja
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Po meni Ospina svakako bolje resenje na golu, samo da konacno stane sa povredjivanjem.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Ode Woja, Cech dolazi na ljeto, Ospina zamjena i svi zadovoljni
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ima li sanse da brani Ospina u nedelju? Sve hocu da ga pogledam, al nikako ne uspem...
                Znam da je cesto bio povredjen, i da je propustio priliku kad nekoliko tekmi nije branio Voja....
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Tesko, ja bi volio da on brani, ali ce nafurani klaun opet na go.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Defanzivac Viljareala Gabriel Paulista je nova meta Arsenala. Ima 24 godine, nije igrao za reprezentaciju, a inace, iako primarno igra na poziciji stopera, moze pokriti i obe bekovske. Meni ne obecava mnogo, a sam transfer nece biti problem jer Viljareal zeli Kembela na posudbu.

                    http://arsenallatest.com/news/1924-p...-campbell.html

                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Kavani, kako se ovdje navodi, nije zadovoljan ulogom koju ima u PSGu. Ne igra na svojoj poziciji, a pored Ibre je vazda u drugom planu. To se, cini se, odrazava i na igru, ali i na strpljenje kluba, tj. sve ga je manje. Oni su, kako se navodi, spremni prodati Edisona, i realno, Arsenal bi tu zaista mogao biti favorit za njegovo dovodjenje.

                      http://arsenallatest.com/news/1927-p...i-arsenal.html
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Zelim vam da dodje Cavani,ali stvarno ozbiljno je to pojacanje
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Ne lozim se ja previse. Vjerovatno nece nigdje. Ali kazem, ako bude isao, Arsenal je, s obzirom na okolnosti i stanje u drugim velikim klubovima, logicna destinacija. Ipak, tesko da ce se uopste cimati iz Pariza.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Na ljeto hoce sigurno jer je svjestan da je protracio dvije mozda i najbolje godine karijere,bio je u zivotnoj formi i odluci da ode gdje igra Ibrahimovic.Vjerovatno on zeli da ide,ali oni vrlo tesko pustaju igrace da idu tako da je nemoguce naci zamjenu tog kalibra sada i zbog toga mislim da januar nece biti mjesec njegovog odlaska,mada ko zna...

                            Mislim da ce Wenger samo nekog stopera dovesti za sicu i to je to sto se ovog prelaznog tice
                            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                            #the return

                            Comment


                            • Ako Cavani uspije da pobjegne iz Pariza, 'napali ga teroristi' pokupit ce njega Wengerica.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by AK47 View Post
                                Na ljeto hoce sigurno jer je svjestan da je protracio dvije mozda i najbolje godine karijere,bio je u zivotnoj formi i odluci da ode gdje igra Ibrahimovic.Vjerovatno on zeli da ide,ali oni vrlo tesko pustaju igrace da idu tako da je nemoguce naci zamjenu tog kalibra sada i zbog toga mislim da januar nece biti mjesec njegovog odlaska,mada ko zna...

                                Mislim da ce Wenger samo nekog stopera dovesti za sicu i to je to sto se ovog prelaznog tice
                                Nema tu lazi, nema tu prevare, akan glas razuma na ovoj temi, a i šire.

                                Comment

                                Working...
                                X