Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Da vi odlucujete o tome ko ce od ovih igraca u januaru doci u Arsenal, koga bi izabrali? Dakle, nista "ja mislim", "nece niko doci" i sl. Samo na trenutak zamislite da je na vama odluka.

    Schneiderlin
    Lars Bender
    M'Vila
    M.Sissoko

    *ova se imena spominju (koliko god nerealna bila), nisam ih tek onako nabrojao...
    Gde tog Mvilu nadje, pa on se ni u Interu ne sastavlja...

    Comment


    • I meni se on cini kao najbolja opcija. Svi nesto Tadic, Pelle, ali je po meni Snajderlin covjek koji pravi razliku kod Svetaca i pravio bi je i kod nas. Bender bi takodje bio veliko pojacanje, s tim da, kao sto ti spomenu, pitanje je da li bi se odmah snasao ili bi mu trebao period adaptacije za maksimum. M'vila bi prije par godina bez konkurencije bio prvi izbor i vjerovatno jeste najtalentovaniji od svih, ali je na psiholoskom planu nestabilan, a i donosio je lose odluke u karijeri koje su ga dodatno unazadile. Medjutim, covjek koji se ne spominje a bio bi moj prvi izborr je svakako William Carvalho! Najmladji od svih, moze i stopera da pokriva, najveci potencijal, silan igrac!
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Mvila najtalentovaniji

        Comment


        • Pa taj "smijesni" M'Vila je s 19 u Rennesu igrao ono sto neki s ovi liste nisu do 25. ..
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Bio i Baloteli rasni klinic, pa je sada klocna.

            Comment


            • Pa talent je jedno, i on ga ima na izvoz, to sto je odabrao neki pogresan put je nesto sasvim drugo .

              S 19 godina je bio, skoro pa jedini siguran ( u veznom redu ) u A reprezentaciji Francuske .
              Last edited by Dale; 24-12-14, 00:00.
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ok bi bilo da je napisao Mvila je bio najtalentovaniji, ali Mvila je najtalentovaniji, to je apsurd, pa lik pukao kao kondom. Onda nek se kaze i da je Kvarezma talentovaniji od Ronalda.

                Comment


                • http://www.sportklub.rs/bomba-kavani...-miliona-funti
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • To za Kavanija nema smisla niti ce ga imati. 50m transfer plus 50m plate, tih para Arsenal trenutno nema.

                    Ja maloprije procitah Sergio Ramos se spominje i slatko se nasmijah
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • A po meni je i bespotrebno dovoditi napadaca, tu su Giroud, Campbell, Welbeck. Nikada mi nece biti jasno zasto Campbell dobija toliko malo sansi. Kada predrkani Yaya Sanogo ima vise odigranih minuta od njega.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Originally posted by Princoni View Post
                        Mvila najtalentovaniji
                        Kakav danak neiskustvu.
                        Last edited by goku; 24-12-14, 22:50.

                        Comment


                        • Jebo talenat u pravu je Prince,ja ne znam je li ko gledao tu olupinu ove sezone.Dno dna jbt vise igra Zdravko Kuzmanovic od njega,a i kad igra los je+fizicka sprema prosto uzasna...eto toliko od mene,klosar obicni
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • E, e KLOSAR, to je izraz
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Ves View Post
                              I meni se on cini kao najbolja opcija. Svi nesto Tadic, Pelle, ali je po meni Snajderlin covjek koji pravi razliku kod Svetaca i pravio bi je i kod nas. Bender bi takodje bio veliko pojacanje, s tim da, kao sto ti spomenu, pitanje je da li bi se odmah snasao ili bi mu trebao period adaptacije za maksimum. M'vila bi prije par godina bez konkurencije bio prvi izbor i vjerovatno jeste najtalentovaniji od svih, ali je na psiholoskom planu nestabilan, a i donosio je lose odluke u karijeri koje su ga dodatno unazadile. Medjutim, covjek koji se ne spominje a bio bi moj prvi izborr je svakako William Carvalho! Najmladji od svih, moze i stopera da pokriva, najveci potencijal, silan igrac!
                              Princoni i AK47, đe boči, šta je problem? Pa jebote. Mora li na ovom forumu svako malo da se izvlači iz konteksta napisano da bi se izrazio stav i "politička (ne)korektnost". Kad sam sebe moram citirati. U pravu je Princ da je Mvila kurčina, međutim, njega niko nije pitao da li je Mvila kurčina niti se ko protivio toj konstataciji pa da još treba naglašavati kako je u pravu. Svi superlativi su se odnosili na prošlo vrijeme kad je Mvila u pitanju, uopšte nisam govorio o sadašnjosti i to svakom ko ima namjeru napisati iole konstruktivan i smislen komentar može bez i malo naprezanja mozga biti jasno. I ne vređa mene to što ste vi stvorili diskusiju o mojoj nepostojećoj konstataciji, već što prečesto idemo u kontra smijeru, izvlačimo stvari iz konteksta kako bi naglasili očigledno i tako ozbiljno narušavamo kvalitet ove teme. Baš se često dešava ovo.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Pa Ves brate zar ti ne izucavas Sociologiju, zar nisu pisali neke studije o tome da ljudi uvijek gledaju ono najgore u vecini slucajeva

                                Jebo to, jos 7 dana do januara, a nismo jos nikoga potpisali, sumnjivo meni to da ne izvisimo opet
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X