Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Alexis mora odmorit protiv Borusije. Treba nam bod iz dvije tekme tako da ova tekma nista spec
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Sta mislite kad bi probabli 4-4-2? Napred Welbeck-Giroud, krila Alexis i Ox/Theo, dva MC-a recimo Arteta i Ramsey, mada bih ja dao sansu Rosickom da se pitam, odigrao bi bolje nego Wilshere i Ramsey 100%.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Originally posted by Topdzija View Post
        Sta mislite kad bi probabli 4-4-2? Napred Welbeck-Giroud, krila Alexis i Ox/Theo, dva MC-a recimo Arteta i Ramsey, mada bih ja dao sansu Rosickom da se pitam, odigrao bi bolje nego Wilshere i Ramsey 100%.
        U toj formaciji se dva centralna vezna nenormalno troše i treba da budu igrači tipa Gatuzo. Bolje 4-2-3-1, Velbek malo povučenije da pomaže dvojici centralnih veznih.

        Comment


        • Originally posted by goku View Post
          Meni se čini da je Ozil došao na zimu, a oni su veći deo vremena bili prvi bez njega u prvom delu sezone. Mesut je igrao dobro prvih mesec dana i onda nestao bez traga, još uvek ga traže.

          I nemoj Žirua da stvaljaš sa njim, protiv tog čoveka nemam ništa.
          Mesut je dosao u leto 2013.

          Comment


          • Originally posted by goku View Post
            U toj formaciji se dva centralna vezna nenormalno troše i treba da budu igrači tipa Gatuzo. Bolje 4-2-3-1, Velbek malo povučenije da pomaže dvojici centralnih veznih.
            Ali ne znam gde bi Welbecka smestili u toj formaciji, nerealno mi je da igra na krilu pre npr. Chamberlaina.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Topdzija View Post
              Ali ne znam gde bi Welbecka smestili u toj formaciji, nerealno mi je da igra na krilu pre npr. Chamberlaina.
              Pa Velbek centralno, ispred njega Žiru, Alexis i Volkot po krilu.

              Comment




              • Objasnio covjek sve. Nema se sta dodati
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • Dovidjenja prijatno!
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • U janurau se mora kupiti defanzivni vezista,koji ce vredeti nesto i doprineti timu odmah,a ne za 2,3god.i jedan iskusni defanzivac , i ako iskoci Ceh ili Kasiljas sto ne probati,muka mi je vise da krivimo sudije i losu srecu svaku ebenu utakmicu..ponavljacu to ko papagaj do kraja janura,inace nam nema spasa, i to nase zacementirano top 4 ce biti miljama daleko,
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako cemo realno stvarat onolike sanse i onda ih fulati, morat ce poceti jednom da ulazi, ne moze zauvijek da se ono desava. Evo sta mi pricamo, u zadnjih 5 tekmi primili smo oko 10 golova a od toga u okvir gola su nam uputili oko 15 suteva. To je sramotno, da nam United iz 2 suta na go da 2 gola.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Al ono za Klopa,pa veci smo mi primer ,koliko godina samo smo bili u krizi,a ne verujem da je jednom izvizdan ,jos Da vidim Dortmundove navijace za 4,5,6,7,8,9 godina
                        sigpic

                        Comment


                        • Jok nije, zvizde oni njemu vec 5 godina.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment



                          • sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • http://www.gfycat.com/BasicFlamboyantAmericanshorthair

                              Comment


                              • Ja ne pamtim da sam video ovako dobru sliku nekog snimka na internetu ikada...

                                Comment

                                Working...
                                X