Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Idi stavi avatar pilica sad da te mogu zajebavat sa Cickov mali

    Sta imam kulirat. Svicarci me obradju, ovi debili me sjebu duplo. Ja umjesto da ucim sjebajem se zivotu koji kurac ze desava. I evo sad u ova doba nabadam nake brojeve nekih ekonometrijskih funkcija, a veze nemam sta pisem, a ispit u srijedu. Jebem ti Arsenal. Najtuznije od svega je to sto Wenger glumi tvrdoglavog covjeka, al mogu zamislit samo kako je njemu. Bukvalno je zivot dao za ovaj tim, toliko se unio u sve to i ooet ove karine samo jos vise i vise mu slamaju srce. Te price da Steve Bould nema uticaja na treningu mogu se okaciti macku za rep, radi on stalno, ali individualno ne nikad, jer tim treba da se brani kao jedinka, a ne kao samo defanzivna struktura.

    S pravom mogu reci da sko danas izgubili od Stoke Citya. Taktika teta vanGe je dodaji se u obrani, izvuci Arsenal, vrati De Gei, ispucaj na cupu, pq valjda spusti nekom i tako cijelu tekmu. A to sto je on pobio pola ljudi svojim laktovima i samarima to niko ne prica, al dobro Mike Dean allah sudijskog posla.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Šta može Venger da menja? To što on izvodi na teren je najjače što ima. Dominirali su veći deo utakmice, imali šanse. Vengerova krivica je u tome što je zadnjih nekoliko godina strašno oslabio ekipu prodajom: Fabregasa, Persija, Songa, Nasrija, Klišija, Sanje, Vermalena. Svi oni su kukali kako u Arsenalu ne mogu da se razvijaju, ne mogu ništa da osvoje, pa normalno kad su svakog leta prodavali najbolje igrače. Ne kapiram zašto, šta kao bili u dugovima pa im trebala lova. Ne mogu se takvi igrači lako zameniti, u tome je srž problema, a ne u tome što ne igraju Rosicki i Podolski.

      A i povrede su veliki problem, igrači nemaju kontinuitet. Volkot ko od govana da je, kad god se povredi nema ga pola godine, Rambo i Jack slično, sad i ovaj Debiši. Ne znam ko je kriv zbog toga, jesu li to mišićne povrede ili mehaničke, ako su mišićne onda postoji objektivna krivica. Ubeđen sa da nema tih povreda i sa ovim što ima da bi Venger lagano bio drugi (ovako će završiti kao treći), a ako popune ove deficitarne pozicije na zimu, očekujem neko čudo u Ligi šampiona.

      Comment


      • Cicko
        Originally posted by goku View Post
        Šta može Venger da menja? To što on izvodi na teren je najjače što ima. Dominirali su veći deo utakmice, imali šanse. Vengerova krivica je u tome što je zadnjih nekoliko godina strašno oslabio ekipu prodajom: Fabregasa, Persija, Songa, Nasrija, Klišija, Sanje, Vermalena. Svi oni su kukali kako u Arsenalu ne mogu da se razvijaju, ne mogu ništa da osvoje, pa normalno kad su svakog leta prodavali najbolje igrače. Ne kapiram zašto, šta kao bili u dugovima pa im trebala lova. Ne mogu se takvi igrači lako zameniti, u tome je srž problema, a ne u tome što ne igraju Rosicki i Podolski.

        A i povrede su veliki problem, igrači nemaju kontinuitet. Volkot ko od govana da je, kad god se povredi nema ga pola godine, Rambo i Jack slično, sad i ovaj Debiši. Ne znam ko je kriv zbog toga, jesu li to mišićne povrede ili mehaničke, ako su mišićne onda postoji objektivna krivica. Ubeđen sa da nema tih povreda i sa ovim što ima da bi Venger lagano bio drugi (ovako će završiti kao treći), a ako popune ove deficitarne pozicije na zimu, očekujem neko čudo u Ligi šampiona.
        Moze itekako da menja. Moze Rosickom dati sansu umesto ukanalisanih Vilsera ili Ramzija, zna se koliko je energija na terenu Rosickova znacila Arsenalu svih ovih godina. Moze jednom Podolskog u prvu da stavi, zna se koliko ga je puta taj lik iz govana vadio. Moze dati posle sjajno odigranog Sp-a Kembelu sansu. Pa jedan idiot kao sto je Flamini je odigrao vise od sve trojice. I ako za ovu trojicu nema mesta i pored ovolikih povreda, pa sta rade onda u klubu, zbog cega plate primaju, zasto prodati nisu???
        I smesan je alibi da je neko izdominirao na utakmici a do osamdeset i nekog minuta gubi sa 2:0, a alibi price sa povredama su u fazi raspadanja zbog bajatosti.

        I pozdravio te Ozil

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Cicko


          Moze itekako da menja. Moze Rosickom dati sansu umesto ukanalisanih Vilsera ili Ramzija, zna se koliko je energija na terenu Rosickova znacila Arsenalu svih ovih godina. Moze jednom Podolskog u prvu da stavi, zna se koliko ga je puta taj lik iz govana vadio. Moze dati posle sjajno odigranog Sp-a Kembelu sansu. Pa jedan idiot kao sto je Flamini je odigrao vise od sve trojice. I ako za ovu trojicu nema mesta i pored ovolikih povreda, pa sta rade onda u klubu, zbog cega plate primaju, zasto prodati nisu???
          I smesan je alibi da je neko izdominirao na utakmici a do osamdeset i nekog minuta gubi sa 2:0, a alibi price sa povredama su u fazi raspadanja zbog bajatosti.

          I pozdravio te Ozil
          Hvala, pozdravi i ti njega i reci mu da ne žuri.

          Comment


          • On ako ne pozuri mi cemo 11.zavrsit
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ja verujem u ofanzivnu četvorku Alexis, Ox, Teo, Deni, a Rambo i Jack iza njih dok ne dovedu DM, a onda ova dvojica u rotaciju, e da i Žiru i Mesut u rotaciju sa ovom četvoricom, ali Mesut čim počne da se izdrkava napolje pa makar i na poluvremenu.

              Comment


              • Mnogo si tvrdoglav goku, prihvati realnost da je Arsenal smesna ekipa bez Ozila i Zirua

                Comment


                • Originally posted by Prince View Post
                  Mnogo si tvrdoglav goku, prihvati realnost da je Arsenal smesna ekipa bez Ozila i Zirua
                  Ubacio sam Žirua i Mesuta u rotaciju, zaboravio sam Žirua da pomenem.

                  Meni kad se neko smuči gotovo je, mora mnogo toga da uradi da bi to ispravio.

                  Comment


                  • Ma koje crne rotacije, to su alfa i omega Arsenala

                    Comment


                    • Originally posted by Prince View Post
                      Ma koje crne rotacije, to su alfa i omega Arsenala

                      Ako je to tačno, onda će stvarno završiti 11.

                      Comment


                      • Vidis prosle sezone sa njima dvojicom 128. dana na mjestu broj 1.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Ako je to tačno, onda će stvarno završiti 11.
                          Prosle godine u ovo vreme dok su oni igrali mi bili prvi na tabeli, a ti kako hoces

                          Comment


                          • Meni se čini da je Ozil došao na zimu, a oni su veći deo vremena bili prvi bez njega u prvom delu sezone. Mesut je igrao dobro prvih mesec dana i onda nestao bez traga, još uvek ga traže.

                            I nemoj Žirua da stvaljaš sa njim, protiv tog čoveka nemam ništa.

                            Comment


                            • Ziru je vukao dvije sezone ko ludak. Skoro bez odmora 2 godine igrao. I onda se povrijedi ove i vrati se 4 sesmice prije vremena. Pocinje sigurno tekmu protiv Borusije
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ne znam, možda ne bi bilo loše da igraju i Žiru i Velbek. Velbek se dobro kreće, a nema realizaciju, pomeriti ga iza Žirua (nešto kao Runi u Unitedu, njih retko gledam pa nisam siguran), a sa krila Alexis i Teo.

                                Comment

                                Working...
                                X