Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ves View Post
    Kao drugo, DM nije doveden iskljucivo zbog Diabyja. Sad, koliko je to racionalan potez je drugi par opanaka.
    A otkud ti ova info?

    Comment


    • Pa on je ta klasa koja je jos davno trebalo da zamijeni Vieru. Svi ostali su oduvijek planirani za backup. Denilson, Song, povratak Flaminija, pokusaji u vidu Frimponga i Kokelana. Jedino se na Diabija ozbiljno racunalo sve vrijeme. Venger je, kao sto smo davno zakljucili, tvrdoglava, principijelna licnost. On od ovog baksuza nikada nije odustao. Jos uvijek cini se.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • S obzirom na to, da bi anketa bila javna, morao sam prethodnu da obrisem, tako da cete ponovo glasati u novoj/staroj.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Ves View Post
          Pa on je ta klasa koja je jos davno trebalo da zamijeni Vieru. Svi ostali su oduvijek planirani za backup. Denilson, Song, povratak Flaminija, pokusaji u vidu Frimponga i Kokelana. Jedino se na Diabija ozbiljno racunalo sve vrijeme. Venger je, kao sto smo davno zakljucili, tvrdoglava, principijelna licnost. On od ovog baksuza nikada nije odustao. Jos uvijek cini se.
          Ma nidje veze. Pa igrao bi do sada u ligi da Venger racuna na njega, a ne ona klocna Flamini.

          Kakav si ti amater freshko...

          Comment


          • Povrijedjen je levat. Ne mogu njegovi misici izdrzati
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Phahahahaha kako bre opet povredjen, pa igrao je onaj miki maus kup ... Njega kao da lece tamo nadrilekari i babavracare, horor jbt

              Comment


              • Ma njemu Bog pomoci ne moze bukvalno. Covjek je bio kod svakog moguceg svjetskog strucnjaka, nisu to Arsenalovi dokotori, vec eksperti struke i ne mogu mu nista. Frajer jednostavno nema misicna vlakna dovoljno cvrsta da igra fudbal na profesionalnom nivou. Dobro je do kraja sezone cemo trpiti tu mizeriju i valjda ce se povuci i skratiti muke i nama a i sebi.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Steta za lika. Gledao ja skoro reprizu tekme u ls Milan Arsenal, kad je jedini gol dao Fabegas, i bas obratio paznju na Diabia, kako je samo batica izdominirao sredinom terena, jaci bio igrac nego li Pogba sada npr. Ali eto, sudjeno mu nije .


                  Kakav je moralni gmizavac ovaj brat Akan. Redovno pljuje po Vengeru, a ovamo glasao za njegov ostanak
                  Last edited by Lion; 10-11-14, 21:45.

                  Comment


                  • Taj covjek sjecam se ja protiv Bosne, za Francuze odigrao nenormalnu tekmu, poslije Svjetskog 2010. na pocetku kvala za Euro, kad su bili u zestokoj krizi. Lik je normalno izdominirao.

                    Samo kad se sjetim tekme sa LFCom prije 2 sezone, nenormalna tekma. Sjeca se Freshko te tekme sigurno, nenormalno je igrao.

                    Covjek je nenormalan igrac, ali steta jebiga nije ga zivot mazio
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jeste nas jebao ko malo ko,on i onaj Alou Diarra nas unistili nikad to ne mogu zaboraviti...

                      hahaha pa moram ja da podrzim legendarnog Wengericu jer ja sam jedini iskren prema vama ovdje uvijek bio u svakom segmentu
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment




                      • Bolest
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Vidi, vidi... I Vladan se fura na Vengericu, ispada da samo ja kao hejtujem Vengera . Sve su to provokatori sto bi rekao jedan lik sa foruma ovog.

                          Comment


                          • Ma pazi, ovdje je Wenger IN, Wenger OUT diskusija normalna. Ljudi na tribinama hoce da se pokolju zbog njega, al pazite ja sam ubjedjen poslje pauze sad, kad nanize 10 pobjeda u svim takmicenjima, nece vise biti Wenger OUT, nego ce biti Wenger BOG!
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • (Za) Razlog: I tako se jedva krpimo, koji če nam još veća konkurencija u EPL-u.

                              Comment


                              • Originally posted by Tom Lunatik View Post
                                (Za) Razlog: I tako se jedva krpimo, koji če nam još veća konkurencija u EPL-u.
                                Ja razloga

                                Kao da pricamo o Mojziju, a ne o Wengeru
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X