Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li se ponovo raspravlja o tome da Wenger treba da ide i kako je on glavni krivac ? Kada su rezultati dobri Wenger je "strucnjak" najbolji trener , cim krene po zlu odma pljuj po njemu "Wenger out" i ti fazoni
    Ovaj matori dripac sa klipa je glavni primer gledao sam ga pre nekoliko meseci dizao je Wengera u zvezde a slusaj ga sad odma se glumi neko ludilo i svi su strucnjaci , ajde molim te ....
    Last edited by Lord Gangarić; 10-11-14, 17:44.
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja iskreno NE zelim da budem moderator/admin bilo sta, jednostavno za takvu ulogu, em nemam zivaca, em nemam vremena, a posebno nemam namjeru da sam sebe cenzurisem.

      Zaboravio sam to staviti gore.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Ja iskreno NE zelim da budem moderator/admin bilo sta, jednostavno za takvu ulogu, em nemam zivaca, em nemam vremena, a posebno nemam namjeru da sam sebe cenzurisem.

        Zaboravio sam to staviti gore.
        Nemoj brate ici u te politicke vode ti si uvek bio opozicija
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Ma kakav ja i politika nikad to nije bilo za mene

          A posebno ovdje glumit nesto, da brisem raji postove bla bla bla, ne pada mi na pamet.

          Sto se tice Clauda, on je fin jedan cica, ali je nenromalni pesimista i to me nerivra. Opcenito ljudi su slijepi po pitanju Wengera. Jeste on tvrdoglava budala, koja ne odustaje od principa da zeli da igra savrsenu utakmicu u kojoj se protivinik nista ne pita i to je to. Doci ce to sve na svoje mjesto. Recimo prosla sezona je bila iskopavanje temelja, ova godina je betoniranje i sljedeca je vec vrijeme da se pocne ozbiljno igrati.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Evo vam ankete, da vidimo ko je lojalan Wengeru.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              Evo vam ankete, da vidimo ko je lojalan Wengeru.
              Hvala drugu Freshkicu
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Sto se tice Clauda, on je fin jedan cica, ali je nenromalni pesimista i to me nerivra. Opcenito ljudi su slijepi po pitanju Wengera. Jeste on tvrdoglava budala, koja ne odustaje od principa da zeli da igra savrsenu utakmicu u kojoj se protivinik nista ne pita i to je to. Doci ce to sve na svoje mjesto. Recimo prosla sezona je bila iskopavanje temelja, ova godina je betoniranje i sljedeca je vec vrijeme da se pocne ozbiljno igrati.
                Pa sam si rekao da je tvrdoglava budala,tesko ce on odstupiti od svojih principa,i to me jako nervira, a pogotovu sto se tice transfer politike,pa onda pozicija nekih igraca u timu,gde ko igra itd.,vrsenja izmena u nekom nerazumnom periodu utakm.Sledeca sezona ima vise sanse da bude malo bolje i nista vise od toga,,al kakav tim imamo ,mora mnogo bolje,mnogo....,pratim Arsenal od 99 uvek sam podrzavao Wengera
                ,al u zadnje vreme polako prelzim na drugu stranu misljenja,jer jednostavno dosta je,mi ne nazadujemo,vec stojimo u mestu
                Last edited by Jack; 10-11-14, 18:47.
                sigpic

                Comment


                • Mah ovo igranje sa igracima van pozicije je realno besmisleno. Svi pricaju kao Ozil na krilu, bla, bla. Cinjenica je da Ozil uzme loptu i ide s njom gdje on hoce, to sto se on jos uvijek nije privikao skroz na uvijete igranja u Engleskoj to je druga stvar, a posebna stvar je sto nije imao da igra konstantno sa Walcottom koji je za njega dream igrac sa sirenjem odbrane
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ja sam isto spomenuo cim se Wolkot povredio bio,koliko ce Ozilu nedostajati bas to otvaranje prostora..to nam je zastitni znak bukvano,ali Wenger mora da se nauci da se prilagodjava svakom protivniku i kad nema na raspolaganju sve igrace,sto je cest slucaj nazlost, mora da nauci da zatvara utakm.pri vodjstvu,mora da se menja njegov pogled ka ovom novom ako mogu da nazovem modernom fudbalu, ali najvise zbog ceka sam popizdeo na njega je aj opet da se ponavljam je odbrana,temelj svakog tima,DMC,i CB,to nam je trebao kao lebac,a on je zazmureo bukvalno na to..
                    sigpic

                    Comment


                    • Bravo Fresko za anketu, samo ne znam sto je anonimna . A vilserica nas prodao, pa on ovu temu i ne cita .

                      Slazem se sa Akijem sto je pisao sve dok nije krenuo sa pricom da nas jedino Venger moze izvuci iz krize. Pa on nas je u krizu i doveo. Ne vidim ja prelazak na visi nivo sa Vengerom. Obezbedice on i ove sezone top 4 i prolazak grupne faze ls sa drugog mesta, i tu se cela prica zavrsava sa njegovim ambicijama. Ne mislim da je resenje da mu se sada daje otkaz, ali bi bilo najbolje da se na kraju ove sezone sam povuce na neku drugu funkciju u klubu.

                      Imao Venger sve uslove da ove i prethodne sezone napravi iskorak, nisu mu odlazili najbolji igrac, ali jbg. Luiz Gustavo mu bio preskup pretproslog leta, Kalstrum donosi trofeje, ovog leta cekao da mu sa neba padnu stoper i zadnji vezni. Jos sada i Ramzi ne zna gde bije od kada se ozenio letos .

                      Ja bi licno voleo da ga zameni Gvardiola. Zna covek kako se trofeji osvajaju, digao bi klub na visi nivo, plus rivalstvo sa Murinjom bi se ponovo aktiviralo sto bi bilo odlicno i za samu ligu.

                      Aki, odlican avatar
                      Last edited by Lion; 10-11-14, 19:07.

                      Comment


                      • Nije vas Batica prodao, ne moze da nadje gde se postavlja anketa, baga mu forum ili sta vec od kako je korisnik pa nema odredjene toolbarove.
                        On me je i zamolio da vam postavim, tako da bez omalovazavanja unapred.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Iskreno ja mislim da je planirano da Gvardiola preuzme klub. Cisto sumnjam da ce Pep produziti sa Bayernom. Ugovor mu istice za 2 godine, i taman jedna godina pauze, do tada je Wengerica na klupi Arsenala.

                          Ono sto je problem, jeste to sto sa ovim igracima trenutno u obrani, ne moze se zatvoriti tekma, a da ne pricam o tome da ga igraci ne slusaju i cisto sumnjam da tekmu protiv Uniteda poceti Remzika ili Cazorla.

                          Fali Giroud i to se vidi. Puno tecnije se igra kada je on tu. Plus moze da se udara sa svim onim defanzivcima i u odbrani je esencijalan.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Odbrana je kriminalna, ali sta drugo i ocekivati kada je jedan stoper prespor, a drugog stopera igra levi bek. Mislim da bi cak bolje bilo da Per i Cembers igraju stopere, a Belerin desni bek. Toliko jadno stanje je sa odbranom da mi bude krivo sto smo onakvu klasu kao sto je Dzenkinson poslali na pozajmicu

                            Fali Ziru, oploditelj ove igre.

                            Comment


                            • Kao prvo, volio bih da je anketa javna.
                              Kao drugo, DM nije doveden iskljucivo zbog Diabyja. Sad, koliko je to racionalan potez je drugi par opanaka.
                              Kao trece, moram se izjasniti da bih bio veoma razocaran da vidim Gvardiolu u Arsenalu. Mnogo je razloga. Klop je moj izbor. Piksi je onako egzoticna opcija.
                              Za Zirua se ne slazem, bar ne oko ovog da je igra sa njim tecnija. Fali on, za promjenu taktike, za razbijanje bunker timova i tako to. Ali da smo brzi sa Velbekom, kudikamo.
                              Jedino sto svi zamjere Vengeru, a ni ja ne razumijem jeste nedovodjenje stopera. Koga je on ganjao, zasto ga nije uganjao, zasto nije imao alternativu i na kraju krajeva, zbog cega nije doveo nekog od onih free agent stopera, bar na pola godine, to ne razumijem. Nikako mi to nije jasno.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Islo se na Manolasa, pa Sokratisa i bio je jos jedan stoper, niko nije bio na raspolaganju za transfer i tu se prica zavrsila.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X