Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Kakva je ovo zvjer u najavi. Golman Ryan Huddart, samo 17 godina
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Hummels navodno zeli da predje kod nas. Danas ce biti tesko na gostovanju u Swanseu, ali mislim da mozemo pobediti.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Broklyn Beckham potpisao za Arsenal. Ugovor od 1 godinu
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kaze ponesto ova slicica:

          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Monreal zacementirao poziciju stopera!

            Full team to play Swansea: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Monreal, Gibbs, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Ramsey, Alexis, Cazorla, Welbeck
            Substitutes: Martinez, Bellerin, Rosicky, Wilshere, Podolski, Walcott, Sanogo

            Jedna stvar mi ipak nije jasna. Zasto Belerin ne igra, kako bi Cembers mogao na stopera? Ne vjerujem da hoce da stedi malog Hektora. Vec se pokazao. Jedino racionalno objasnjenje je da Pero i Cembers ne mogu igrati u paru, ne pada mi nista drugo na pamet.
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Jedna stvar mi ipak nije jasna. Zasto Belerin ne igra, kako bi Cembers mogao na stopera? Ne vjerujem da hoce da stedi malog Hektora. Vec se pokazao. Jedino racionalno objasnjenje je da Pero i Cembers ne mogu igrati u paru, ne pada mi nista drugo na pamet.
              Bice da je zelen jos Belarin,tj,da mu treba jos snage i iskustva,pa ga uvodi u ritam polako ....mada i po meni Cembers bi trebalo na CB,i tu je bio odlican...Al sam Arsen je kriv, kad nije kupio odbambenog na leto,tako da kad god kiksnemo u odbrani,pogotovu kad greska dodje od strena Monreala,iskljucivo njega krivim....
              sigpic

              Comment


              • Remziju klupa, Monrealu klupa, Flaminiu klupa i da je zdrav Ospina, Woji klupa.

                Bolje da ne igra niko na poziciji Monreala, manje bi se golova primalo iz vazduha.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Crni Wengeru,mator je mnogo,slep covek bi video da ce nas kostati sto nije kupio CBa...Jos je i sam mislim rekao ako ode Vermalen,da ce da se nadje zamena....
                  sigpic

                  Comment


                  • Problem Wengera je sto je trazio stopera koji ce da bude svjetske klase, ali tako kasno nije ga bilo i onda ga je popusio sa Kosom, koji ce vjerovatno pod noz, ako se ne rijesi problem tendonitisa do decembra, drugo rijesenje ne postoji i onda ga ceka jos pola godine oporavka.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Problem Vengera je taj sto se zadovoljava cetvrtim mestom.

                      Comment


                      • Originally posted by Prince View Post
                        Problem Vengera je taj sto se zadovoljava cetvrtim mestom.
                        Ima on jos dosta problema,metar duzine
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Claude poludeo,odavno ga nisam video ovakvog,al skoro u potpunosti se slazem sa njim
                          sigpic

                          Comment


                          • Ajde Vilser batice, lupi neku anketu Venger za i protiv, da aktiviramo malo temu ovu, ili anketu sa hipotetickim naslednicima Vengera.
                            Dosta je bilo dominacije one djavolje teme

                            Comment


                            • Jedini covjek koji moze da popravi ovo stanje trenutno jeste ARSENE WENGER.

                              Izgubili smo stabilnost na sredini terena i to je glavni problem, a povrede u zadnjoj liniji nisu pomogle.

                              Recimo Remzika, pokusava da glumi napadaca, a pri tome ne razmislja o pasovima i ogroman broj pasova je pogrijesio u zadnjih par mjeseci. O tome da se uopce vise ne vraca u obranu i nema onaj motor koji je imao prosle sezone ne treba ni pricati. Jednostavno od sjaja do ocaja, a to niko ne prica od navijaca, svi govore Wenger, Wenger, Wenger. Priznajem i ja ostario je covjek, ali svejedno, postavio je Remziku na poziciju gdje treba da igra i on se ne vraca nazad. Druga bitna stvar, juce nakon sto je dat go, Bould je ustao i izdao naredjenja, jasno se vidjelo da je mahao rukama da se ne srlja naprijed i da se drzi linija, jok, kod faula nad Sigurdsonom, Chambers na 80m, Gibbs, na 60m, Flamini na 80m i Remzi na 90m od svog gola. Pozadi ostali Pero i Monreal na negdje 30-40m od gola.

                              Od toga nema smisla realno, 15 minuta prije kraja ti takvu glupost radis i dajes bezveze slobodnjak na 25m, koji Gilfy strucno izvodi, svaka mu cast, i mi se nalazimo u krucu. Dva minuta poslije, Montero ubija Chambersa u pojam po xy put i ulazi mu na ljevicu, bolju nogu, i centrira. Umjesto da ga pusti unutra da udje na desnu, al jebiga nema on to jos uvijek iskustvo i taj instinkt. A sto se tice pomaganja Chambersu, to je trebao Flamini da radi, kad vec Ox to nije radio.

                              Pero je isto ocajan. Bez Artete su isto skupina levata, sto je zapravo tuzno, koliko jedan limitirani Arteta znaci ovoj Arsenalovoj ekipi. Dok nije on izasao protiv Andrlehta sve je OK bilo. Svakakva sranja se desavaju zbog Flaminia, realno kriv je za kamaru golova ove sezone. Obilo se Wengeru o glavu to sto nije krhno pare na DM-a, pa kakav god da je, morao je iskusnu osobu dovesti, ne mogu gori od jebenog Flaminia biti.

                              Sto se tice samog menadzera, nemate vi sta Wengerovu glavu traziti. Klopp je juce bio na dnu tabele, a u LP briljiraju. Covjek koji nas je izvukao kroz najtezi period u bogatoj historiji kluba ne zasluzuje ovakve reakcije fanova. On nece dobiti otkaz, a svi koji se udaraju jedni protiv drugih, a navijaju za isti klub, mogu im iskreno reci da posjete psihologa jer s njihovim glavama nesto uredu nije. Jedini covjek koji moze da nas izvuce iz krize jeste sam on, jer nakon sto nas je izvukao iz krize 2011. godine, kad se prodalo pola tima i na kraju uspio biti treci, te onda iduce godine gdje je kicmu tima ponovo prodao i opet izvukao top 4, a sezonu nakon toga je uzeo i taj trofej koji su svi cekali, jednostavno on je pravi covjek za posao.

                              BTW, ako Wilsherica vise nece da pise ovdje, opcenito da se bavi poslom koji ima, nek se taj posao da nekome drugome ko ce da volontira. Ova tema je opcenito zarobljena zbog nedostatka moderatora
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Saglasan sam sa tobom oko mnogo cega, a ponajvise oko stava prema Arsenu, ali svi vec znate koliko moje podrske ima taj covjek.

                                Nego, sto se tice animiranja ljudi za ovu temu, i tu smo saglasni. Ipak, nije da si bilo cim pokazao, bar ne direktno, da bi ti preuzeo taj posao, ali hocu da naglasim prije nego se eventualno pokrene ta prica, da sam ja apsolutno protiv toga. Nista licno, samo smatram da imidz koji si ti izgradio ovdje, a koji ima kako pozitivne tako i negativne crte, nije pogodan za buduceg moderatora. Opet naglasavam, nije da si ti, bar ne javno, zatrazio tu ulogu, ali ja osjecam potrebu da iznesem stav o tome prije nego se bilo sta zapocne. Znam i da ja o tome ne odlucujem, ali svejedno.
                                Last edited by Ves; 10-11-14, 17:36.
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X