Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo me bratko ne znam gdje udaram

    ON topic : Cekam da se Ozil vrati pa cu ga onda pljuvati sto ne igra gdje treba
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Nisi jedini, vidis da smo svi nesto slabo aktivni

      Jesi vidio kako Alexis sabija sa 10ke, Mesut ako ubrzo ne poludio mogao bi i na krilnu poziciju da zaboravi
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Prvi puta ove sezone se vidio napadacki napredak, o obrani i golovima ne treba pricati. Prvi go je bio ofsajd i iskoristena povreda Artete pored kojeg je igrac samo prosao ko pored lutke. Drug go je presmijesan penal, al eto moze proci i treci go je sistematska greska nedostatka presinga na loptu, a onda kako je Pero od 3 metra uspio da ne izbije loptu pored onog malog Mitra
        Last edited by maliajnstajn; 04-11-14, 21:58.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Prince View Post
          Sta mislite o povratku Songa? Gledao ga protiv Sitija, izdominirao je u vezi kako u Arsenalu nije niko vec duzi period. Tipujem da bi mogao da se uzme od Barse za neku sitniju lovu ako ne zagrizu Brendan i Gal.
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Vratilo nam se ono iz Brisela Al kako smesno primamo golove,haos,Konrolisali smo lepo utakmicu al sta vredi,ne treba izgovora da ima za prokockanih 3 0

            Od nekih igraca i dalje se cek da iskoce rese nekim potezom,Velbek mora bolje,slab mu golgeterski ucinak u odnosu na minute bas..sve mi vise Ziru nedostaje..Takodje Ramzi i Samti totalno stali..,Scesni i Per u losoj formi takodje al sta vredi kad trenutno.nemaju konkurenciju..Alexis
            Last edited by Jack; 04-11-14, 22:44.
            sigpic

            Comment


            • Alexis da. Ali dajte, ljudi, pa vidi li iko kako igra Chamberlain?? Covjek je fantastican i konstantan! I Gibbs takodje, veoma dobra igra. Pored njih su Chambers i Danny na zadovoljavajucem nivou. Alexis je sjajan, al' svakako nije jedini koji igra kako treba. Pojacavati se treba u odbrani i na zadnjem veznom, ali ko to vise ne zna.
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Kad god vidim to Akane, krene da me cepa blam njegovog blama, bas okrutno .

                Koja crna konstanta i Ox. Povezao dve dobre tekme i sada je kao konstantan. Za Gibs i Cembers se slazem, a Velbek ce biti na nivou kada krene da radi ono sto mu je primarni zadatak.

                Comment


                • Kod tebe izgleda igrac ako nije dao gol nije ni igrao. Dannyju to jeste primarni zadatak, ali je on bez obzira jako dobar, kretnja, ucesce u akcijama, defanziva, agresivnost i jos mnogo toga. A OX, pa pogledaj mu statistiku stvorenih sansi, prodora, 1na1 situacija, pretrcanih kilometara. Covjek igra!~
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Bas slabo gledam utakmice Arsenala i utakmice uopste u poslednje vreme. Alexis Najbolji igrac ubedljivo, koliko on pretrci, koliko se trudi, svaka mu cast. Odmah iza njega po zalaganju i posvecenosti utakmici Gibbs i Chamberlain. Takodje, i Chambers i Welbeck su dosta dobri, ostali bas bas slabi...

                    Odbranu, primljene golove necu komentarisati... E Monreala kada vidim na poziciji stopera ne gleda mi se utakmica...
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Originally posted by Ves View Post
                      Kod tebe izgleda igrac ako nije dao gol nije ni igrao. Dannyju to jeste primarni zadatak, ali je on bez obzira jako dobar, kretnja, ucesce u akcijama, defanziva, agresivnost i jos mnogo toga. A OX, pa pogledaj mu statistiku stvorenih sansi, prodora, 1na1 situacija, pretrcanih kilometara. Covjek igra!~
                      Nemoj sada teze da mesas. Ja nisam pisao o bilo kom igracu, nego o najisturenijem koji svaku tekmu igra, i naravno da se ocena napadacima daje na osnovu postignutih golova, a ne po ucescu u defanzivi, ofanzivi, klizecim startovima ili sta vec. On mora efikasnost da popravi jer kada Sancez stane javice se problem.

                      Sto se Oxa tice, ne zanima mene statistika, idi pogledaj kako je odigra protiv Hala npr. pa mi pricaj o statistici. Da ne ispadne da ja nesto hejtujem Oxa, on mi je cak i jedan od najdrazih igraca u Arsenalu, ali reci da je konstantan zbog vezane dve dobre utakmice je apsurd. Treba on jos dosta hleba jesti, ali ja sam optimistican sto se njegove buducnosti tice.

                      Ne treba se sada vaditi na greske sudije, ovo se moralo dobiti, isto kao i sto se morala dovesti zamena za Vermalena, a ne Monreal da igra stopera.

                      Comment


                      • Ovo nije trebalo da bude 3-3, ovo je trebalo da zavrsi 4-1 da je Welbeck bio prisebniji..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Ona budala od engleskog selektora pozvala Volkota u repku

                          Comment


                          • Treba mu minuta. Nek igra kao izmjena sad protiv Labudova 20 min i 2 puta po 20 min za Engleze i taman bude spreman za start protiv Uniteda.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Samo bih da dodam, da bi direktno okrivio Remziku za onu glupost protiv Andrlehta. Momak je gubio lopte na sve strane, a onda se samo setkao poslije toga. Na pameti mu je bilo samo da postigne go i nista vise. Glumio je napadaca umjesto da igra svoju igru i poziciju box to box igraca. Previse se nafuro prosle sezone i sad je isto kurac
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Arsene Wenger says Theo Walcott is fit enough to start for Arsenal although he refused to be drawn on whether the winger would be including in his first XI for Sunday’s trip to Swansea....
                                .Mozda malo rano za startnih 11....rekao bih sef zna najbolje,al opekao se i on par puta..,,Tako da sa klupe moze on dosta da pruzi, kakav god rez.bio treba da udje....,za starnih moze da saceka malo,treba nam Teo 100% zdrav za nasatavk sezone
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X