Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Venger kopacke da ljubi ovom Sancezu. Iz blata ga vadi cele sezone.

    Comment


    • Wenger ga i doveo.
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Originally posted by Ves View Post
        Wenger ga i doveo.
        Doveo je i ostale.

        Raduje povratak Volkota. Odmah se vidi kada neko zna da otvori prostor svojim saigracima.

        Comment


        • Pa jeste, ali kritike za njihovo dovodjenje idu njemu, pa nek' idu i zasluge za dovodjenje Aleksisa. p.s. Nisam ja saglasan s tobom oko toga da on jedini igra kako treba, ali o tome ne bih. Samo ukazujem na poentu.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Odlično se igralo danas. Radili smo pritisak konstantno i nije bilo nekih ozbiljnih kikseva u sredini, a u odbrani nije nešto ni prilike za to bilo. Bitno za istaći je da smo igrali 4-4-2, i to obećava. Evo kako je to izgledalo na terenu:

            Untitled.jpg
            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

            Comment


            • A pricao sam ja o 4-4-2.. To je to, nema tu mnogo filozofije i zajebancije, samo se cepa i postizu se golovi.. Cak i Ozil komotno u takvoj formaciji moze da igra na krilu kada ima dva napadaca ispred sebe, a ne samo jednog i brdo veznjaka koji mu smetaju, ali vise o tome kada se vrati...

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Odlično se igralo danas. Radili smo pritisak konstantno i nije bilo nekih ozbiljnih kikseva u sredini, a u odbrani nije nešto ni prilike za to bilo. Bitno za istaći je da smo igrali 4-4-2, i to obećava. Evo kako je to izgledalo na terenu:

                [ATTACH=CONFIG]13277[/ATTACH]
                Daleko je to od odlicnog, ali u odnosu na prethodne utakmice ove sezone, solidno je bilo. Protivnik je apsolutno najslabija ekipa u ligi, isli su da se iskljucivo odbrane, pa otuda i dominacija u posedu, sutevima, kornerima. Ne treba se zavaravati, opet bez Sanceza niceg konkretnog ne bi bilo. Kazorla je iz utakmice u utakmicu u sve vecem kanalu, Ox mnogo bolje nego na prosloj tekmi. Velbek mi se nekako uklopio u sivilo, verovatno mu treba malo odmora, ali morace tako dok se Ziru ne vrati.

                Comment


                • Jedno ime Theo Walcott
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • On playing 4-4-2…
                    "We played 4-4-2 and we played like that against Sunderland. It works because he [Alexis] works very hard so we can afford to do it. We have to balance the midfield and defence." AW

                    Comment




                    • Nemoj erice da mislis da ovim provociram navijace Arsenala

                      Comment


                      • Jesi fuj Prince, fuj fuj fuj, kako mozes objaviti nesto ovako???
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pobeda!

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Jesi fuj Prince, fuj fuj fuj, kako mozes objaviti nesto ovako???
                            Nisi ni ti Aki mnogo bolji. I ti si provokator. Samo sto sam ja najveci provokator u istoriji virtuelnog sveta koji je Erik video. Ali i ti si u vrhu erikove liste.

                            Comment


                            • Originally posted by Prince View Post
                              Nisi ni ti Aki mnogo bolji. I ti si provokator. Samo sto sam ja najveci provokator u istoriji virtuelnog sveta koji je Erik video. Ali i ti si u vrhu erikove liste.
                              Mislim da ta cast ipak pripada soe-tu,ali i ti si sami vrh s tim da ide na bolje sto se Erica tice a on ce se sam izjasniti
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Boze stvarno, vise ni rivalitet nije ok, pih, propade ovaj svijet

                                Akane moj dragi, dje si ti meni, nisam te sto godina vidio. De nam baci jedan hejt za tvog omiljenog nastavnika fizickog
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X