Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Prosecna visina tima da nije Perice bila bi 172 cm, a tezina 44 kg..
    44kg??? Nije moguce to.
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ma zajebavam se

      Comment


      • Ovo za visinu mi ne zvuci toliko nestvarno, pa sam mso da si ozbiljan.
        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

        Comment


        • Ma opalio sam brojeve nasumicno, a (ne)rast kao da sam pogodio Cinjenica je da su u ligi i najnizi i najlaksi..
          http://www.independent.co.uk/sport/f...d-9779379.html
          Last edited by Dimitrije; 07-10-14, 14:03.

          Comment


          • Originally posted by Dimitrije View Post
            Ma opalio sam brojeve nasumicno, a (ne)rast kao da sam pogodio Cinjenica je da su u ligi i najnizi i najlaksi..
            Jel i ovo boldovano si opalio nasumicno ili si procitao neko istazivanje

            Comment


            • Ma bilo je nesto pre mozda nedelju ili dve da li na Sky Sports-u ili tako nekom sajtu bas o fizickim predispozicijama, pa su rekli da smo nerasti
              Mozda cak i pred duel sa Sitijem, nisam siguran...

              Comment


              • Ma nismo toliko niski nije to problem nama je vezni red kratak sto se visine tice (Kazorla,Dzek,Arteta,Sancez ) ostali su nam iole prosecne visine i eventualno Volkot koji je klasicno krilo tako da nema puno uticaja na taj aspekat igre

                Mada sada sam malo kopao po netu i nasao clanak gde pise da smo najnizi

                Last edited by Lord Gangarić; 07-10-14, 21:06.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Na osnovu onog sto sam vidio od starta sezone do sad, a i s obzirom na okolnosti, ovako bih ja probao igrati:

                  Untitled.jpg
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Svidja mi se formacija, ali tu je problem uklopiti Remzija i Vilsira koji po Vengeru moraju igrati zajedno u startnoj postavi.. Ako bi mogli da pokriju te dve zadnje pozicije, bilo bi super, ali su obojica utripovani da su lazne devetke i samo kidisu u sesnaesterac.. Videcemo da li ce probati Volkota na levom krilu kad se vrati, moglo bi biti interesantno... Formacija je ok sto se tice trenutnih povreda, ali mislim da je Cembers vec skupio pet zutih...

                    Comment


                    • Dupli post.. Ozil izgleda 10-12 nedelja van stroja..

                      Comment


                      • Originally posted by Dimitrije View Post
                        Dupli post.. Ozil izgleda 10-12 nedelja van stroja..
                        SK objavio, navodno i iz Nemacke reprezentacije su to objavili. S obzirom na to kako igra mozda to i nije hendikep, taman da malo sredi misli u glavi tokom oporavka. Zamenice njega Cazorla na pravi nacin, siguran sam.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Znaci ode i on na pauzu par meseci...Pa sta se desava...Inace problem sa ligamentima levog kolena.
                          sigpic

                          Comment


                          • Taman je tu sad Volkot da ga pokrije na krilu..

                            Comment


                            • Ovo stvarno vise nije normalno...

                              Comment


                              • Ima neko podatak koliko su utakmica zajedno odigrali Walcott i Ozil?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X