Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Plasim se da ne bude kao Jedinstvo prosle sezone, da cela sezona prodje u teskim mukama...
    Ne bi trebalo, samo neke stvari treba da se promene. Neko je spomenuo da su slabi Koscielny i Mertesacker ove sezone, slazem se. Zalim sto nismo doveli Manolasa na leto, siguran sam da bi on i Koscielny kidali u tandemu. Gledam ga cesto u Romi ove sezone, svidja mi se kako se igra(jeste danas dobio crveni protiv Juvea, ali zbog udaranja Alvara Morate).

    Kada se vrati Walcott, on desno, Ozil/Cazorla AMC, Alexis levo, Welbeck napred, iza Mesuta Ramsey i Arteta i mislim da je to to, bez filozofiranja. Mada da se ja pitam meni bi Chamberlain pocinjao svaku utakmicu sad dok nema Thea.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Originally posted by Topdzija View Post
      Ne bi trebalo, samo neke stvari treba da se promene. Neko je spomenuo da su slabi Koscielny i Mertesacker ove sezone, slazem se. Zalim sto nismo doveli Manolasa na leto, siguran sam da bi on i Koscielny kidali u tandemu. Gledam ga cesto u Romi ove sezone, svidja mi se kako se igra(jeste danas dobio crveni protiv Juvea, ali zbog udaranja Alvara Morate).

      Kada se vrati Walcott, on desno, Ozil/Cazorla AMC, Alexis levo, Welbeck napred, iza Mesuta Ramsey i Arteta i mislim da je to to, bez filozofiranja. Mada da se ja pitam meni bi Chamberlain pocinjao svaku utakmicu sad dok nema Thea.
      Sanchez,Cazorla,Walcot i Ozil od njih cetvorice mozda samo Cazorla pomaze u defanzivi Welbecka ne racunam.Znaci 5igraca koja ne igraju u defanzivi,tacnije nisu bas toliko disciplinovani u istoj.Danas je Oscar bio najbolji u defanzivi u Celziju,ali ja ne mogu da vidim Ozila i Sanceza kako pomazu u odbrani.Treba Arsenalu cvrstine ,neki zadnji vezni poput Viere,inace pozicija koja je najbitnija na terenu od kad je Matic u Celziju oni su drugi tim,takodje i Siti sa Yayom.Takvi igraci su u danasnjem fudbalu retkost ali ko ih poseduje ima velike prednosti.
      Last edited by Brian McShtull; 05-10-14, 20:22.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Sada ide pauza pa onda 6 laksih utakmica gde bi trebalo da jurimo formu.. Nakon toga Mancester i Borusija u istoj nedelji i do januara lagano osim meca protiv Liverpula..

        Comment


        • Pitanje za mog brata Akana. Jel Wenger kriv sto Ozil primi loptu, udje u sredinui tu ga Fabregas odnese u duelu, a o Maticu ne treba ni rijeci trositi. Juce barem 10 lopti na taj nacin je izgubio, ljudi iste velicine ga odnesu u duelu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Ozil ako se ja dobro secam nikad nije bio jak u duelu...

            Comment


            • Ma nikakve veze nema sto on nikada jak nije bio, problem je to sto ga igraci iste velicine odnesu bukvalno u duelu.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja koliko znam, barem koliko sam pratio Arsenal, njih nikad nije krasila neka igra tvrda sa dosta jakih fizickih igraca. Uvek ih je krasila leprsavost i njihovo dodavanje.

                Comment


                • Originally posted by Deni View Post
                  Ja koliko znam, barem koliko sam pratio Arsenal, njih nikad nije krasila neka igra tvrda sa dosta jakih fizickih igraca. Uvek ih je krasila leprsavost i njihovo dodavanje.
                  Da mi je vidjet da neko otpuse Henrya, Vieru, Pettita, Gilberta, pa cak i Bergkampa i Ljumberga u duelu
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • A posle toga?

                    Poslednjih 5-6 godina?

                    Comment


                    • Meni nije jasno sto ne igramo 4-4-2 ako vec stavlja Ozila na krilo.. Dok je igrao poluspica morali smo sa tom 4-2-3-1, ali sada komotno moze da se igra sa Sancezom i Velbekom u samom spicu.. Obojica su veoma brzi i agresivni, presing bi prstao... Ostali malo povucenije i to je to.. Kod nas svi centralni veznjaci misle da u svakom napadu moraju da budu u sesnaestercu pod svaku cenu.. Zato je Remziju i opala forma ove sezone, pricao je Venger o tome.. Previse se koncetrise na davanje golova i konstanto visi u kaznenom.. CM je CM i njegov zadatak je da oduzme loptu i da dobar pas, ponovo Venger
                      Previse rupa nastaje njihovim izletanjima i rotacijama, a igri, kao sto vidimo, to ne doprinosi...
                      Ovo je neka moja zamisao koja verovatno i nije realna, ali eto, da podelim sta mi je na pameti..

                      Comment


                      • Originally posted by Deni View Post
                        A posle toga?

                        Poslednjih 5-6 godina?
                        Zasto racunas period u kome se nista konkretno nije osvojilo.Dovoljno je reci Tony Adams,kasnije u onoj zlatnoj generaciji maltene su svi bili visoki momci Viera,Pires,Henry,Bergkamp,Gilberto Silva,Parlour,Campbell svi preko 185,ima ih jos ne mogu da se setim.
                        Last edited by Brian McShtull; 06-10-14, 19:09.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Nema veze da li se osvojilo ili ne, samo kažem da nisu igrali na snagu nego na tehniku.

                          Comment


                          • Mah sad je presmijesno jer nas i sudije jebu, jer njima je npr cudno kad mali prco Wilshere uzme loptu Maticu i jos ga pritome obori i ovaj odma svira jer kao kako ce ovaj malac da uzme loptu ovolikom dzinu bez prekrsaja.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Deni View Post
                              Ja koliko znam, barem koliko sam pratio Arsenal, njih nikad nije krasila neka igra tvrda sa dosta jakih fizickih igraca. Uvek ih je krasila leprsavost i njihovo dodavanje.
                              Naravno da nije ali hajde da se i ja vratim na tu generaciju Anrija i kompanije iako je vec smorilo postali smo kao Zvezda i Bari ta generacija jeste bila tehnicki potkovana ali je zato bila pa ja bi rekao duplo fizicki jaca od nase trenutne ekipe barem po mom misljenju.Ja svake godine pljujem nas lekarski tim i uopsteno fizicku spremu nasih igraca i sve je to pocelo da se raspada porazom u finalu LS protiv Barselone gde nismo mogli da istrcimo i gde su nas Katalonci izgazili sto se fizicke spreme tice i imam utisak kako smo svake godine sve tanji i tanji .Bilo je price da imamo prejake treninge da ovo da ono ali moramo svi priznati da je stvarno smesno videti koliko se nama igraca povredi svake godine i kakve su to povrede u pitanju od povrede pete do cmicka u oku. Da ne spominjem famozne prognoze koliko ce neki igrac biti van terena koja krene na nedelju dana pa se oduzi na tri meseca . Takvi ispadi i da nazovem "amaterluk" na ovom nivou je stvarno van svake price i ne bi trebao da se tolerise , dzabe nama "Wengeru trosi pare" kad ce nam to pojacanje biti povredjeno pola sezone .

                              al sam sad smorio brate mili
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Prosecna visina tima da nije Perice bila bi 172 cm, a tezina 44 kg..

                                Comment

                                Working...
                                X