Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • The full team is as follows: Szczesny, Chambers, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Wilshere, Arteta, Ramsey, Ozil, Oxlade-Chamberlain, Welbeck.

    Substitutes: Ospina, Coquelin, Flamini, Rosicky, Podolski, Cazorla, Alexis

    Ne znam sto?

    http://www.arsenal.com/news/news-arc...-against-spurs
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ozil opet na krilu...

      Comment


      • Ma to je kao impact sub, plus da ga zacuva za LP, a i ko fol da drzi balans ekipe samo sajednim igracem koji ima potpunu slobodu kretanja(Ozil)
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Dal je realno da opet na krilo stavi Ozila.
          sigpic

          Comment


          • Vilser levo krilo izgleda...

            Comment


            • Ma ja ne znam ova formacija je fascinantna. Recimo proslu tekmu je Remzika igrao povucenije, a Cazorla je igra kao lijevi CM i pokrivao je beka na toj strani. Ovo je kao neki dijamant nesto, veze nemam, Wenger nam se s ocima igra
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Lijepo pise na sajtu da Jack igra u paru sa Artetom na sredini. Ja bih rekao da su Ox i Rambo na krilima, a Ozil iza Dannyja.
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Ne mogu da prihvatim da ga cuva za LS.covek ja mislim moze dve tekme dnevno da igra...
                  Ima smisla za imact sub.da promeni ritam itd...

                  Idemo po 3 boda
                  sigpic

                  Comment


                  • Pa ima izjava Oxa od juce da su morali da ga zaustave od treniranja kolko je gladan igre Alexis. Nebitno krajnje, ali mislim da za ovu odluku je zasluzan Shad Forhstye jer igrao je puno pa da se ne desi zamor misica.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Odlicno odradjen prelazni rok, ne treba nam dm, Flamini sadasnjost.
                      Da barem imamo jos nekog stopera i desnog beka pa da se Cembers proba na dm, odigrao bi bolje sigurno od Flaminija i Artete. Ajde razumem Artetu, nema covek predispozicije da igra tu poziciju, ali onaj Flamini, pa to je klasicna limitirana budala. Cim je usao odbrana je krenula da visi i onda gubi loptu isto kao i protiv Sitija i prima se gol.

                      Steta sto se nisu uzela 3 boda pre svega jer je Arsenal odigrao najbolju tekmu do sada za ovu sezonu.


                      Dzabe su se bacale pare na onu gol tehnologiju, strasno.
                      Last edited by Lion; 27-09-14, 20:37.

                      Comment


                      • Lopta je presla i zajebali su nas... Kad su pokazivali gol tehnologiju zaustavili su snimak u trenutku kad je Loris zakacio loptu, ali ona jos uvek nije presla.. Da su pustili jos pola sekunde jasno bi se videlo da jeste.. Ja ne vidim poentu tehnologije ako ce i dalje da lazu i mazu..

                        Comment


                        • Aj nemoj zajebavat da je zajebala goal line tehnologija aaa

                          Jebote tito koji im je kurac s ovim, trebao je zvoniti sat onom balavcu od sudije, al nije.
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Ja sam bio ubedjen da je presla gol liniju i onda mi nekako cudno bilo kad su zaustavili kao da su zaustavili snimak pre vremena.

                            Ozil pokidao po meni je on ubedljivo najbolji bio danas, a iza njega Chamberlain i Koscielny. Tako mi je rizicno uvek kad Mertesacker ima loptu pozadi i kada dodaje Flaminiju u sredinu, svakog trenutka ocekujem kiks i eto danas se jedan slican i desio.
                            Zivcira me ono kruzenje oko 16-erca, kao da svaki put hocemo da se usetamo u gol, retko ko opali izvan 16.

                            2-4-0 skor za sada u PL, solidno.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Jebiga danas su igrali sasvim solidno, Ozil pokazuje kako se doninira veznim redom, svuda je bio, al jebiga kad Lloris brani sve i svasta onda je tesko. Jebiga moglo je bez one gluposto Flaminia.

                              Protiv Chelsea bi stavio majstora Diabya da stavi u dzep i Matica i Fabregasa i da se igramo. Sada kad se Remzika povrijedio, Alexis ce morati da igra nenormalno puno. Jedino sto ni meni, a ni Wengeru nije jasno jeste kako je uspio fasovati jebenu misicnu povredu, a nije igrao u kupu, plus nije igrao uopce puno fudbala od pocetka sezone.

                              vidjet cemo imamo must win tekmu u srijedu i must not lose tekmu u nedelju. Dobro je jedino sto smo neporazeni, ako tako ostane i poslije Chelsea, lijep temelj za krenuti u napad na vrh tabele
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Sve zavisi od toga kako cemo otvoriti utakmicu protiv Celsija, ako krenemo bojazljivo kao prosli put na Bridgu ne gine nam nova katastrofa, ima da nas pojedu. Malo me strah tog duela, verovatno zbog debaklova u gostima od prosle sezone.

                                No da se mi prvo okrenemo utakmici u LS sa Galatom i da dobijemo po, pa cemo onda razmisljati o Celsiju.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X