Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Evo, priča se da će Joe Cole u Lille. Mislite li isto što i ja ?

    hazard-logo-eml.jpg
    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

    Comment


    • Ako hoce Arsenal da se izvuce iz ove situacije treba da uradi sledece:

      1. Da Arsen Venger ode ali pod hitno.
      2. Da se dovedu prava pojacanja da bi se nekako spasla sezona.
      3. Kad se zavrsi ova sezona (a za Arsenal je vec zavrsena) da se izvrsi obnova igrackog kadra. Znaci sto valja ostaje a sto ne valja da ode. Onda bi trebalo da Arsenal krene da osvaja trofeje i da vrati staru slavu koju zasluzuje.

      Comment


      • Originally posted by Arsenal View Post
        Ako hoce Arsenal da se izvuce iz ove situacije treba da uradi sledece:

        1. Da Arsen Venger ode ali pod hitno.
        2. Da se dovedu prava pojacanja da bi se nekako spasla sezona.
        3. Kad se zavrsi ova sezona (a za Arsenal je vec zavrsena) da se izvrsi obnova igrackog kadra. Znaci sto valja ostaje a sto ne valja da ode. Onda bi trebalo da Arsenal krene da osvaja trofeje i da vrati staru slavu koju zasluzuje.
        Dobrodosao na forum,Arsenal,nadam se da ces biti redovan i aktivan ;)
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • A ko bi to dosao umesto Wengera? Sa ovakvom ekipom jedino on moze nesto da uradi. Dovedi drugog trenera i ubrzo ces traziti njegovu ostavku.

          Comment


          • Da ode Venger nema sanse.
            sigpic

            Comment


            • Nekog ko zna da osvaja trofeje. Pre 9 godina ekipe kad trebaju da igraju protiv Arsenala samo mole boga da ne prime vise od tri gola a znale su kako igra Arsenal (jednostavno,lepo za gledanje, atraktivno) a sad Arsenal treba da razmislja koliko ce golova da primi. Ferguson dovodi igrace starosti od 20-24 i postize rezultate a Venger dovodi igrace od 15-19 i kako mislim da osvoji neki trofej. Ako i dodje do finala docice klub slicnom Birmigenu i uzeti trofej a Venger ce da kaze kako su njegovi igraci dobro igrali ali nisu imali srece. Ako idemo tom logikom onda u sezoni 2003/2004 (nisam siguran) kad nisu doziveli nijedan poraz sreca ih je stalno pratila. Ma nema to veze sa srecom nego kakve igrace imas.

              Comment


              • A ko je tad vodio isti taj Arsenal? Zbog novog stadiona uprava nije davala pare za transfere. Sad kad je dala, mislim da je kasno.

                Comment


                • "Arsenal remains a big club, but the building of Emirates Stadium changed a lot of things. It has changed the ambitions, so far. But it is not Arsene Wenger, it is the club's politics, the officials.

                  "Arsenal doesn't have the same funds. They can't make the same coups as before in the transfer market. They are rather forced to sell their best players and bet on young ones."

                  -Nasri

                  EDIT: Low je dozvolio Metersakeru da otputuje u London na ljekarski.
                  14 miliona 3 ponuda za Cahilla!
                  Last edited by Funkerman; 30-08-11, 13:58.

                  Comment


                  • Originally posted by Gangrena View Post
                    Bolje za Jadsona da damo pare nego M Vilu tuki bi im dao 30 miliona za njega

                    btw
                    Kakvi bolidi zju
                    Ne diraj Borusiju.
                    Trebali ste realno njega mnogo da se setite.Svakako kad je sezona pocela oni se nece odreci njihovog vaznog srafa u napadu.Nije njima stalo do para kao nekim timovima.Jos su vam rivali u grupi LS.
                    Dovoljan vam je i Mertezaker iz Bundeslige.

                    Comment


                    • Mogli su pre nego sto su presli na novi stadion da odvoje novac za igrace i da polako renoviraju tim. Jos 2 dana prelazno roka i koce da im dodje . Ako neko dodje to ce biti igrac koji je nezadovaljan statusom u proslom klubu ili kojima istice ugovor. Mislim da Venger ne zna koji mu igrac treba. Arsenal je ranije bio silan,ubedljiv, igrao na golove a sad je sinonim za ekipu koja gubi finala,ne zna se vlasnik kluba,placaju se precenjeni igraci,igraci su im stalno povredjeni. Ako se vec stalno govori o Arsenalovoj akademiji sto ti igraci ne igraju da vidimo sta su naucili u cuvenoj Arsenalovoj Akademiji.

                      Comment


                      • Kako se lepo osecam dok citam da Arsenal ucestvuje u transferima.
                        Samo neka dolaze pojacanja.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Mislim da je ovo poslednja Vengerova sezona ako ove godine nista ne osvoji sigurno ce dobiti otkaz bez obzira sta je sve uradio za Arsenal. Ja kao navijac ocekujem trofeje a ne izgovore .

                          Comment


                          • Originally posted by Arsenal View Post
                            Mislim da je ovo poslednja Vengerova sezona ako ove godine nista ne osvoji sigurno ce dobiti otkaz bez obzira sta je sve uradio za Arsenal. Ja kao navijac ocekujem trofeje a ne izgovore .
                            Nemoj biti smijesan AW nece dobiti otkaz,ma koliko to bilo opravdano,jedina sansa da on ode jeste da sam istupi. On odgovara upravi,niko drugi ne moze kupiti tako jeftino igrace a posle ih prodati trostruko skuplje.

                            Comment


                            • Navijacima je dosadilo sto Arsenal ne osvaja trofeje. Gus Hidink je sedeo na klupi Celzija jednu sezonu da li je nesto osvoji pa je dobio otkaz , pa tako i Skolari koji je sa Brazilom osvojio Svetsko prvenstvo danas je svako zamenljiv pa cak i Arsen Venger. Sad Venger ima novac i trebalo bi da dovede nekog dobrog golmana,pojaca odbranu,dovede kreativnog fudbalera koji ce da 'hrani' napadace, a i napad bi trebalo da se pojaca. Ako sad ne odresi kesu kad ce .

                              Comment


                              • Cekaj ti mislis da Wnger ne bi ponudio lupam po 35M za Getzea i Hazarda, 15M za Cahilla/Sambu i tako to. Tek kad bi se uprava promenila, video bi takve transfere. Upravi odgovra da on dovede mlade igrace, napravi nesto od njih i proda ih za 4x,5x vecu cifru, a pritom opet uspeva da igra LS...

                                Comment

                                Working...
                                X