Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • .@GuillemBalague tells SSN that Arsenal are working on a deal to sign a DM/CB from France. #afc
    A vi sad mozgajte...
    Last edited by Wilshere_10; 01-09-14, 18:25.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Čitam ovu temu i uživam, nikada ovako nisam pratio deadline day, ovo je za mene nešto novo. Naročito mi je gotivan ovaj lik maliajnstajn, toliko strasti, toliko iskrenosti, neprocenjivo.
      Jel može neko da mi kaže zašto se transferi završavaju zadnji dan, zašto se igrači ne dovedu ranije kao Alexis. Jel im cena manja zadni dan ili šta već...

      Comment


      • Cekajte da dodje Fresko, on ce prokljuviti to odmah .

        Tj. ako se ne radi o nekom nepoznatom klincu, znanom samo Vengeru.
        sigpic

        Comment


        • Sto se mene tice moze Welbeck slobodno.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • David Ornstein ‏@bbcsport_david 1m

            Arsenal interested in signing Welbeck before deadline. Not clear if permanent or loan & no deal agreed or medical yet #bbcdeadlineday #MUFC
            Zadnji vezni, molim te Arsene, smiluj se.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Ornstan idiot nad idiotima, mater mu jebem odmah sad odmah, nek je on meni raspolozenje razjebo pola dana
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ja bi više voleo da vidim Dragana Mrdju nego ovog mrtvog Velbeka.Taj Velbek nije ništa bolji od Šamaka,Bedntnera,Žirua,Sanoga,Kembela...kad se setim onog promašaja protiv Bajerna ove godine...
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Originally posted by Bendtner View Post
                  Taj Velbek nije ništa bolji od Šamaka,Bedntnera,Žirua,Sanoga,Kembela...
                  Erm... Nisam siguran da li si ozbiljan stvarno ili malo zajebavas, jer ti je dan bio super pa si dobro raspolozen.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ne znam ko se sjeca Staridza iz Boltona i Staridza iz Celzija i uporediti ovog sada Staridza. Isti slucaj sa Dannyem ocekujem
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Samo da ga otkupimo da se ne jebavamo pozajmicama...

                      Comment


                      • Neki izvori kazu 6 mil funti pozajmica, placane celokupne plate i bez prava otkupa.

                        Mislim na stranu ko za koga navija, da li je to potez normalne osobe?
                        sigpic

                        Comment


                        • To sam ovako naveo,oni su mi pali prvi napamet zato što su bili napadači u Arsenalu.Ali navedi mi jedan razlog u čemu je Velbek bolji.Po meni Velbek je napadač za ekipu koja je u sredini tabele,neki npr. Swansea,Stoke itd...Nije on za napadanje PL ili još gore Lige Šampiona
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Cisto sumnjam da je bez otkupa, nije lud Wenger.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Ocigledno ne vide druge opcije, onda bolje da dovedu i Velbeka na pozajmicu nego da ostanu samo na Sanogou... pa makar samo na godinu i bez prava otkupa.

                              Comment


                              • Pa Welbeck ti je igrao recimo sve vazne utakmice u Lige Prvaka i derbije u PL kod Fergusona Dao gol Realu na Bernabeu i odigrao fenomenalan dvomec.

                                Comment

                                Working...
                                X