Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I to sto kaze Ljuba.Ma nema sanse da prodaju Gecea.Klinac bi se skenjao kada bi video 80000 navijaca protiv sebe koji su ga do pre mesec dana dizali u nebesa.Gimme a break!
    Drago mi je to da vidim da je Santos blizu prelaska, a za njim i Musa Sisoko.
    Ostaju vam jos jedan stoper(Mertezaker, uzmite ge kako Bog znata) i ofanzivni vezni.Stoper ce najverovatnije da bude Kejhil, a sto se tice ofanzivnog veznog, mozda ce zvucati smesno, ali ja najvise dajem sansi da bi tu poziciju mogao da popuni Alan Dzagoev.
    Last edited by Ricma; 29-08-11, 22:39.

    Comment


    • Po meni je Dzagov precenjen igrac

      Comment


      • Sve je zavrseno sa Santos-om, Fener potvrdio.;)

        Have confirmation now. Arsenal tying up a deal to take Andre Santos from Fenerbache. Astute transfer of a quality player.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by voja92 View Post
          Po meni je Dzagov precenjen igrac
          To mi sada deluje kao logicno resenje.
          Mozda biste mogli dovesti Marvina Martina.Mlad je, igra za reprezentaciju i cena mu nije bas visoka.

          Comment


          • Ma slab je za PL on

            Comment


            • Ja bih rizikovao u ovakvim trenutcima. Ok, ne mozemo Kaku da dovedemo, daj Dijega! Mozda se covjek preporodi. Ni Fabregas, Ni Xavi, ni Hazard, Ni Gerard, ni bilo ko slican nisu nikada igrali tako dobro kao on one 3 sezone u Werderu ! Da je u tom trenutku bio u Barseloni, Realu ili nekom drugom velikom klubu, bio bi i najbolji igrac svijeta. Mozemo ga dobiti za manje od 10 miliona, a ima samo 26 godina ! U Juveu ga zajeb'o Del Pijero, a kad iz Juvea dodjes u Volfsburg sve ti mrsko, jer je s konja na magarca. Dakle, Diego ?
              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

              Comment


              • Originally posted by Ves View Post
                Ja bih rizikovao u ovakvim trenutcima. Ok, ne mozemo Kaku da dovedemo, daj Dijega! Mozda se covjek preporodi. Ni Fabregas, Ni Xavi, ni Hazard, Ni Gerard, ni bilo ko slican nisu nikada igrali tako dobro kao on one 3 sezone u Werderu ! Da je u tom trenutku bio u Barseloni, Realu ili nekom drugom velikom klubu, bio bi i najbolji igrac svijeta. Mozemo ga dobiti za manje od 10 miliona, a ima samo 26 godina ! U Juveu ga zajeb'o Del Pijero, a kad iz Juvea dodjes u Volfsburg sve ti mrsko, jer je s konja na magarca. Dakle, Diego ?
                Jeste tacno da je on kidao ali nikako ne treba porediti ga sa ova dva igraca koja su promenila fudbalsku istoriju, svaki na svoj nacin svojim stilom igre. Tacno je da je njegov skill ogroman ali od ovog dvojca bolji nije. Uz to je mnogo lakse dominirati u Bundesu, koji jeste jaka liga ali tu nema taktike, pici se 90 minuta pa ko vise uvali i ne kritikuju te sto si primio 3 gola nego sto im onda nisi dao 4. Mada bi svakako Diego mogao da pomogne, od Rosickog bi bar bio bolji ali ukoliko se ne preporodi i ne napravi nesto zaista ogromno, nema nacina sa kojim bi se on mogao porediti sa ovakvim igracima.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Jeste tacno da je on kidao ali nikako ne treba porediti ga sa ova dva igraca koja su promenila fudbalsku istoriju, svaki na svoj nacin svojim stilom igre. Tacno je da je njegov skill ogroman ali od ovog dvojca bolji nije. Uz to je mnogo lakse dominirati u Bundesu, koji jeste jaka liga ali tu nema taktike, pici se 90 minuta pa ko vise uvali i ne kritikuju te sto si primio 3 gola nego sto im onda nisi dao 4. Mada bi svakako Diego mogao da pomogne, od Rosickog bi bar bio bolji ali ukoliko se ne preporodi i ne napravi nesto zaista ogromno, nema nacina sa kojim bi se on mogao porediti sa ovakvim igracima.
                  Ipak mislim da nije stvar u kvalitetu lige, već u samopouzdanju koje je on izgubio " igrajući " za Juventus. I, ne sporim da su Xavi i Gerard bolji od njega, i Sesk je bolji kad se njihova ukupna karijera rezimira. Ja sam ukazivao na to kako je on u najboljim danima bio dominantniji od bilo koga od njih u bilo kom momentu njihove karijere. Oni su svi bili dio nečeg većeg ( Gerard imao Xabia, Xavi imao Ronaldinja, Mesija, Iniestu ), a on je gotovo sam razbijao. Juventus mu je možda unazadio karijeru vrativši ga u bundes ligu, i to u Volfsburg, koji nakog slavnih dana Misimovica, Grafitea i Dzeke vjerovatno vise nikada nece biti toliko bitan njemackom i evropskom fudbalu. Međutim, Diegu dati šansu da u najboljim danima ponovo zaigra za veliki klub, mogla bi da bude prekretnica i preporod za njega, a spas za Arsenal. Mislim čak da je bolje rizikovati sa njim i dobiti sve ili ništa, nego se boriti za potpis nekih tamo super klinaca, koji, realno, u prvoj sezoni neće dati ništa više nego što će to učiniti Remzi. Čak će on da odigra daleko bolje sezonu ukoliko dobije konkurenciju i tako smanji pritisak na sebe. Nama trebaju Kaka ili Diego, treća šansa trenutno ne postoji na tržištu !
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Nije on nikad bio dominantniji od Cavija i Dzerarda, jedini koji je to mozda bio u veznom redu od 2000 na ovamo je Andrea Pirlo i izmedju te trojke + Iniesta su stvarno nijanse u pitanju. Iako je Dzerard totalno drugaciji od svih njih po stilu igre, neprevazidjen je na svoj nacin kao i ova trojica. Diego je odlican ali jednostavno se to ne moze porediti. Cak i ako je delovao dominantnije, to je ipak Bundes a koliko ima primera iz Bundesa u PL kojima je ko zna koliko vremena trebalo da se snadju, neki se nisu ni snasli. A to da bi mogao da bude pun pogodak za Arsenal je tacno ali nije taj u kombinaciji, nema od toga nista.
                    sigpic

                    Comment


                    • Arsenal Football Club has announced it will be writing to fans who travelled to Old Trafford on Sunday with an offer to cover the cost of a match ticket at a future Barclays Premier League away game.

                      A Club statement issued today said: "Sunday's result was obviously disappointing for everyone connected with the Club. Our travelling fans were magnificent throughout and we want to recognise their fantastic support. We will be writing to them shortly with the details."

                      Kako se ulizuju sad da se pobune kuke i motike
                      Inače evo još par informacija

                      Sky Sports sources understand that Arsenal are keen on Chelsea's Brazilian defender Alex.
                      Elia 'prefers' England move
                      Sky Sports Sources understand Arsenal have made an enquiry for Chelsea midfielder Yossi Benayoun.
                      Kako je lepo kad za promenu vidiš da mi hoćemo da kupimo nekog a ne da nas kupuju
                      Last edited by Lord Gangarić; 30-08-11, 06:28.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gece navodno nece napustiti Dortmund u ''naredne dve godine.
                        http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...dfielder-mario
                        Poletece kao slobodna pticica za godinu dana.

                        Comment


                        • Prema lequipe-u izgleda da je Metersaker novi clan Arsenala?!

                          AW je stvarno aktivan.
                          "First the embattled Arsenal manager had a £6.2million bid accepted for Brazilian left-back Andre Santos.

                          Then he lined up an £8million move for Chelsea's French midfielder Florent Malouda. " Ovo mi se svidja.

                          Comment


                          • Izgleda smo poslali još jendu ponudu za Cahilla takođe se priča za tog Metersaker ajoj samo kad bi Malouda došao ajde Wengeru reaguj !
                            Last edited by Lord Gangarić; 30-08-11, 10:51.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Izgleda smo poslali još jendu ponudu za Cahilla takođe se priča za tog Metersaker ajoj kad samo kad bi Malouda došao ajde Wengeru reaguj !
                              A gdje bi to dosao Malouda?
                              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                              Comment


                              • Originally posted by tata Mumi View Post
                                A gdje bi to dosao Malouda?
                                Kako misliš gde ?
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X