Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na kraju ćemo dobiti novog "Kalstroma"...
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Kako jadna igra...

      Comment


      • Samo polako. Prvo ekipa nije u punom fitnesu, igraci igraju van pozicija da bi mogli da guraju te fitnes nivoe brze, a ni dvomec sa Besiktasem nije pomogao.

        Bit ce sutra ludnica, vec veceras oko 1-2 ocekujem da se prolome neka imena..

        Strpljenja, Carvalho nije u ekipi za Lisabonski derbi
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Sad bas hteo da pogledam za Carvalja dal je u timu,znac ima nade za njega,pa gde ce naci pare za plate ,ako nece da se resi Joela,Poldija,a ako planira da dovede jos defanzivca koga mora,i napadaca(jer svi zivi ocekuju ukljucujuci mene)
          sigpic

          Comment


          • http://www.goal.com/en/news/596/excl...d?ICID=HP_BN_2

            Sto se mene tice moze. Igru i utakmicu necu da komentarisem, gledao sam samo prvih 25 minuta, a po komentarima vidim da nista nisam propustio. Definitivno su nase utakmice ove sezone za sada muka za gledanje, meni nijedna do sada nije bila nesto posebno. Ali dobro tek je pocetak sezone, igralo se i SP u junu, doci ce to sve na svoje nadam se.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Originally posted by Jack 10 View Post
              Sad bas hteo da pogledam za Carvalja dal je u timu,znac ima nade za njega,pa gde ce naci pare za plate ,ako nece da se resi Joela,Poldija,a ako planira da dovede jos defanzivca koga mora,i napadaca(jer svi zivi ocekuju ukljucujuci mene)
              Carvalho trenutno zaradjuje 8k funti sedmicno, Coquelan zaradjuje vise.

              Ima se para za plate ne brinite se
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ipak pocinje Carvalho veceras.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Radi se na Sokratisu jos uvijek.

                  Wenger prosuo istu pricu kao i svake godine, ali ako je Stan Kroenke tu zbog 1. septembra, a jeste, onda ce se kupovati i to ce se kupovati veliko. 50-60m funti ce biti potroseno, ubijedjen sam..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Posto sam pisem ovdje, jebe mi se za cetveroduple postove


                    Blaise Matuidi left of of PSG side today apparently Arsenal have submitted a €28 Million bid [L'Equipe]

                    POCELO JE!
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Jel' može link to L'Equipe-ove vesti?
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Ne mogu da nadjem izvornu vijest, ali ovo se prosirilo nenormalno u zadnjih 10 min, tako da nista od toga sigurno
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • A kada pomislis da je pre par meseci potpisao novi ugovor inace bi ovog leta bio slobodan za dzabe.

                          Comment


                          • Comment


                            • Ne možeš da nađeš zato što L'Equipe to nije objavio, već je neko na tviteru ili nekom forumu to izmislio...
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Originally posted by Dejan78 View Post
                                Ne možeš da nađeš zato što L'Equipe to nije objavio, već je neko na tviteru ili nekom forumu to izmislio...
                                Vrlo vjerovatno, ali nije ni lequipe toliko pouzdan sad, izlupali su se ovog ljeta posteno. Ali moj post je cisto aludirao na to da je pocelo sa ludackim spekulacijama sada. Bacca se spominje isto tako, cak je i spomenut Wengeru on nije nista rekao na tu temu, mozda ima nesto i u tome..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X