Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja ne brinem,Wengervo drugo ime je 5 do 12 a to ce se pokazti sutra
    sigpic

    Comment


    • Gledao ja juce Sokratisa, glavni krivac za prvi gol Ausburga.

      Comment


      • Desava se i najboljima da pogrese (citaj Kosjelni)..

        Comment


        • Poceti tekmu sa igracem koji je dobio ponudu je bila ludost, plus mislim da je to cak i gotovo 15.8m funti plus bonusi
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mislim i nadam se da ce biti pravo pojacanje... Sve fizicke predispozicije ima za PL (brzina, snaga, skocnost) plus je Grk, a svi znamo da im je urodjeno da se brane.. Sto se tice napadaca, sve moze da se desi... Meni je samo krivo sto Joel ne dobija sansu i moze da se desi da ode, a ne pokaze sta zapravo ume... Sutra pocinje pravi prelazni rok

            Comment


            • Izvinjavam se zbog duplog posta, ali morate ovo da pogledate... Ne znam kako ovaj video da postavim http://player.arsenal.com/matches.. Kliknite na U21 i divite se velemajstoru Akpomu... Momak razbija kako igra, ali razbija..

              Comment


              • Sa Sportingom sve dogovoreno za Carvalha, jos samo 3rd party ownership da se sredi, blizu je samo da se zavrsi do ponedeljka. Oko 23m funti
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Bravo, upravo

                  Comment


                  • Jel ovo istina da se pominje prodaja Joela Benfici? Decko nije ni dobio pravu sansu kod nas... Bitno da ce nama Yaya Sanogo ostati.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Ako ga prodaju, moraju nadomestiti Kavanijem...

                      Comment


                      • Wenger: “Every time you have an injured player, nobody asks do you give a chance to Akpom. No, it’s buy a player!”

                        Ludak, ali u ovom slucaju bi podrzao Akpoma prije Sanogoa, bolji je mali Chuba

                        Inace ludosti na trzistu se desavaju. Falcao ide sada 100%, gdje pitanje je. City bas ide po njega, ali i Florentino se pita nesto. Vjerovatno je Falcao covjek kojeg cega Wenger da vidi sta ce, jer ako Radamel ide u Real, laganice ce Wengerica po Benzemu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • http://gfycat.com/GivingSimpleIguana
                          Nesto muljaju
                          Last edited by Dimitrije; 30-08-14, 17:10.

                          Comment


                          • Pa da, cista potvrda je to sto danas nije igrao, a bio na tribinama sa Jorgeom je da ide sigurno. Jorge se glupira i radi nenormalne stvari. Do ovog prelaznog je napravio transfere u vrijednosti 300m eura, a ovaj prelazni je pojacao za jos 140m eura, nenormalno je to kada se skonta da je 10% od toga njegovo, kakav mag
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Je l' se pise nesto o Kavaniju?

                              Comment


                              • William Carvalho hopeful of completing Arsenal move before deadline. Deal can be done for £24m, reports ESPN

                                Samo ovo za sada, sto je odlicnoo
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X