Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Arsenal team vs Man City: Szczesny, Debuchy, Koscielny, Chambers, Gibbs, Arteta, Wilshere, Ramsey, Alexis, Cazorla, Sanogo
    ‪#‎Arsenal‬ subs: Martinez, Monreal, Flamini, Campbell, Rosicky, Oxlade-Chamberlain, Giroud
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • Није лош тим Артету ће очигледно целу сезону гурати на ДМ видећемо како ће то проћи , драго ми је да видим Чамберса у првој и само да моћни Ремзика полуди па да нас бог види
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • I to mocni izgleda igra na AMC.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Dobrih 11 drago mi je sto se odlucio za Jaju jer Ziru nije spreman jos,mogao je Flamini umesto Artete al dobro,Arteta kapiten verov.al voleo bi da se odluci za Pera kad pocne da igra..Mogao bi danas da izdominira Jack,treba mu dobar pocetak za samopuzdanje itd.
          sigpic

          Comment



          • "Crush" - lepo zvuci
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Mnogo je lepse kada samo jedan igrac igra zadnjeg veznog, a dvojica ispred nego obratno...

                Comment


                • sigpic

                  Comment





                  • [VINE]MVmYKr0rzmY[/VINE]
                    sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Odlicna predstava svih igraca Arsenala. Posebno raduje koliko su se nova pojacanja brzo uklopila. Lagano izdjuskali do novog trofeja. Nalozio se Vengerica na trofeje, ima sve da ih pokupi. Samo gazi!

                        Comment


                        • Odlicno ovo djeluje. Wenger je konacno stvorio guzvu u timu, da nijedan igrac nema osigurano mjesto u prvoj postavi.

                          Cembers je solidno odigrao, iako je imao par gresaka. Debusi sjajan, osim situacije kad ga je Dzeko ostavio Dzeko. Wenger forsira Monreala na poziciji stopera, pa vjerovatno nece kupovati istog, sto ce bit velika rupa, ako dodje do toga da Monreal mora na poziciji stopera.

                          Comment


                          • Originally posted by Dejan78 View Post
                            Tрпај глодара ружног
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Svaka cast na igri svim igracima.... posle duzeg vremena smo osvojili ovaj trofej i zaista sam uzivao dok sam gledao utakmicu i nadam se da cemo tako nastaviti i u toku sezone

                              Comment


                              • Pokidao mali danas,kapa dole ,e 19 god.


                                Ne znam ni sam dal je sam ocekivao ovoliku sansu na pocetku,al realno nismo ni imali koga..Tako da ocekujem jednog CB do prvog sept.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X