Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Navijaci Arsenala,mozete da me hejtujete koliko god hocete zbog ove izjave,ali cu ipak reci.
    Ako Wenger ima i trunku morala on je vec podneo neopozivu ostavku! Prvi razlog prodaja Nasrija i Fabregasa.
    Drugi razlog ne dovodjenje adekvatnih pojacanja.
    Treci razlog NUFC 0:0 LFC 0:2
    Cetvrti razlog MU 2:8
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Originally posted by Dimitrije View Post
      Ali zasto jebenih 8-2???? Pa to ni treceligas ne bi sebi dozvolio, a ne Arsenal.......i drugi klubovi su menjali stadione, uprave, kurce, palce pa o5 nisu gubili 8-2....ja sam duboko razocaran i ne vidim resenje za ovakvu situaciju........
      Moras da mislis poziitivno,reci kako je onim navijacima koji redovno idu na tekem pomisli koliko e njima tesko,videcemo sta ce biti u ova tri dana,ako zajta nedodje niko,onda zajsta treba napraviti promene!!!izgleda da je Park potpisao!!!Mozes da zamislis mene pre 3-4 godine kad smo ispali od Liverpula u Ligi sampiona 4:2 Babel kad nas je sasuo,ja sam iscepao omiljene farmerke od muke i razbio sam prozor!!!!

      Comment


      • Ja ih iskreno molim (iako ovo nikada nece procitati), da pljunu pare i da dovedu igrace koji su nam itekako potrebni. A, i Arsenal ne bi bio Arsenal kada pola tima ne bi bilo povređeno, brate dragi, kao da su od stakla. Neka gazde puknu pare, samo da ne dolaze sa fazonom kako se nema, nije moguce, da od prodaje Nasri-a i Cesc-a da se nema para, i da nisu oni obezbedili neki budzet na pocetku. Procurela je informacija da Arsen ima 90 miliona funti na raspolaganju, pa pljuni pare bre, da se ne bruka ovaj veliki klub.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Navijaci Arsenala,mozete da me hejtujete koliko god hocete zbog ove izjave,ali cu ipak reci.
          Ako Wenger ima i trunku morala on je vec podneo neopozivu ostavku! Prvi razlog prodaja Nasrija i Fabregasa.
          Drugi razlog ne dovodjenje adekvatnih pojacanja.
          Treci razlog NUFC 0:0 LFC 0:2
          Cetvrti razlog MU 2:8
          Ti mislis da bi Wenger prodao Fabregasa i Nasrija,pa covek ih je napravio u to sto su danas,mislis da bi on pustio svoju decu,pa uprava je tako odlucila nma sta Wenger tu da se pita,odakle mu pare ti mislis da ce Uprav Arsenal da izdvoji 50 miliona za jedna prelazni rok kao liverpulova,pa Arsenal je 50 milona potrosio u zadnjih 10 prelaznih rokova,pa bolje sad da gubimo nego pred kraj ili u sredini sampionata!!!
          Last edited by M-POT; 28-08-11, 20:11.

          Comment


          • Da mi ostanemo u ligi prvo......pa cemo lako za dalje

            Comment


            • Originally posted by Dimitrije View Post
              Da mi ostanemo u ligi prvo......pa cemo lako za dalje
              Mozda bi bilo bolje da ispadnemo pa da naredne sezone uzmemo drugu Englesku ligu xDDD

              Comment


              • Da li bi i to uzeli??? Pitanje je......xD

                Comment


                • Originally posted by M-POT View Post
                  Uprava je kriv,kao sto sam napomenu ti ljudi su najvece stipse u svetu sporta,imaju sistem koji je los,jednostavno dovode mlade igrace za 3,4 milona i onda se uzdaju u Wengera da od njih napravi kvalitetne igrace koje bi ono mogli da prodaju za 20-30 miliona,svake sezone dovdu jednog igraca koji kosta preko 10 milona da nebi imali problema sa navijacima,taj sistem je poceo posle odlaska Anrija i bice jos dug dugu prisutan!!!!!!
                  Čoveče Venger dovodi te igrače a ne uprava! U Engleskoj je trener i menadžer i on odlučuje o transferima. Nije situacija kao u Italiji na primer gde možda predsednici i sportski direktori imaju veću ulogu za transfere nego sami treneri.

                  Danas gledam magazin LŠ i Venger priča posle odlazaka Fabregasa i Nasrija (nije on kriv za njihov odlazak to stoji, sami su hteli da odu ali njegovo vođenje timom ih je nateralo da odu, pogotovo Nasrija, Fabregasa i ne toliko jer je hteo da se vrati u Barsu) da oni hoće da na neki svoj način ostvaruju dobre rezultate. Iako se svi pojačavaju, paklena konkurencija je u Engleskoj a on ne preduzima ništa.

                  Hoće da napravi igrače i da oni igraju tu svi zajedno 10 godina. Pa zar ne primećuje da to ne uspeva. Što je najgore ima para, ima Arsenal para! Pa on je dao za ovog novog Čembrlejna 12 miliona funti, o Bože! I taj ako kojim slučajem postane dobar igrač verovatno će otići za koju godinu. Arsenal ima jedan od najposećenijih stadiona u ligi. Ogroman broj navijača, pa zar taj tim ne zaslužuje velika imena. Zar ti navijači ne zaslužuju da gledaju zvezde u svom timu na predivnom stadionu??? Šta su oni gori od Sitijevih navijača koji mogu da uživaju svakog vikenda.

                  Glavno pitanje je kako utuviti Vengeru u tu njegovu glavu da njegov sistem ne funkcioniše. Otišla mu 2 najbolja igrača a on ladi jajca i rizikuje sa tamo nekim za kog nikad nisam čuo. I to protiv Junajteda u Mančesteru.

                  Ima trenutno Arsenal i povređene igrače ali i oni kad se oporave oni ne mogu da konkurišu za visok plasman ni u jednom takmičenju.

                  Definitivno jedan od najčudnijih klubova u poslednje vreme u Engleskoj je Arsenal. Ovaj tim je veliki, ogroman klub i zaslužuje da se bori za titulu! Ali ovim Vengerovim putem ne ide...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • Kao prvo, Vengerova krivica je u toj mjeri što on sve što može danas otavlja za sutra. Međutim, i da su u timu bili recimo Kejhil, Hazard i ovaj novi Park, mislite da bi bilo drugačije? Park ne bi igrao, Hazard ne bi imao s kim, dok bi Kejhil igrajući umjesto Djurua učinio da umjesto 8 - 2 bude 7 - 2. Tek toliko. Činjenica je da Rozicki nije više za ovakav fudbal, da Wolkot nije za prvi tim, a Rvp u padu forme, te da niko od fudbalera iz zadnjeg reda, pa ni veznog ne bi trebao igrati u prvom timu, niti su oni kao tim igrali do sada zajedno. Ali, mimo toga, mi smo strašni baksuzi, tim koji nema vjeru u sebe i koji nema vođu, ali mi isto tako nismo danas ni bili Arsenal, tako da ništa od ovog praktično ne vrijedi. Ovo uopšte ne treba računati kao poraz, već kao posljedicu nesrećnih okolnosti. Realno, mogli smo iz prva 3 kola očekivati 4 boda sve sa Seskom i Samirom, a uzeli smo samo 1. Tako gledano, to je slab početak, ništa više. Jer, ako je Kejhil došao i treba doći Hazard/Honda/Kaka, zvaćemo ga ?$?, u tom slučaju u prvom timu nije bilo: Sanje, Gibsa, Vermalena, Kejhila, Frimponga, Wilšera, ?$? i Žervinja. Gospodo, to je 8 igrača, tačnije, samo su Voja, Rvp i Wolkot prvotimci koji su igrali meč. To je kompletna zadnja linija i vezni red.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Kolko god ja gotivo Walcotta, mislim da je on bolji sa klupe, neka vrsta dzokera...

                      Comment


                      • Originally posted by Krle View Post
                        Čoveče Venger dovodi te igrače a ne uprava! U Engleskoj je trener i menadžer i on odlučuje o transferima. Nije situacija kao u Italiji na primer gde možda predsednici i sportski direktori imaju veću ulogu za transfere nego sami treneri.

                        Danas gledam magazin LŠ i Venger priča posle odlazaka Fabregasa i Nasrija (nije on kriv za njihov odlazak to stoji, sami su hteli da odu ali njegovo vođenje timom ih je nateralo da odu, pogotovo Nasrija, Fabregasa i ne toliko jer je hteo da se vrati u Barsu) da oni hoće da na neki svoj način ostvaruju dobre rezultate. Iako se svi pojačavaju, paklena konkurencija je u Engleskoj a on ne preduzima ništa.

                        Hoće da napravi igrače i da oni igraju tu svi zajedno 10 godina. Pa zar ne primećuje da to ne uspeva. Što je najgore ima para, ima Arsenal para! Pa on je dao za ovog novog Čembrlejna 12 miliona funti, o Bože! I taj ako kojim slučajem postane dobar igrač verovatno će otići za koju godinu. Arsenal ima jedan od najposećenijih stadiona u ligi. Ogroman broj navijača, pa zar taj tim ne zaslužuje velika imena. Zar ti navijači ne zaslužuju da gledaju zvezde u svom timu na predivnom stadionu??? Šta su oni gori od Sitijevih navijača koji mogu da uživaju svakog vikenda.

                        Glavno pitanje je kako utuviti Vengeru u tu njegovu glavu da njegov sistem ne funkcioniše. Otišla mu 2 najbolja igrača a on ladi jajca i rizikuje sa tamo nekim za kog nikad nisam čuo. I to protiv Junajteda u Mančesteru.

                        Ima trenutno Arsenal i povređene igrače ali i oni kad se oporave oni ne mogu da konkurišu za visok plasman ni u jednom takmičenju.

                        Definitivno jedan od najčudnijih klubova u poslednje vreme u Engleskoj je Arsenal. Ovaj tim je veliki, ogroman klub i zaslužuje da se bori za titulu! Ali ovim Vengerovim putem ne ide...
                        Nemoze Wenger da natera upravu da mu da novac jednostavno uprava nevoli da daje novac,slazem se Wenger snosi veliku odgovornost za lose rezultate u protekli 6 godina,ali jel ti gledas igrace,pogotovu ove koji nisu u prvom planu i ove starije nula borbenosti,nula trcanaj,ti ljudi nemaju zelju i nevole klubm,to je problem,Wenger je covek koji obozava Arsenal,i koji je jedini pravi covek za klupu Arsenala,Evo koga bi ti vole da vidis na klupi umesto Wengera???????

                        Comment


                        • Ako je covek Venger ce da ostavku....jel 8 komada protiv bilo koje ekipe previse..

                          Comment


                          • @ Krle

                            Na$ri je otisao jer je trazio preveliku platu za nase prilike,Wenger tu ne moze nista ne odlucuje on o platama.
                            A sto se transfera tice , ko zna koliko uprava daje Wengeru na raspolaganje.

                            Comment


                            • M-POT

                              Venger ne želi da troši novac na već izgrađene igrače, retki su primeri kog je tako dovodio, Aršavin, Rosicki, Skilaći... ;)

                              Žervinjo je doveden sad i to je odličan potez za ovaj prelazni rok ali ovi ostali koji su dovedeni!? Ne bi bila loša ta Vengerova filozofija da on pravi neki balans između talenata i već proverenih igrača. Nešto tipa kao Ferguson koji majstorski to radi. Ali Venger želi sve sa mladim igračima da uradi. Neki od njih postanu odlični igrači i kada vide da u Arsenalu ne mogu do trofeja idu negde drugde. To je realnost.

                              A za eventualnu zamenu Vengeru veruj mi da nisam razmišljao Jer samo sam razmišljao da Venger ili mora da promeni njegovu filozofiju (što je veoma teško) ili da ode.

                              Teško je navijačima Arsenala da ga vide da odlazi. Jer on je na neki način i legenda kluba, 15 godina je tu. Ali za dobrobit kluba je najbolje da promeni trenera...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • ne verujem da je ekipa Arsenala trener je kriv...pa ni WBA ni Totenhem koje su slabije ekipe od arsenala pa nisu primili 8 gola...

                                Comment

                                Working...
                                X