Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislis ovako nesto?
    Spoiler
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Bolje dat orgazam zenama na prvi pogled, nego ih prestraviti svojim izgledom
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Prva stvar ako hoce da igra za Arsenal nek pita Girouda za firizera, druga stvar nek pita Girouda za stilistu.
        Treća stvar, nek ne pita Žirua za instrukcije s loptom.

        Comment


        • Ma bolje da ga pita za instrukcije sa loptAMA, ne znam da se Celia Kay zalila nesto previse
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Zaboravih ovo spomenuti jutros. Kike Marin je autor ovog teksta

            http://www.klix.ba/sport/nogomet/leo...rcom/140722157
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • http://www.arsenal.com/news/news-arc...gns-for-fulham
              Ja ocekivao vise od njega...
              sigpic

              Comment


              • Eis ima 21 godinu, trebalo je do sad da se probije u prvi tim, a konkurencija u veznom redu je sve jaca. Najbolje je da se ovako resi. Inace, opet smo u trci za Khediru, a najpouzdaniji twitteras ovog leta, ArsenalHorse, je jutros tvitovao da trenutno nismo blizu nijednog igraca, ali da se radi na pojacanjima.
                I za kraj, Atletico zainteresovan za Santija i Monreala:
                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ping-list.html
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • I SpanishGooner i Mario Ampov su ovog ljeta sve potrefili.

                  Eis je otisao, kratakorocan je ugovor 2 godine, tako da nema teorije da ce on ikada vise igrati za Arsenal. Nema veze, sretno mu.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Steta za Eisfelda. Sad ce mu biti jos teze da se dokaze, jer su igraci s kojim ce igrati zahtjevniji za saradnju, a on i dalje u najjacoj ligi na svijetu. Bolja opcija bi bio neki drugoligas. Ja racunam da je Ospina zavrsen. Moram opet ponoviti da bih jako volio vidjeli Phil Jonesa u Arsenalu, pa i Smolinga ako vec Verma zeli da ide. Mada u sustini ni Nastasic nije los izbor, naprotiv, a i lijepo bi bilo vidjeti nekog balkanca u timu. Srecom nece biti Mandzukic.
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • Pa Fulham i jeste u Championshipu. Dobar transfer za njega, ako se dokaze mozda opet zaigra u PL
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Steta za Eisfelda. Sad ce mu biti jos teze da se dokaze, jer su igraci s kojim ce igrati zahtjevniji za saradnju, a on i dalje u najjacoj ligi na svijetu. Bolja opcija bi bio neki drugoligas. Ja racunam da je Ospina zavrsen. Moram opet ponoviti da bih jako volio vidjeli Phil Jonesa u Arsenalu, pa i Smolinga ako vec Verma zeli da ide. Mada u sustini ni Nastasic nije los izbor, naprotiv, a i lijepo bi bilo vidjeti nekog balkanca u timu. Srecom nece biti Mandzukic.
                        Brate, ne znam kako bih ti rekao...Ali, Fulham je ispao iz PL.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • hahaha Do jaja! Msm, steta za simpaticni klub, ali dobro za Tomasa!
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                            I za kraj, Atletico zainteresovan za Santija i Monreala:
                            http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ping-list.html
                            Ja bi se Santija odrekao samo ako zamena budu Isko ili Grizman.

                            Comment


                            • Ako je Atletiko spreman da plati bruku love, oko 30m za Santia, nema problema odma da se aktivira Griezmanova klauza i pjeske dovedemo bolju zvijezdu Pume
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ma ne vredi Santi u ovim godinama 30 miliona.. 20 bi bilo realno.. Ne znam koliko mu je jos ostalo godina ugovora...

                                Comment

                                Working...
                                X