Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Portugalska štampa (OJogo) prenosi da je ponuđeno 23,75m funti za Karvalja, ali da nas Sporting odbio i da je klauzula 35,6m.
    sigpic

    #WengerOut

    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

    Come on you Gunners!

    Comment


    • Za Podolskog je mozda i najbolje da ode ovo leto. Neko je napisao gore da je ovo mozda poslednji voz da se uzmu neke pare za njega i u pravu je. Ukoliko ode taman ostavlja Joelu 9-ku.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Zaboravite da i jedan igrac koji vrijedi ide. Nismo vise u 2009. godini kada moramo da prodajemo igrace da bi izvukli profit. Podolski ne ide nigdje, jer bi morao biti zamjenjen, a njegova zamjena sigurno nije mladi fudbaler imena Joel Campbell. I prestanite bulazniti. Navikao vas Wenger da se godinama prodaju igraci, e pa nema vise prodavanja igraca, sada oni ili u zadnjoj godini ugovora odlaze ili ako nisu potrebni, a Poldi je potreban.

        U pregovorima smo za Morgana Schn...
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Jest' eto, mi sad od najvecih skrtica i jajara stigosmo do super zajebanog finansijski beskompromisnog kluba?? Podolski je msm medju 3-5 najplacenijih igraca, a ne igra i nece igrati u prvoj. Ulazi vec u zadnju fazu karijere, a nije da je briljirao. Bio sam siguran da ce i ranije ici. I treba da ide. Koliko god da mu je dobro i da voli Arsenal. Real i Barsa ne mogu sacuvati Ozila i Sanceza, a mi eto ne damo Podolskog, nek' se kiseli na klupi. Pa jbg.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Juce je Poldi demantovao da odlazi,covek bas voli Arsenal,u rosteru nam je potreban takav finiser,jos je veoma pozitivan lik veoma slican Eboue,a Venger voli takve likove u svlacionici dizu moral ekipi i odrzavaju pozitivu.Poslali smo punudu za Wiliama iz Sporytinga,fantastican zadnji vezni,odavno nisam video da neko sa 21 godinom tako kontrolise vezu,takav igrac nam je potrebAn bas u pravom smislu zivotinja,ali zivotinja sa texnikom,i drago mi je sto se povezujemo sa defanzivno veznim igracima,to ako dovedemo imamo realne sanse za trofeje.

            Comment


            • Originally posted by Ves View Post
              Jest' eto, mi sad od najvecih skrtica i jajara stigosmo do super zajebanog finansijski beskompromisnog kluba?? Podolski je msm medju 3-5 najplacenijih igraca, a ne igra i nece igrati u prvoj. Ulazi vec u zadnju fazu karijere, a nije da je briljirao. Bio sam siguran da ce i ranije ici. I treba da ide. Koliko god da mu je dobro i da voli Arsenal. Real i Barsa ne mogu sacuvati Ozila i Sanceza, a mi eto ne damo Podolskog, nek' se kiseli na klupi. Pa jbg.
              Kada generises preko 300m funti godisnje, sto radi 5 fudbalskih klubova na planeti, onda mozes zadrzati fudbalera sa 100k sedmicno bez muke. Kako ne shvatate, da mi generisemo oko 200m funti vise nego prije dvije godine, bez ikakve prodaje imovine(igraca). Tako da da, mozemo se kurciti i zadrzati igraca od 100k dok mu ne istekne ugovor.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Vermalen je daleko potrebniji igrac Arsenalu od Podolskog. Za mene i dalje broj jedan stoper u klubu. Splet za njega nesretnih okolnosti ga je doveo tu gdje jeste. Pero sta god napravi ne moze biti igrac klase za prvi tim Arsenala. Nasi stoperi izlaze visoko, a Per nit' ima brzinu da se vrati, niti tehniku da posalje dugu loptu, a sjetite se kakve je Vermalen slao, par puta i asistent bio. Samo samopouzadanje da mu se vrati. A, sudeci po rijecima Vengera, taj isti Vermalen vjerovatno odlazi iz kluba. I gdje je tu logika kurcenja, kad bi ti Podolskog, koji je sad treci izbor i za krilo i za napadaca, ostavio, a kapiten tima i najkompletniji defanzivac u klubu odlazi???
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Da je imao vecu minutazu na sp, sada bi se svi kleli u Podolskog. I nije treca opcija nego druga. I previse se dugo vrti prica oko Verminog samopouzdanja, valjda ga je popravio posle letovanja sa Robinom.

                  Comment


                  • Vermalen je daleko od najkompletnijeg stopera u klubu. On pravo Koscielnom moze da cisti kopacke. Prosle sezone, svaki put kad sam ga gledao bio je u raspadu. Moamk je krhak, mnogo grijesi, a time vuce cijelu odbranu. Pero mozda nije brz ili klasa, ali svojim pozicioniranjem vuce cijelu odbranu na dobro pozicioniranje, te ne jebe liniju odbrane i tako odbrana ostaje solidna. Prosle godine Woja je nako dobio zlatnu rukavicu, malo sutra. Vermalen moze da ide i da napokon zavrsimo sa erom igraca koji nenormalno puno kiksaju. On je bio talent, ali se raspada od povede ahilove tetive, zao mi je, ali tako je.
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Vermalen se raspada zadnjih par godina i ne znam kome je on onakav potreban.
                      Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

                      Comment


                      • Originally posted by PRINCE View Post
                        Da je imao vecu minutazu na sp, sada bi se svi kleli u Podolskog. I nije treca opcija nego druga. I previse se dugo vrti prica oko Verminog samopouzdanja, valjda ga je popravio posle letovanja sa Robinom.
                        A vidim pratis te lajfstajl magazine i tabloide sto pisu o zivotu poznatih u periodu dok se ne bave onim zbog cega su poznati. Daj mi kazi onda pise li negdje i da su Lev i Poldi u zavadi, zategnutih odnosa i sl? Mislim, koji je to spektakularan razlog sto on nije dobio pomenutu minutazu?

                        A sto se kiksanja tice, Vermalen sa sve svojim poklanjanjem lopte Persiju na pocetku onog gazenja protiv Mancestera nije u karijeri kiksao cesce od Pere i Kosa. Samo sto neki ovdje imaju kratko pamcenje, pa sve zakljucke baziraju na trenutnom stanju. Neko je dobro opisao vecinu navijaca Arsenala na ovom forumu sa onim rezimeom o Vengeru: " ne dovodi nikog - napolje, dodje Ozil - prof. Car, Ozil krene igrati lose - napolje, dodjemo do finala FA kupa - Car, gubimo u finalu - napolje, dobijemo finale - profa. Car! " Jako dobar opis koji vazi i za odnos prema igracima.
                        Last edited by Ves; 20-07-14, 13:19.
                        " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                        Comment


                        • Vermalen je kurcina zadnje 3 godine i nema tu sta da se raspravlja. Momak se raspada. KATAFAKINGSTROFA. Kada smo odigrali tekmu sa njim u ekipi i da je bio Cleansheet?
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Kad je on uopste dobio sansu da veze 3 meca zaredom? Najlakse je napisati da je neko "kurcina od igraca" bez da se obrati paznja na okolnosti. A ta tvoja "kurcina" bi mogla da ode u Mancester i bude clanom sledece najbolje odbrane na svijetu, nakon Vidic - Ferdinand vladavine. Al' neka mi pljujemo po covjeku koji je ne tako davno vise nego zasluzeno dobio kapitensku traku i istovremeno tapsemo po ramenu raspalog Volkota koji nikako da prestane biti veliki potencijal. Al' nemojte o Volkotu, kru'a vam, samo sam dao primjer nerezonskog prosudjivanja i dvostrukih standarda.
                            " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                            Comment


                            • Dobio je cijelu sezonu prije 2 godine i onda je dokurcilo Wengeru nakon one tekme sa Spursima gdje je bio direktni krivac za dva gola. Poslije toga je uveo Kos-Per partnerstvo od tekme sa Bayernom i od tad je odbrana dobra, ne racunajuci ona 3 derbia

                              Taj isti Walcott da je bio zdrav prosle sezone, donio bi titulu Premiershipa na Emirates.


                              Slobodno nek ide kod van Gaala pa ce ga i ovaj stavit na klupu kad skonta da momak veze nema sa pozicioniranjem i da jebe cijelu koncepciju odbrane. Jeste on dobar na lopti, moze poslat pas, moze dat go, ima sut i brz je, ali koji ce nam to kurac kad cijela odbrana pati zbog njegovog nedostatka pameti kod pozicioniranja.

                              A i usput gledo sam svaku tekmu u zadnje 2 godine bar 2 puta, znam svakome ko je grijesio i dok je Vermalen igrao, on je taj koji je grijesio. Momak ne prica uopce, nema taj skill. Kako kapiten moze da bude jebeni introvert koji suti i sjebaje stvari. Ako ce da ostane, morat ce da se popravi, ako ce da ide sretan mu put.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ja koliko se sjecam, a sjecam se, Vermalen se povrijedio, pa su Kos i Per silom prilika poceli igrati u paru, u vrijeme kad smo svi bili skepticni oko Pere, a Kosu je prvi epitet bio kiksator. I nemoj sad da trazim postove u kojima pises romanticnu poeziju o Vermalenu, jer je tad "trenutna situacija" bila da nam je najbolji i najpouzdaniji stoper. Sa Vidicem ga poredili. A taj Volkot koji donosi titulu ( vjerujem da si mislio napisati "prevagu", toliko subjektivan nisi ) ce dozivotno kao izgovor za neostvareni potencijal imati povrede. Pa, kad vec govorimo o beskorisnim igracima u klubu, gdje je njegova sut karta?
                                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                                Comment

                                Working...
                                X