Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne treba niko da dodje nego wenger da ode......sad u ovom trenutku sam siguran u to....bio sam za to da ON ostane, da ON radi, kao satro verujem u njega i te fore.......Nema vise.....nek se tera u kurac i cela uprava sa njim zajedno......ovakvu sramotu svet jos nije video

    Comment


    • Ma nece se mnogo promijeniti i kad on ode, uprava je isto kriva.

      Comment


      • Igraci su danas kriv dali si ti gledo utakmicu???;)
        Oni su se vukli po terenu,neznaju da trci,da se bore samo su stajali ko vostane figure jednostavno su nule od sportista!!!!
        Kako je to Wenger kriv za poraz,molimte objasni mi?????

        Comment


        • Tako sto je dozvolio da ti isti mentoli koji se vuku po terenu budu na istom.........takvim igracima nije mesto tu i gotovo!!!

          Comment


          • Originally posted by Dimitrije View Post
            Tako sto je dozvolio da ti isti mentoli koji se vuku po terenu budu na istom.........takvim igracima nije mesto tu i gotovo!!!
            A koga je drugog ima na rasplaganju pa nemamu najvaznijih i njavernijih igraca

            Comment


            • Pa zasto ih nema, zasto nikog nije doveo i zasto je pustio tolke igrace??? Zasto su vecito nama povredjena po 10-orica u istom trenutku....ne bih rekao da je samo losa karma

              Comment


              • Nadam se da će naša uprava uvideti neke stvari posle ovog sramnog meča i da će se nešto promeniti ...
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Uprava je kriv,kao sto sam napomenu ti ljudi su najvece stipse u svetu sporta,imaju sistem koji je los,jednostavno dovode mlade igrace za 3,4 milona i onda se uzdaju u Wengera da od njih napravi kvalitetne igrace koje bi ono mogli da prodaju za 20-30 miliona,svake sezone dovdu jednog igraca koji kosta preko 10 milona da nebi imali problema sa navijacima,taj sistem je poceo posle odlaska Anrija i bice jos dug dugu prisutan!!!!!!

                  Comment


                  • Nemam komentar za ovaj debakl.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Kao sto rekoh, nije Wenger pustio Nasrija i Ceska da odu, pa zar stvarno mislis da bi ih on pustio. Wenger ne treba da ide, zato sto je covek odkako smo dobili novi stadion sa nekom sicom opet uspevao da uradi nesto. Da je dobio pare na pocetku leta, siguran sam da bi on doveo i Hazarda i M'Vilu i Cahilla/Sambu po manjoj ceni nego po onoj koju sad traze ti klubovi.

                      Comment


                      • Originally posted by voja92 View Post
                        Kao sto rekoh, nije Wenger pustio Nasrija i Ceska da odu, pa zar stvarno mislis da bi ih on pustio. Wenger ne treba da ide, zato sto je covek odkako smo dobili novi stadion sa nekom sicom opet uspevao da uradi nesto. Da je dobio pare na pocetku leta, siguran sam da bi on doveo i Hazarda i M'Vilu i Cahilla/Sambu po manjoj ceni nego po onoj koju sad traze ti klubovi.
                        Tako je Vojo,maksimalan podrska za Wengera!!!!!

                        Comment


                        • Nemam reci...totalno razocarenje,bez pojacanja ima nema nam mi liga evrope sledece godine a kamoli nesto vise...
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Polako ljudi,sad ce Arsen da dovede Mesija,Vidica i Krasica
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Ali zasto jebenih 8-2???? Pa to ni treceligas ne bi sebi dozvolio, a ne Arsenal.......i drugi klubovi su menjali stadione, uprave, kurce, palce pa o5 nisu gubili 8-2....ja sam duboko razocaran i ne vidim resenje za ovakvu situaciju........

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Ali zasto jebenih 8-2???? Pa to ni treceligas ne bi sebi dozvolio, a ne Arsenal.......i drugi klubovi su menjali stadione, uprave, kurce, palce pa o5 nisu gubili 8-2....ja sam duboko razocaran i ne vidim resenje za ovakvu situaciju........
                                Ne znam šta da ti kažem i ja sam razočaran ali valjda će biti bolje
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X