Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Khedira ili Schniederlin. Mozda i obojica
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Mikelov agent je izjavio da ovaj nema nameru da ide iz Arsenala.
      sigpic

      #WengerOut

      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

      Come on you Gunners!

      Comment


      • Originally posted by Dejan78 View Post
        Mikelov agent je izjavio da ovaj nema nameru da ide iz Arsenala.
        Pa da, ne bih ni ja imao nameru da idem kada ce samo trenirati, sedeti na klupi i primati platu.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Danas bi trebalo da bude neka pres konferencija u Barsi.. Mozda se tu nesto objavi...

          Comment


          • Ladno sam sanjao da je Arteta presao u Aston Vilu i da je bilo predstavljanje

            Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

            Comment


            • Scesni

              Debusi Mertezaker Koselni Gibs

              Remzi L.Bender

              Volkot Ozil Aleksis

              Ziru

              Zanimljiv tim ako se ostvari. Bolji levi bek, mobilniji napadac i ko zna...

              (Rekao bih jos nesto ali ce ispasti da trolujem, tako da cu da komentar ostavim za sebe).
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Baron von Eric View Post

                (Rekao bih jos nesto ali ce ispasti da trolujem, tako da cu da komentar ostavim za sebe).
                Reci nam kad si vec zapoceo. L.Bender se dosta pominje po medijima, cena bi navodno iznosila 20-ak miliona.
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Ma reci slobodno.

                  I sta fali Gibsu?

                  Ako Sancez dodje, ja ocekujem da ce biti pored igranja na krilu, biti i prva zamena za Zirua.

                  Comment


                  • Originally posted by PRINCE View Post
                    I sta fali Gibsu?
                    Ne fali mu nista da ga imas kao rezervu trenutno, mada ja njega nisam toliko gledao pa neka bude da ga nisam proceni dobro.
                    sigpic

                    Comment


                    • Cuj bolji lijevi bek??? Nadji mi 5 boljih na toj poziciji u premier ligi?
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Ma Gibs je do jaja.. Samo jos kad bi nabacio 6-8 kila bio bi macka

                        Comment


                        • Gibs je dosta napredovao prosle sezone...Samo da ga povrede zaobidju i bice on extra...
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ves View Post
                            Cuj bolji lijevi bek??? Nadji mi 5 boljih na toj poziciji u premier ligi?
                            Da sacekamo kraj prelaznog roka, dobices 7 (ili vise cak).

                            Cak i sada ima i vise od 5. I tu bih zavrsio svaku diskusiju, nisam dosao da se prepirem. Ako ti mislis da nema, super, postujem i zavrsimo na tome.
                            sigpic

                            Comment


                            • (ako vas zaobiđe ono što vas nikad ne zaobilazi, moglo bi se zakuvati, ako je suditi po rosteru i prethodnoj sezoni)

                              Comment


                              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X