Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvih 35-40m eura, teorije nema da cete dobit tolko. U vrh glave 30m eura da ce dat Wenger za njega i preci ce, zato sto nemaju para za ostale transfere. Mogu oni njega cjeniti i 100m, ali ga nece prodati po previsokoj cjeni, a para za ostale transfere namaju, posebno ako namjeravaju dati 50+ na Suareza.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Citao sam da traze 32m funti za Sanceza sto je po meni sasvim realna cena.

      Comment


      • Originally posted by maliajnstajn View Post
        Kakvih 35-40m eura, teorije nema da cete dobit tolko. U vrh glave 30m eura da ce dat Wenger za njega i preci ce, zato sto nemaju para za ostale transfere. Mogu oni njega cjeniti i 100m, ali ga nece prodati po previsokoj cjeni, a para za ostale transfere namaju, posebno ako namjeravaju dati 50+ na Suareza.
        Razumijem ja tvoj optimizam ali nije mi jasno kako si siguran u to da će Sančez doći ukoliko Venger ponudi 30m evra samo zato što Barselona nema para za ostale transfere. Postoji još strana koje su zainteresovane i koje mogu ponuditi više od 30m.

        Comment


        • Kada imas igraca kojeg javno izbacujete u kluba, cijena mu pada, ocajan si moras ga prodati. Wenger napravio potez, privolio Sancheza i ima najbolje karte u ruci. Barcelona zeli da ga iskoristi kao dio transfera za Suareza, Sanchez to ne zeli. To ce se svesti na to da se Sanchez plati, a mi vama necemo spucat tuzbo za 3 m sto nam niste dali za Fabregasa, plus dug za Songa. Arsenal je u jakoj pregovarackoj situaciji, Barcelona je veoma teskom polozaju. Trebaju im pare, a Sanchez nece da im pomogne, a i shvatam ga, zasto bi se pridruzio klubu koji prodaje najvecu zvijezdu.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            a i shvatam ga, zasto bi se pridruzio klubu koji prodaje najvecu zvijezdu.

            Zasto je onda bilo ko dosao u Atletiko kad je Radamel otisao? A ljudi zamalo uzese duplu krunu.

            Sancez bi bio prvi igrac navale da dodje i vrlo brzo prva zvezda.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Kada imas igraca kojeg javno izbacujete u kluba, cijena mu pada, ocajan si moras ga prodati. Wenger napravio potez, privolio Sancheza i ima najbolje karte u ruci. Barcelona zeli da ga iskoristi kao dio transfera za Suareza, Sanchez to ne zeli. To ce se svesti na to da se Sanchez plati, a mi vama necemo spucat tuzbo za 3 m sto nam niste dali za Fabregasa, plus dug za Songa. Arsenal je u jakoj pregovarackoj situaciji, Barcelona je veoma teskom polozaju. Trebaju im pare, a Sanchez nece da im pomogne, a i shvatam ga, zasto bi se pridruzio klubu koji prodaje najvecu zvijezdu.
              Većina stvari koje si iznio su mi totalna nepoznanica, tužba? dug?. U svakom slučaju došao sam do zaključka da Arsenal drži sve pod kontrolom.

              Nigdje nisam rekao da Sančez neće u Arsenal, čak postoje dobri izgledi za tako nešto ali i drugi se nešto pitaju.

              Comment


              • Nisam ni ja siguran za taj dug 100%. Ja sam shvatio da je Barcelona duzna odredjenu cifru Arsenalu sada nakon prodaje igraca, plus su takodjer duzni i Fabregasu isplatiti dio novca.

                Cini se da se drzi situacija pod kontrolom, samo treba da se nadje dogovor sa Barcom i to je to..
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Kada imas igraca kojeg javno izbacujete u kluba, cijena mu pada, ocajan si moras ga prodati. Wenger napravio potez, privolio Sancheza i ima najbolje karte u ruci. Barcelona zeli da ga iskoristi kao dio transfera za Suareza, Sanchez to ne zeli. To ce se svesti na to da se Sanchez plati, a mi vama necemo spucat tuzbo za 3 m sto nam niste dali za Fabregasa, plus dug za Songa. Arsenal je u jakoj pregovarackoj situaciji, Barcelona je veoma teskom polozaju. Trebaju im pare, a Sanchez nece da im pomogne, a i shvatam ga, zasto bi se pridruzio klubu koji prodaje najvecu zvijezdu.
                  Kakav je doktor ovaj Aki za transfere

                  Comment


                  • sigpic

                    #WengerOut

                    “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                    Come on you Gunners!

                    Comment


                    • Arsenal posla ponudu od 32m, ne znam cega, za Sancheza, tako navodno kaze DiMarzio
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://talksport.com/football/sanche...er-14070399757
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Samo da ne dodje opet Vengerica i kaze da je sve izmisljeno i da je laz

                          Comment


                          • ^
                            Kao za Kazorlu?
                            sigpic

                            #WengerOut

                            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                            Come on you Gunners!

                            Comment


                            • Ma da bre

                              Comment


                              • Originally posted by Dejan78 View Post
                                ^
                                Kao za Kazorlu?
                                E, ja se iskreno i ne secam cele te price oko Kazorle... A Cileanski tandem bi samim dolaskom doneo bar polufinale Lige Sampiona

                                Comment

                                Working...
                                X