Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.sportklub.rs/venger-oduse...ji-igra-fudbal
    Kako bismo uterali celoj ligi

    Comment


    • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Sta znaci ,,vont signer"? Ucio sam francuski u srednjoj, ali nedovljno

        Comment


        • Evo i istog tvita samo na engleskom:
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • E taj sam vec naucio.. A ko je ovaj lik i koji su to njegovi izvori?

            Comment


            • Novinar televizije za koju Wenger radi prenose sa SP-a, a stvarno ne bih znao koji su njegovi izvori.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Mozda cak i sam Venger

                Comment


                • Ajamo Sanchez bukiraj kartu za London
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Ipak nije u pitanju emisija s te televizije:
                    Gooner Frog ‏@GoonerFrog 30m
                    For those asking, he should be reliable. And no, TF1 and Itélé are not from the same group. The latter belongs to Canal +
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Isto su objavili da ce Giroud dobiti 2 godine produzenje poslije svjetskog prije par dana, sada su vec vecina medija objavili tu vjest.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Videcemo u narednih 7 dana sta ce biti sa Sanchezom...

                        Comment


                        • Sa Sancezom mi smo zakljucali napad. Moze on na sve tri pozicije u napadu, bas ono sto nam treba.
                          Kembela na pozajmicu u neki klub iz Engleske, greh je drzati ga na klupi.
                          Sa Snajnderlinom ili kako vec, zakljucavamo vezni red, a Arteta u Bilbao lagaano.
                          I ostaju jos desni bek, golman i jedan ili dva stopera i spremni za titulu.

                          Ajmo Vengeru, akcija!
                          Last edited by Lion; 29-06-14, 01:27.

                          Comment


                          • Sanchez bi bio strasno pojacanje, mnogo bolja opcija nego Balotelli. Na Snajderlina nisam mnogo obracao paznju prethodne sezone u Southmaptonu, ali verujem da bi bolje odigrao na poziciji zadnjeg veznog od Artete. Arteta slobodno neka ide u Bilbao.
                            Ochoa je i dalje slobodan agent, neka resi Wenger i to pa smo mirni sa golmanima.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Evo malo informacija

                              Prva ovi sto je batica objavio oni su vrlo, vrlo, vrlo pouzdani. Zasto? Prvi su objavili vjesti da Giroud i Kos prelaze u Arsenal kada su trebali ti transferi da se dese.

                              Drugo, sinoc je Goal.com prenio vjest o ponudi od 32m funti, a sada slag na tortu spanski SPORT, je prenio da Sanchezova zelja je da ostane u Barceloni, ali oni ga zele prodati, te je on njima rekao da je ili Barcelona ili Arsenal, u LFC ne zeli da ide. Ne bi ni ja iskreno, sta pokazuje prodaja najboljeg igraca? Meni manjak ambicija, sto je godinama bilo sa Arsenalom, ali kad se sjetim slucaja Bale prosle sezone i na sta su Spursi ispali sa silnim kupovinama raznoraznih polovnih igraca.

                              Vidjet cemo, ovo je kljucna sedmica. Arsenal zeli vecinu pojacanja u trening kampu u Austriji, nakon prijateljske sa NY Red Bullsima 27. jula
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Kembela na pozajmicu u neki klub iz Engleske, greh je drzati ga na klupi.
                                Zasto?

                                Mislim da je decko spreman za rotaciju, deluje sigurno bolje od Sanogoa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X