Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dimitrije View Post
    Samo me cifra zanima u ovom trenutku
    Arsenal will pay Monaco a fee in the region of £3-5m for Park. No news on squad number - personal terms need sorting first
    Po BBC-u
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Nece biti tako jeftin spominje se cak i 10 miliona funti,ali mislim da bi trebalo biti oko 5 jer dolazi iz 2.francuske lige. S obzirom da Nick odlazi bolje bilo sta nego da nikog ne dovede.

      Doveli smo Miaychia , pa je bila azijska turneja a sad i Park. Da nije Honda sledeci?
      Last edited by Funkerman; 27-08-11, 17:57.

      Comment


      • Gangrena - odlican avatar.


        Kako napreduju pregovori sa Hazardom??
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment


        • Neka dovedu Owena Hargrevsa.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Gangrena - odlican avatar.


            Kako napreduju pregovori sa Hazardom??
            Sve je tiho kad je on u pitanju, ja sad pocinjem da mislim da ce doci poslednji dan roka, Wenger ima pare, e sad je pitanje oce li Lil da ga pusti jer ipak oni igraju LS, pa ne bi da izgube oba igraca koji su bili najbolji prosle sezone...
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Ma nema nista od toga, dao 10 miliona funti za igraca za kojeg ne mozes da garantujes da ce pomoci Arsenalu. Sta ce im ovaj?

              Wenger se tacno zaebava, jos u januaru nema Gervinha i Chamakh-a, a on se zajebava. Ni kvalitetnog igraca da dovede.

              Mozda, ali samo mozda, iznenadi, mada cisto sumnjam, sa danasnjim medijima, nemoguce je sakriti neki trasnfer, da je toliko blizu Hazard-a ili M'Vila-e, to bi se moglo negde i procitati, ajde za M'Vila-u i ima negde, ali za Hazard-a nista.

              Opet ce doci neki polovnjaci kao sto je Bendtner i kompanija.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • http://www.sportske.net/vest/transferi/elia-do-srede-u-arsenalu-49174.html

                Comment


                • Interesovali su se za Elia-u, ali ne znam da li on moze biti Arsenalov kvalitet... dobro je igrao prosle sezone, ali tesko da moze da bude hit u Arsenalu ako dodje, tesko..
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by tata Mumi View Post
                    Gangrena - odlican avatar.


                    Kako napreduju pregovori sa Hazardom??
                    Hvala brate a sto se tice Hazarda ama bas nikakvih vesti :S
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Pa ukrali smo Lille-u igraca,tesko da ce pustiti Hazarda sada,mada pominje se da bi mogli da im pozajmimo Campbell-a jer on nije dobio radnu dozvolu,pa da kompenzujemo ovo.
                      Elia sigurno nece doci.Ni M'Vila.. Cahill bi mogao doci, Coyle je rekao da Gary nije bio danas fokusiran i da ga dodiruje prica o transferu. Kazem mogao bi jer smo vec poslali ponudu,e sada da li cemo je pojacati i da li ce Bolton biti pohlepan i traziti previse...

                      Uglavnom kao i sto sam pretpostavljao,mnogo neozbiljno od uprave i Wengera,3 dana do kraja prelaznog roka jos niko nije zvanicno potpisao a samo je ovaj Park blizu potpisa i to kao zamjena za Bendtnera. Otisla su nam 2 najbolja igraca i prvotimac a mi smo samo doveli Gervinha.
                      Wenger rece ne mozemo ubijediti ljude da smo velik i abmiciozan klub ako prodamo 2 najbolja igraca.

                      Nimalo me ne bi iznenadilo ako van Persie ode sledece godine.Covjek je govorio da nam trebaju pojacanja jos dok su Cesc i Na$ri igrali,sta li tek sad misli.

                      Comment


                      • A izjava Nasrija : Nisam dosao u Siti zbog para nego zbog trofeja
                        Ako tamo ne uzme trofej,nece nigde,jedino sto Siti moze da osvoji je FA kup ili Liga kup i nista vise u to sam siguran.Sta bi sad dao da mi osvojimo nesto a on da ga iz*uva
                        СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                        Comment


                        • Evo malo da se opustimo . Uzivajte.

                          Comment


                          • Originally posted by Funkerman View Post
                            Pa ukrali smo Lille-u igraca,tesko da ce pustiti Hazarda sada,mada pominje se da bi mogli da im pozajmimo Campbell-a jer on nije dobio radnu dozvolu,pa da kompenzujemo ovo.
                            Elia sigurno nece doci.Ni M'Vila.. Cahill bi mogao doci, Coyle je rekao da Gary nije bio danas fokusiran i da ga dodiruje prica o transferu. Kazem mogao bi jer smo vec poslali ponudu,e sada da li cemo je pojacati i da li ce Bolton biti pohlepan i traziti previse...

                            Uglavnom kao i sto sam pretpostavljao,mnogo neozbiljno od uprave i Wengera,3 dana do kraja prelaznog roka jos niko nije zvanicno potpisao a samo je ovaj Park blizu potpisa i to kao zamjena za Bendtnera. Otisla su nam 2 najbolja igraca i prvotimac a mi smo samo doveli Gervinha.
                            Wenger rece ne mozemo ubijediti ljude da smo velik i abmiciozan klub ako prodamo 2 najbolja igraca.

                            Nimalo me ne bi iznenadilo ako van Persie ode sledece godine.Covjek je govorio da nam trebaju pojacanja jos dok su Cesc i Na$ri igrali,sta li tek sad misli.
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Ovde se uz umece mladjanog golmana vise istice busotina od odbrane koja se "nalazi" ispred njega......xD

                              Comment


                              • Rednap je izjavio da je Ca$hmir otisao zbog love jer je imao i ponudu Uniteda po njegovim izvorima.

                                Ovo Bendtner i Chamakh ne znaju

                                Comment

                                Working...
                                X