Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • enda brady @SkyEnda ยท 4h
    Arsene Wenger very keen on Seamus Coleman, I'm told. Expect a bid.
    Ma moze.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • By the way vjerovatno nista od Vele. Otkupit ce tih 50% sell on Sociedad od Arsenala za 10ak milki
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Izgleda nas i Vermaelen napusta. Steta je da takav igrac sedi na klupi, ali ako vec bude odlazio samo neka to bude neki klub van Engleske.

        Navodno je Napoli najvise zainteresovan.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Originally posted by Topdzija View Post
          Izgleda nas i Vermaelen napusta. Steta je da takav igrac sedi na klupi, ali ako vec bude odlazio samo neka to bude neki klub van Engleske.

          Navodno je Napoli najvise zainteresovan.
          U United
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            By the way vjerovatno nista od Vele. Otkupit ce tih 50% sell on Sociedad od Arsenala za 10ak milki
            Ma nemaju ovi tu lovu, sve mi to mirise na neki kompromis, moguci deal za Griezmanna.
            sigpic

            โ€œWe have to change, from doubters, to believers, now.โ€
            -Jรผrgen Klopp

            Comment



            • Slika iz 2009.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Ma nemaju ovi tu lovu, sve mi to mirise na neki kompromis, moguci deal za Griezmanna.
                Hope so

                To ne da bi bio nevjerovatan steal Wengera, vec steal u njegovom stilu. Prodao je 50% igraca za 3.5 m koji je tad vrijedio 6-7m, sad ce ostalih 50% prodati za preko 10m, genijalno
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ozenio se Remzika, sve najbolje
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Au kakav nam je brat JOEL

                    Comment


                    • Eto mu napadaca za iducu sezonu. Olivier, Postar i mali majstor plus jedna zvijer i ne mogu nam nista
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Ajooooj, pa mali zna znanje

                        Comment


                        • A mogao bi i Venger da se angazuje oko Balotelija kad ga vec toliko nude

                          Comment


                          • Drago mi je sto se moj miljenik ozenio, sve najbolje mu zelim. Dajte sliku izabranice ako je ima negde, cisto da vidim kakav ukus ima.

                            Joel Campbell Prosto mora resiti papirologiju i dobiti sansu u prvom timu sledece sezone! Sa kakvom lakocom igra, tek mu 21 godina... I jos jedna stvar, svidja mi se sto sutira iz daljine cesto, to je ono sto nam treba.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Papirologija je rijesena. Momak je dobio radnu dozvolu u Engleskoj prosle sezone jos, ove ne bi bilo ni diskutabilno zbog kolicine nastupa za nacionalni tim.

                              Wenger je sinoc mogao da vidi sta da ocekuje od fudbalera koje bi trebao potpisati. Aurier solidan defanzivno, plus mrtvo hladno dvije asistencije i to ne bilo kakve asistencije vec centarsutevi.

                              Baloteli pokazao kakav game changer moze biti, a Joel Campbell pokazao da zasluzuje barem predsezonu da odradi sa prvim timom, pa ako nije spreman fizicki za PL nek ide na posudbu negdje u Engleskoj, ali cisto sumnjam momak je bas pojak, samo mu malo kondicije fali.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Za nas je prelazni rok zavrsen,Joel da se vrati,da se kupe Aurier,Mario,i sad ostao neki DM i golman ,ja nemam neku ideju,da vidim dal ce neko iskoci...I posle sacekati mesec ipo dana i nadati se 5od5 da ce biti,ja i vise nego zadovoljan
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X