Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vela je nas!

    Premocan igrac, premocan
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Vidim da se i Kedira dosta spominje... Za 20 miliona, stvarno mislim da bi mogao da se nosi sa mesarima iz PL A sto se Vele tice, mozda bismo mogli da krenemo da igramo za laznom devetkom...

      Comment


      • Idemo mi nazad na 4-4-2 sa dijamantom iza napadaca ili sa klasicnim sa krilima. Iako za pocetak sezone Giroud sigurno spreman nece bit, isto kao i Ozil, Podolski i Santi, jer njih ocekujem na svjetskom do kraja(polufinala). Treba ovdje jos. Najveci steal je Vela, jos uleti tu jos jedna zvjercuga od napadaca i zadnji vezni, plus naravno desni bek ostane para za Fabregasa iako ce on dotad vec u Chelsea bit, al eto ostane za lijevo krilo jedno mocno
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Meni se sve nesto cini da Jack i AOC nece biti spremni za pocetak prvenstva, if you know what I mean ... ;)
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • Nece valjda zbog dolaska Vele, Venger da proda Kazorlu za 20 milki Atletiku

            Comment




            • Upravo ono sto treba Ozilu, iako je Grizeman prebolestan igrac, prebolestan
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Ma samo neka ga proda jos dok moze, to su lepe pare i neka dovede Fabregasa kao zamenu! Ja jos verujem u to da ce Cecs kod nas....

                Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

                Comment


                • Sto meni nije poznat razlog zbog cega Vela nije pozvan za reprezentaciji,sad slucajno primetih da ga nema.....Mislim taman ima vremena za druge stvari
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by krele90 View Post
                    Ma samo neka ga proda jos dok moze, to su lepe pare i neka dovede Fabregasa kao zamenu! Ja jos verujem u to da ce Cecs kod nas....

                    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
                    Procitao sam na tviteru, onaj Gilem Balag ili kako se vec zove, nije nista zavrseno oko Seska. I dalje je najblizi Celziju ali Siti i Junajted i dalje imaju sanse. A od svih top timova, jedino Arsenal nije zainteresovan.

                    Comment


                    • Originally posted by Jack 10 View Post
                      Sto meni nije poznat razlog zbog cega Vela nije pozvan za reprezentaciji,sad slucajno primetih da ga nema.....Mislim taman ima vremena za druge stvari
                      Vela jeste pozvan u reprezentaciju Meksika ali on je odbio da ide na Svjetsko. Neki njegovi lični razlozi, neslaganje sa fudbalskim savezom, bivšim selektorom itd.

                      Iz fudbalskog saveza Meksika dolazili čak u Španiju tokom sezone da ga ubijede ali nije pristao, čudan lik što se toga tiče. E da ne ideš na SP, neshavtljivo meni ali valjda on zna šta je za njega najbolje.

                      PRINČE, ne znam da će neko ponuditi više od 20m evra za Kazorlu. Mislim da neće on nigdje iz Arsenala ovo ljeto.

                      Comment


                      • Cekamo da Fabregas pokida svjetsko i da ga Wengerica kupi
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by conviction View Post
                          Vela jeste pozvan u reprezentaciju Meksika ali on je odbio da ide na Svjetsko. Neki njegovi lični razlozi, neslaganje sa fudbalskim savezom, bivšim selektorom itd.

                          Iz fudbalskog saveza Meksika dolazili čak u Španiju tokom sezone da ga ubijede ali nije pristao, čudan lik što se toga tiče. E da ne ideš na SP, neshavtljivo meni ali valjda on zna šta je za njega najbolje.
                          Da prepostavio sam da je pozvan,inace drugacije ne bi imalo smisla Al mora da su dobri Velini razlozi jer ipak je svetsko ,nije bas da je svake god.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Cekamo da Fabregas pokida svjetsko i da ga Wengerica kupi
                            Cekamo mi 31 avgust kao i svake god.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Jack 10 View Post
                              Cekamo mi 31 avgust kao i svake god.
                              E upravo tako
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Ode Fabregas u Celsi, Ajnstajne, i to zvanicno.

                                Jedno pitanje za sve vas. RVP ili Fabregas?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X