Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Bogi View Post
    Prelazni je rok, tako da nije zabranjeno razmisljati.

    -----Luis Gustavo-Fabregas---
    Ramzi------Ozil----------Santi

    Uz kvalitetnog desnog beka bi neki ovakav sistem bio jako interesantan. Barem meni tako izgleda.
    Nikako Ramzi na desno,samo centralno ,on je bio unisten onda kad ga je ovaj forsirao na desno krilo,tako kad onda stavmo Tea na desnog krila Ramzika odpada znaci,ili Ramzi ili Cesk da nabudzi nek DM skill al dobar
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by PRINCE View Post
      Vidi se batice da navijas za Barsu . Kada bi krenuli da se dodaju loptom Sesk, Aron, Santi, i Ozil to bi se svelo na barsinu tike taku.
      Dobro si to rekao, ima i te skole u mojim razmisljanjima.

      Mislim da ljudi danas potcenjuju kvalitetne bekove, i misle da se sirina trazi samo u vidu krila. Ne bih rekao da je tako. Poslednje godine nam pokazuju da sve vise timova igra usko sa bocnim igracima, pokusavaju da naprave ''overlap'' na spoljnim delovima terena. Tu do izrazaja dolaze bekovi koji centriraju u sesnaesterac u kome ne samo da se moze naci napadac i ofanzivni vezni, vec na prvoj stativi i bocni igrac te strane ciji zadatak nije da trazi sirinu.

      Uostalom, navijaci Arsenala znaju kakav je fudbal igrao njihov klub u poslednjih 20-ak godina. Nisu to redovno bili centarsutevi krilnih igraca, vec veoma sitna dodavanja, vezovi kroz sredinu, gde su bocni igraci busili protivnicke odbrane dijagonalnim kretanjem ka petercu. Sifra : Pires.

      Bekovi su u modernom fudbalu, u fazi napada, zapravo krila. Treba im ostaviti prostor za delovanje. Setite se onog gola Eslija Kola protiv Aston Vile, 2005. godine. Arsenal i sada ima majstore koji znaju kako da igraju usku pas igru. Pokazali ste to ove sezone, nekoliko puta.

      Originally posted by maliajnstajn View Post
      Realno gledajuci ove sezone mi smo gubili samo protiv jacih zbog nedostatka stjene na zadnjem veznom, sta ce nam stijena protiv levata kad mozemo da im damo vise golova, ili ce se zatvoriti i onda sutamo u bus?
      Luis Gustavo je pravi izbor. Zna da drzi vezni red visoko protiv slabijih, a jace jednostavno demontira. Jako ga cenim.

      Originally posted by Jack 10 View Post
      Nikako Ramzi na desno,samo centralno ,on je bio unisten onda kad ga je ovaj forsirao na desno krilo,tako kad onda stavmo Tea na desnog krila Ramzika odpada znaci,ili Ramzi ili Cesk da nabudzi nek DM skill al dobar
      Ispravite me slobodno vi koji redovno pratite Arsenal, ali samo navodim neku ideju. ;)
      Last edited by Bogi; 05-06-14, 17:17.

      Comment


      • Bogi diskonektovo igricu

        Aurier je divan bek, strasan cetarsut, plus je brz. Dramaticno pojacanje. Ljevo Gibbsara ima da leti iduce sezone po toj strani, jos samo centarsut da unaprijedi i eto njega medju najbolje bekove lige
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Mislim da je besmisleno govoriti ko bi ispao iz tima ako bi se Fabregas vratio kad ionako u novembru imamo pola igraca u bolnici,zar ne?
          Sve je nama super kada su svi zdravi ali to se retko desava...I onda kukamo kada nam igraju Arteta-Flamini jer nemamo vise igraca...Mislim da je Venger lud ako ne vidi da treba dubina timu i Fabregas bi bio pravi potez. Mada se slazem da ta pozicija nije trenutno prioritet ali ako se vec ukazala sansa da ga maznemo zasto da ne?
          A i plus zasto da ode kod gradskog rivala i zasto da dozivimo jos jedan samar kao klub, kao da ih nismo imali dosta poslednjih godina.
          sigpic

          Comment


          • Da je bar samar, ovo ce se biti kao krose u bradu od strane Vitalija Klicka
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Ali kada vec ti bekovi izlete nama ostaje Perica koji je najsporiji covek na svetu... Pa zato smo i primali u onim partijama po 5,6 golova.. Izgubimo loptu na sredini ili po strani, nema ko da se vrati, a Perica da ih stigne nema teorije.....

              Comment


              • Peticija pa izvolite,moj "potpis" je proknjizen http://www.change.org/en-GB/petition...-cesc-fabregas
                Last edited by Jack; 05-06-14, 17:55.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Jack 10 View Post
                  Peticija pa izvolite,moj "potpis" je proknjizen http://www.change.org/en-GB/petition...-cesc-fabregas
                  Nece nista promjeniti nazalost
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Kuc kuc

                    Spoiler
                    sigpic

                    Comment


                    • Fijasko od ljeta u najavi. Chelsea i Liverpool rijesili vecinu problema unutar 15 dana prelaznog, a Wengerica hladi testise na Copacabani.

                      Fijasko u najavi
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • http://sportsport.ba/ino_fudbal/chel...dresove/132859



                        NAJVECA GLUPOST U HISTORIJI KLUBA
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Dobro bre, sta si se uhvatio Cesca . Naravno da je vrhunski igrac, ali je prema Arsenalu ispao najveca moguca pizda. Plakao je predugo i prakticno bio srcem u Barseloni. Ja ga ne bi hteo nazad i bilo bi mi drago da znam da Venger pokazuje malo samopostovanja i kulira ga ovaj put. Isto kao da Van Persi nesto opet pozeli, ne moze tako.

                          Meni cak ta cinjenica malo kvari radost oko njegovog dolaska u Celzi. Ne volim takve tipove, kao sto ne volim ni sto Diego Costa igra za Spaniju.


                          Naravno, sve to ima smisla samo ako Venger ima druga resenja u dzepu.

                          Ozbiljan klub nikada ne propada ili polece zbog jednog igraca. Ako je Arsenal zaista odlucio da promeni politiku u buducnosti, naci ce se lako dobri igraci tokom 2-3 prealazna roka. Ako je cilj da naprave vrhunsku ekipu, uradice to na ovaj ili onaj nacin.

                          I dalje nisu sve ubedili da je to tako i i dalje se ne gleda na Arsenal kao na TOP, TOP klub kada su ove stvari u pitanju. Moraju nekoliko puta da odrade pricu kao sa Ozilom, pa ce to da se promeni. Ne mora bas ta cifra, ali moraju ozbiljni igraci.

                          Ako ne ide Cesc, moras da imas i druge opcije ako si ozbiljan.
                          Last edited by Jools; 05-06-14, 22:46.

                          Comment


                          • Nemam ja problem sa time sto on ide iz Barce i nece ga Arsenal, ja imam problem s time da on ide u Chelsea, kod direktnog rivala. Jel problem napraviti potez koji Mou radi konstantno, uzeti igraca cisto da ga drugi ne bi imali? Glupo, idiotski i veoma pogibeljno vjerujem, pokazat ce se na kraju sezone. Kad majstor bude imao 20+ asistencija i 10+ golova ima da zapale Emirate navijaci od bijesa.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pa ne radi se to za tu cifru, to mozes sa igracima tipa Salah i slicni. Ko uzima Fabregasa da ga drugi ne bi imali?

                              Ako ga Venger nije hteo, tu je kraj price, a ako ti se ne svidja sto on HOCE u Celzi, to mogu da razumem. I mene to nervira, a navijam za Celzi.

                              Ali je stvaro vrhunski igrac, pa moramo malo drugacije da gledamo ponekad.

                              Isto mi je bilo kad je Van Persi presao u United, jednostavno mi se zgadio, a mnogo sam ga cenio kao igraca. Na neki nacin mi je pokvatio i gledanje Mancestera, jer mi je sve to bilo bljutavo. Sad sam se koliko toliko navikao, ali razumes sta hocu da kazem.

                              Neke stvari ne idu, slazem se.

                              Ali ako ga Venger NECE, onda stvarno nema sta da se nerviras, jer se takav igrac ne kupuje bez veze. Isto kao sto se Mata ne zadrzava u Celziju da malo sedi na klupi. Ne ide to kod te klase igraca.
                              Last edited by Jools; 05-06-14, 22:55.

                              Comment


                              • Meni je suludo da ga Wenger NE ZELI, a odbio ga je kao sto vidimo iz prilozenog
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X