Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos jedan razlog zasto bih voleo da dovedemo Benzemu je taj sto, moj najbolji drugar, kada igramo Fifu (a igramo je cesto) uvek uzima Real... Bilo bi fino da ih jos malo osakatimo posle Mesuta... Takodje, potrebna je i neka muskarcina u veznom redu da im lomi noge kad krenu u one kontre brzinom 99

    Comment


    • Na slikanju za novi dres Barce nema Fabregasa. Balague je rekao da je Barca spremna da ga proda za 40m evra, i da Arsenal nema nikakve povlastice. Wenger je prosle sezone rekao da imamo first refusal, tako da tacnost ove vesti treba uzeti s rezervom.
      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


      Dakle, ti si portir!

      Comment


      • Originally posted by Wilshere_10 View Post
        Na slikanju za novi dres Barce nema Fabregasa. Balague je rekao da je Barca spremna da ga proda za 40m evra, i da Arsenal nema nikakve povlastice. Wenger je prosle sezone rekao da imamo first refusal, tako da tacnost ove vesti treba uzeti s rezervom.
        Potpisao za Juve, on je bio uslov Kontea da ostane trener i narednu sezonu.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Potpisao za Juve, on je bio uslov Kontea da ostane trener i narednu sezonu.
          Brajki ne zajebaji se

          Arsenal ima povlastice, potvrdio Wengerica i moze se Belague jebat sa tom svojom informacijom
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Brajki ne zajebaji se

            Arsenal ima povlastice, potvrdio Wengerica i moze se Belague jebat sa tom svojom informacijom
            Šega brate blizanac, šega, volim da se družim sa vama, usitm ja tako jednu buvu izmišljenu. Koji će nam Sesk kada imamo oca igre Pogbu !?

            Comment


            • Mogao bi otac igrice Pogba kod druga Wengera, malo da se druze, zna se da ga Wengerica cjeni mnogo
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • A mozda je Arsenal imao first refusal proslo leto, mozda klauzula vise ne vazi, niste o tome razmisljali ?
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment




                • Samo kad MAJSTOR napise post
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Mogao bi otac igrice Pogba kod druga Wengera, malo da se druze, zna se da ga Wengerica cjeni mnogo
                    Hoće, ali dogodine kada Venger preuzme PSG

                    EDIT:
                    Originally posted by maliajnstajn View Post


                    Samo kad MAJSTOR napise post
                    Imaju neke fore, jednom bilo u Seriji A preko sto ljudi, pitao ja Freša on mi odgovorio da se radi o nekim spajderima, da ne kažem paucima
                    Last edited by Brajkula; 20-05-14, 23:40.

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      A mozda je Arsenal imao first refusal proslo leto, mozda klauzula vise ne vazi, niste o tome razmisljali ?
                      Taj first refusal je ubacen u ugovor, kupoprodajni ugovor, da u slucaju prodaje Arsenal ima pravo da ga otkupi za manje pare. Evo Brajki, blizanac, ne daj mi da lazem.

                      Jos kad se skonta da Barca dodje jos 15 miliona Arsenalu od transfera, sve tu divno bude
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Taj first refusal je ubacen u ugovor, kupoprodajni ugovor, da u slucaju prodaje Arsenal ima pravo da ga otkupi za manje pare. Evo Brajki, blizanac, ne daj mi da lazem.

                        Jos kad se skonta da Barca dodje jos 15 miliona Arsenalu od transfera, sve tu divno bude
                        Je l' moguće da još nismo platili tih 15m?

                        Comment


                        • Originally posted by conviction View Post
                          Je l' moguće da još nismo platili tih 15m?
                          Pa necete ih ni platiti naredne tri sezone ja mislim jos
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Pa necete ih ni platiti naredne tri sezone ja mislim jos
                            Stvarno nisam upoznat sa tim baš najbolje. Pravo da ti kažem prvi put sam čuo za tih 15m ovdje na forumu od tebe.

                            Je l' tih 15m predstavlja jednu ratu od ukupnog transfera ili Barselona pravo duguje?

                            Comment


                            • Ma to su one rate za transfere Fabregasa i Songa, sve kad se sabere izadje to tu oko 15m.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Taj first refusal je ubacen u ugovor, kupoprodajni ugovor, da u slucaju prodaje Arsenal ima pravo da ga otkupi za manje pare. Evo Brajki, blizanac, ne daj mi da lazem.

                                Jos kad se skonta da Barca dodje jos 15 miliona Arsenalu od transfera, sve tu divno bude
                                Nista tu ne treba iskljuciti, da ta klauzula ima odredjeno vremensko ogranicenje, pitam se je li to moguce uopste, danas sve i svasta stavlja u ugovore, primer smo imali i za cuvenu klauzulu Suareza, zvana "prodavanje magle".
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X