Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au kad opravimo ekipu na leto... Strasno kakav ce se fudbal igrati na Emiratima... 100+ golova mora da padne sledece sezone

    Comment


    • Kad skontas da smo mi dali 99 golova ove sezone u svim takmocenjima bude fakat cudno. Sve su to niski rezultati bili, te jest da smo odigrali oko 60ak tekmi ali opet fin je to broj golova
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ma mislio sam u ligi.. Bar 104, da postavimo jos jedan rekord

        Comment


        • Originally posted by Dimitrije View Post
          Au kad opravimo ekipu na leto... Strasno kakav ce se fudbal igrati na Emiratima... 100+ golova mora da padne sledece sezone
          Bez provokacija ali vi opravljate ekipu vec 5 godina
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Pa desava se i najboljima

            Comment


            • Originally posted by l1m4r View Post
              Bez provokacija ali vi opravljate ekipu vec 5 godina
              Mi tek prosle godine smo poceli da na ekipi radimo kako treba. Finansijske restrikcije su nestale, pocelo se trosit. Drva od igraca prodana i sad se dodaje kvalitet. Kljucan prelazni rok je pred nama, najkljucniji u historiji kluba. 2-3 igraca i puzzla je sklopljena.
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Kakvo misljenje cete imati o Fabregasu ako(ne daj Boze) slucajno predje u Man Utd?
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  Kakvo misljenje cete imati o Fabregasu ako(ne daj Boze) slucajno predje u Man Utd?
                  Ne verujem da ce preci tamo,ako se slucajno desi,ne znam ni sam,svakako ce mi tesko pasti..
                  sigpic

                  Comment


                  • Po meni bi to bila veca izdaja nego Van Persijeva. Gotovo da je plakao da bi otisao u Barselonu, oblacili mu dresove Barselone jos dok je bio nas igrac i na kraju otisao. Konacan udarac bi bio kad bi presao u Manchester United.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Haj ba ostavite se tih dorga kakav Fabregas kakav United. Uzivajte malo
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by maliajnstajn View Post
                        Haj ba ostavite se tih dorga kakav Fabregas kakav United. Uzivajte malo
                        Uzivamo mi itekako. Nemoj samo posle da nam se razocaras ako predje. ;)
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • Koliko puta Aki treba da ponovi da bi svi zapamtili da Fabregas ima klauzulu po kojoj Venger ga moze dovesti prvi ako to zeli

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Mi tek prosle godine smo poceli da na ekipi radimo kako treba. Finansijske restrikcije su nestale, pocelo se trosit. Drva od igraca prodana i sad se dodaje kvalitet. Kljucan prelazni rok je pred nama, najkljucniji u historiji kluba. 2-3 igraca i puzzla je sklopljena.
                            Vidimo se na ovom postu za godinu dana
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              Vidimo se na ovom postu za godinu dana
                              Ma cujemo se mi na title decising mecu izmedju Uniteda i Arsenala iduce sezone
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Ma cujemo se mi na title decising mecu izmedju Uniteda i Arsenala iduce sezone
                                Sigurno, dok ce Celzi i Siti laditi jaja... da ne pominjem Liverpul. Daleko smo od titule i vi i mi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X