Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sutra Viviano, Jenko, Verma, Kallstrom, Sanogo neka igraju prvu, a i Diaby moze da dobije neki minut.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Nemojte biti preludi, nikakve druge postave ide se sa prvom postavom, jedino sto bi Giroud mogao da bude malo na klupi. Idu pripreme za kup i ne treba sad da se glupira ekipa.

      Jedino sto bih volio jeste da Zalalem debituje u PL sutra.

      Inace, danas je Cescu rodjendan, sretno mu bilo
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • #Arsenal team to play West Brom: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Arteta, Cazorla, Ozil, Podolski, Giroud #AFCvWBA
        #Arsenal subs: Fabianski, Jenkinson, Vermaelen, Kallstrom, Rosicky, Diaby, Sanogo #AFCvWBA

        Nadam se da Remzija samo odmara...Diabi na klupi...
        Jel neko zna sta je sa Ox-om? Nema ga vec 2 meca ni na mapi.
        sigpic

        Comment


        • #‎Arsenal‬ team to play West Brom: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Arteta, Cazorla, Ozil, Podolski, Giroud

          Subs: Fabianski, Vermaelen, Jenkinson, Rosicky, Kallstrom, Diaby, Sanogo

          Ramsey? Diaby na klupi!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ox ja mislim ima problema sa preponama, do kraja sezone verov.nece igrati,ali bice ok za World cup....
            sigpic

            Comment


            • Sto ja ne volim gledati kada Arteta i Flamini zajedno igraju od pocetka. Nadam se da je ovo poslednji put da gledamo njih dvojicu zajedno na sredini terena.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Originally posted by Topdzija View Post
                Sto ja ne volim gledati kada Arteta i Flamini zajedno igraju od pocetka. Nadam se da je ovo poslednji put da gledamo njih dvojicu zajedno na sredini terena.
                E to sam i ja hteo napisati...Kad ih vidim zajedno smraci mi se pred ocima
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Topdzija View Post
                  #‎Arsenal‬ team to play West Brom: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Flamini, Arteta, Cazorla, Ozil, Podolski, Giroud

                  Subs: Fabianski, Vermaelen, Jenkinson, Rosicky, Kallstrom, Diaby, Sanogo

                  Ramsey? Diaby na klupi!
                  Ramsey ima laksu povredu, radi predostroznosti nije u timu danas.
                  "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                  Dakle, ti si portir!

                  Comment


                  • Evo nam ga Remy

                    Comment


                    • Loic Remy na Emiratim-a?

                      Attached Files
                      Last edited by DeMoN17; 04-05-14, 15:27.

                      Comment


                      • Da da
                        sigpic

                        Comment


                        • Pomalo dosadna utakmica, ali izdrzao sam. Remy verovatno novi napadac Arsenala, ne verujem da je tek tako bio na tribinama.
                          Originally posted by maliajnstajn
                          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                          Comment


                          • Halo VCC ‏@db10Halo 4m
                            According to @oierfano , Arsenal will take advantage of the buy back clause in Vela's contract & will sign the player. Club informed. #afc
                            Vela odlican izbor ako dodje, a eventualni dolazak Remyja znaci da se tu nece juriti neko veliko ime. Sta znam, mozemo i bolje od toga.
                            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                            Dakle, ti si portir!

                            Comment


                            • Mislim da bi njih dvojica mogli da budu strasan tandem... Brzi su i umeju sa loptom i jedan i drugi.. Remy je uz to i strasan skakac

                              Comment




                              • Zene nekih od nasih fudbalera. S leva na desno - Wilshere, Vermaelen, Fabianski, Rosicky, Cazorla, Arteta, Sagna, Giroud i Koscielny.

                                Ne znam koliko je redosled tacan, izvor je jedna fb stranica. Sagnina zena najbolja, a ne zaostaju ni Artetina ni Vermalenova.
                                Last edited by Tobdzija; 04-05-14, 19:25.
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X