Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post
    Ja bih sa Wilfriedom Bonyem rizikovao.
    Zasto rizikovao? Ne vidim zasto bi on predstavljao bilo kakvu rizicnu kupovinu za razliku od ovog na gornjoj slici.

    Comment


    • Vidim i sa Morganom Ć najderlinom se povezujete, prava kupovina to meni, Arteta aut Morgan in i to je apgrejd, dakle plus.

      Comment


      • Casper Scheimechel bi mogao doci bez obestecenja. Sjajan mladi golman, lijepa konkurencija Woji.

        Bit ce zanimljivo ljeto nadam se.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
          Zasto rizikovao? Ne vidim zasto bi on predstavljao bilo kakvu rizicnu kupovinu za razliku od ovog na gornjoj slici.
          Zbog navijaca sam se tako izrazio, jer realno kada bi mnoge pitao Balotelli/Bony mnogi bi rekli Balotelli.
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment




          • Ovo je inicjativa par navijaca, koji ce pokusati sutra prije pocetka utakmice da dignu ove transparente, kao znak prijetnjie klubu, ako ne potrose novac ovo ljeto da nece ni oni kupovati klupske rekvizite. Ideja je da se direktno udari na Pumu i da oni urgiraju na klub da potrosi novac. Par hiljada trasparenata ako bude to ce biti dovoljno da se skrene paznja tv prenosa.

            Transparenti nece biti dignuti u toku utakmice, niti na kraju, zbog toga sto ce tada ici lap of honor. Transparenti ce biti dignuti pet minuta prije pocetka utakmce i na poluvremenu.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Griezmann da se dovede, ostalo me ne zanima od ofanzivnih igraca.
              "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


              Dakle, ti si portir!

              Comment


              • Ja hocu Balotelija! Eto nek svako po jednog uzme za prioritet, pa da se trosi ...
                " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                Comment


                • Zna se koga ja zelim

                  Lars Bender
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Zna se koga ja zelim

                    Lars Bender


                    Moze, mada ni Morgan ne bi bio losije resenje.
                    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                    Dakle, ti si portir!

                    Comment


                    • Mo za sportskog direktora cini mi se da je to njegova ideja spominjao je to pre par nedelja ...drago mi ako se ostvari...podrska i od mene
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Jack 10 View Post
                        Mo za sportskog direktora cini mi se da je to njegova ideja spominjao je to pre par nedelja ...drago mi ako se ostvari...podrska i od mene
                        Da ideja je od Moh-a koji redovno daje intervijue za ArsenalFanTV. Covjek je racunovodja i strasnu ideju je dobio, nadam se da ce biti jos veca podrska sutra na Emiratima
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Arsenal tv ne propustam ,Moh je legeda,Mnogo mi je drago sto se angazovao toliko,valjda ce uspeti mada nekako ove akcije kad krenu od strane navijaca ostanu na tome samo...
                          sigpic

                          Comment


                          • Zvanicno smo u LS i naredne sezone, ko zna kakav sastav ce sutra Wenger izbaciti.
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Neke stvari se nikad ne mjenjaju.

                              Wenger bi sa Cardiffom u Ligu Prvaka nakon 2 sezone
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment




                              • Na koga vam lici golman Rennesa na prvi pogled?
                                Originally posted by maliajnstajn
                                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                                Comment

                                Working...
                                X