Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Kako Rodzersovi i Martinezovi igraci ne pate od tog bolikurcovitisa?
    Arsenalovi igrači su se zasitili, dosta trofeja je osvoj... A, da.
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ma ode Wenger iz Arsenala. On je odustao. Osvojit ce taj kupic i i otici tamo gdje ga vlastiti igraci nece pljuvati posred face, a Arsenal kao klub sa svoji 120 miliona u banci ce da potone u drugu ligu, mrtvo hladno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Mnogo toga mora na leto da se menja.... Cija god da je krivica, jedan klub kao sto je Arsenal ovakve stvari ne sme sebi da dozvoljava... Proteklih godina se bar napadalo ako je vec odbrana bila slaba... Sad nema vise ni tog cuvenog napada.. Videcemo sta ce gospoda iz uprave odluciti...

        Comment


        • Gospodi iz Uprave je vjerovatno danas receno da ugovor nece biti potpisan i da je to to. PSG ili Barcelona, osvaja LP i ode covjek u penziju laganini.
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Mozda je cak i tako najbolje... Vreme je da se okrene novi list u Arsenalu.. Postojao je ovaj klub i pre Vengera, a postojace i posle njega.. Kao sto sam negde vec procitao, ne zove se klub Arsene FC nego Arsenal FC... Ko zna zasto je sve to dobro

            Comment


            • Nisam ni bas siguran koliko bi sa PSGom ili Barsom uspeo da osvoji LS...

              Comment


              • Prvi ce mu Florentino bacit ugovor od 10 miliona na sto, ako Carlo nista ne uradi ove sezone. Florentino ga godinama zeli. Sa Realom bi se posprdao sa fudbalom. Sa PSG-om isto, a vala i sa Barcom isto. Sastavio bi nove nepobjedive u takvim klubovima, gdje vec ima podlogu.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Od nepobedivih je proslo vec 10 godina... nije Arsen vise sto je bio. Pa ni jedan Murinjo nije nista posebno uradio u tom Realu, a pitanje kako bi prosli sa Vengerom.

                  Comment


                  • Mou nije mogao da podnese da on nije u centru paznje u Realu, zato nista nije ni uradio tamo. Upropastio je svlacionicu, okrenuo je tim protiv sebe i tu je mogao samo da tone, tone i tone. Real ima najblizu podlogu nepobjedivima. Dva prestrasna krila, 2 strasna zadnja vezna, jedino sto mu fali jest jos jedan strasan napadac i desni bek, sve ostalo vanplanetarno sto bi rekao moj blizanac Brajki
                    sigpic
                    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                    Comment


                    • Klopp ili Martinez pa da se krene u nove pobede od sledece sezone... Ko zna koga bi oni mogli da povuku iz svojih sadasnjih klubova...

                      Comment


                      • Originally posted by Dimitrije View Post
                        Klopp ili Martinez pa da se krene u nove pobede od sledece sezone... Ko zna koga bi oni mogli da povuku iz svojih sadasnjih klubova...
                        Pa nisu ludi da sa ovom buranijom dodju da rade
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Pa zato postoje ti neki silni novci Ni u Siti nisu odmah najbolji dolazili... Salu na stranu, mislim da Remzi, Dzek, Ozil, Volkot i Ox stvarno imaju svetlu buducnost zajedno... Ostatak treba u naredne dve do tri godine promeniti... Dok su oni igrali bili smo prvi.. Problem je na klupi koja nas je u potpunosti srozala.. Ko je kriv sto je igracki takav kadar neka i odgovara za to...

                          Comment


                          • Ja cu samo jos jednom da kazem koliko svako ko je kritikovao Theo Walcott-a je u mraku po pitanju fudbala. Mozda on jeste limitiran fudbaler, ali covjek donosi rezultat. Covjek je produktivan i efikasan. Vuce najvise golova u Arsenalu od sviju kada su golovi i asistencije u zadnje 4 sezone. Momak ima najvise asistencija u engleskom fudbalu u zadnje 3 sezone (za ovaj podatak nisam siguran). Momak jede, grize i daje rezultat. Kako se on povrijedio tako se i Arsenal raspao. Remzika se povrijedio, Arsenal se raspao. Dva igraca se povrijede i raspadne ti se tim.

                            Stvarno bih volio vidjeti, na sta bi City spao da im se povrijede Yaya i Silva u isto vrijeme, a Chelsea-u Hazard i Oscar, Liverpoolu Gerrard i Suarez. Smijesno bi bilo. Raspad sistema kad ti se 2 kljucna igraca povrijede.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Glavno pitanje je da li je ova politika oko kupovine Vengerovo razmisljanje, ili onih iznad. Verovatno nije tako crno-belo, ali pitam se sta bi neki drugi trener uradio ako je politika kluba oko trosenja ista.

                              Inace se generalno slazem sa vama, naravno da mnogo toga fali u odnosu na onaj legendarni arsenal iz devedesetih ili 2003-04.

                              Iako navijam za Celzi, siguran sam da ce se Arsenal vratiti u sam vrh narednih godina, i ove bi bio vrlo blizu da su stvari samo malo drugacije.

                              Fali im malo "muskosti" u ekipi, a to mogu da rese samo kupovinom ili razvijanjem takvih igraca. Pa mislim da svako od nas sa foruma ima idaju za to "malo" sto im fali da se vrate u vrh, ali moramo da cekamo da vidimo sta vrh kluba zaista planira.


                              I nesto moraju da menjaju sa sistemom rada sto se tice fizicke pripreme. Nesto tu ocigledno smrdi kad je nekoliko sezona zaredom pola tima povredjeno pola godine. Ja bi ih promenio radi reda i naglasio tom novom strucnjaku sta ocekujem i kakva je situacija bila. Znam da je to i do materijala, ali prosto se vidi da je to u nekim drugim klubovima u proseku mnogo manji problem. Nisam strucan, ali nesto mi tu smrdi.
                              Last edited by Jools; 07-04-14, 00:05.

                              Comment


                              • Ma nema to vise veze ni sa Wengerom ni sa naredjenjima iz Uprave. To vise ima veze sa ajkulama od agenata i nesposobnim ljudima da ispregovaraju transfer. Na to se svodi Arsenalova politika. Jebenih 7 dana se pregovaralo oko Ozilovog ugovora, a to se nekad zavrsi za 10 minuta, samo se jos sredi fine print, al ne nesposobnjakovici ne mogu to da rijese unutar 24h. Higuain nije dosao zbog gluposti, jer se nisu mogli dogovoriti da li da posalju 24m ili 26m ponudu. Na kraju truba.

                                Saga oko Suareza, nevezano za onu famoznu klauzulu, da se poslalo 60-70 m ponuda, prihvaceno bi to bilo i sad bi Arsenal vjerovatno bio i prvak, al ne jebo to, daj da mi ustedimo na transferima 20-30 miliona i ove godine, ako osvojimo titulu ove godine u plusu smo 60 miliona sa 30 miliona od TV prava. A da se razmislja rezonski, da se kupio Suarez, krene se na LP i Ligu i napadnes recimo polufinale LP i titulu u PL imas 40 miliona plusa, 20 miliona manje, nego sto si mogao imati, ali jebiga ulaganje je ulaganje. Nema rezona da se rizikuje i to je problem.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X