Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Topdzija View Post


    Juce je Arteti bio 32. rodjendan!
    Nek naredni doceka u Americi s nekim MLS klubom, proklet bio dan kad je dosao!
    "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


    Dakle, ti si portir!

    Comment


    • Ja sa Artetom imam samo problem od ove sezone. Dvije sezone je bio dobar, ove sezone je pao kurcu za usi. Usput sretan mu rodjendan, nek ide da se druzi sa Becksom u Miami-u
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Bas gledam na zvanicnoj stranici Arsenala na facebooku Arteti zahvaljuju za sve i da mu zele sve najbolje u novom klubu.
        Sta ja znam, nemam nista protiv njega, slabije igra ove sezone u odnosu na prethodne, verovatno bi njemu najbolje bilo u MLS-u naredne sezone, taman da zaradi jos malo.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Neka on potpise neki veliki ugovor u MLS, a mi da dovedemo Bendera iz Leverkuzena, i svi zadovoljni

          Comment


          • Sad kad arteta naglo proigra i zavrsi sezonu s 5 golova i 5 asistencija u zadnjih 10 meceva sto nam je ostalo hahahahah
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Tesko da ce zabeleziti pet asistencija sa onim konstantnim dodavanjima unazad. Jedino da neko pukne kao Runi sa pola terena na asistenciju Artete

              Comment


              • Hahahahhahah. Arteta specjalac za pas unazad

                MLS ga zove, stima mu se sve, zvat ce ga ili Cahill u Bullse ili Becks u Miami. Sve se stima lijepo, jos ce imati priliku da mozda zaigra za King-om Henry-em
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Sta reci nakon ova 2 zadnja kola nego DEJA VU. Mislim da je vrijeme za neke radikalne promjene od ljeta,jer ova agonija predugo traje. Malo smo se ponadali sredinom sezone, ali smo se sada vratili u stvarnost. Ovaj problem sa povredama je meni neobjasnjiv, godinama kljucni igraci povredjeni,sto je jos gore,oporave se i odmah obnove istu povredu. Sta reci za Diabya...Druga stvar, uvijek nam fali nesto u timu. Nije realno nadati se tituli kada u napadu imas Girouda ( otkad pratim Arsenal nismo imali goreg startnog napadaca),Banderu i klinca Sanoga, a ovamo Aguero,Negredo,Suarez... resetaju mreze.Suarez i Aguero su igraci koju izmisljaju golove,dovoljan im je sekund prostora da naprave razliku,dok ovaj nas kloc ne moze pogoditi ni kada mu se namjesti lopta.FAle nam lideri na terenu,Kos i Per su na neki nacin to u odbrani ali u vezi i napadu nemamo takve igrace, nema igraca koji ce potegnuti kada nam ide lose, svi se utapaju u sivilo,svima su glave pognute, kada smo imali Vieru,Piresa ,Bergkampa,Henrya znalo se da kada gubimo slijedi preokret i da ce ti igraci donijeti razliku u nastavku.

                  Comment


                  • 26. jula igramo protiv New York Red Bulla u SAD, danas objavili svetski mediji, dakle Thierry Henry protiv svojih.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Brat Diaby se vraca punom treningu 1. aprila (ne znam da li je ovo slucajnost ili... )
                      sigpic

                      Comment


                      • Prvoaprilska sala.

                        Danas sa Cityjem, ja cu gledati samo prvih pola sata, pa cu ici na fudbal, mozda i bolje da ne ostajem kuci da gledam celu, jer znate kako igramo derbije ove sezone.
                        Originally posted by maliajnstajn
                        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                        Comment


                        • igro sam 1x na velike pare, bolje bi vam bilo da ne izgubite...

                          Comment


                          • Originally posted by Topdzija View Post
                            Prvoaprilska sala.

                            Danas sa Cityjem, ja cu gledati samo prvih pola sata, pa cu ici na fudbal, mozda i bolje da ne ostajem kuci da gledam celu, jer znate kako igramo derbije ove sezone.
                            Igrate ih solidno kao domaćin. Liverpool 2-0, Chelsea 0-0, United 0-0, Tottenham 1-0, Everton 1-1. Dakle, samo jedan primljen gol. Eto razloga za optimizam, kako vaš tako i naš. Samo još da Kallstrom i Flamini budu u startnih 11.
                            This is moj potpis

                            Comment


                            • Barem ce biti golova

                              Comment


                              • Szczesny, Sagna, Mertesacker Vermaelen, Gibbs Arteta Rosicky, Flamini, Cazorla Podolski, Giroud


                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X