Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ture napravio pokolj na prvom treningu u Arsenalu http://www.englezi.net/neverovatna-p...-sa-arsenalom/
    http://www.englezi.net

    Comment


    • www.miniwenger.com
      Evo jednog fantasy-a za Arsenalovce. Ja sam izvukao Jenkinsona, Ozila, Rosickog i Podolskog. Nije lose. Bilo bi bolje da je neko drugi u odnosu na Jenkia, ali nema veze

      Comment


      • Wilshere ipak nije povrijedjen onako strasno kao sto se mislilo.

        Sutra utakmica broj 1000 za Wengera, nadam se da ce biti sretna
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • ARSENAL: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Flamini; Oxlade, Rosicky, Cazorla, Giroud.

          Hocu pobedu za rodjendan! IDEMO!
          Originally posted by maliajnstajn
          Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

          Comment


          • Ref: “Gibbs, you’re off!”

            Ox: “But ref, it was me!”

            Ref: “Shut up Walcott, get on with the game, Nije mi do smeha uopste
            sigpic

            Comment


            • Ja ocekivao sada kada udjem u arsenalovu temu da cu da procitam neki optimisticni akijev post, ali izgleda da se i njegov optimizam ugasio kao Arsenal juce .

              Nek se osvoji taj Kup, da se prekine crna serija, pa da se na leto naprave neki rezovi u klubu.

              Comment


              • Nemam nista. Unistili su me. Prvi put u zivotu nisam mogao da gledam utakmici do kraja. Ugasio sam zadnjih 20 minuta, previse bolno je bilo.

                Idemo dalje Swansea se mora pobjediti i onda cistit obraz protiv Citya.
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Kako je krenulo u 2014 jednom mesecno nas ocekuje debakl. Prosto je nezamislivo da mi ne osvojimo taj kup pored onakve konkurencije uz svo postovanje prema Hullu,Wiganu i Shefieldu.

                  Nista, sad u sredu moramo dobiti Swansea pa da dodjemo malo sebi. Kad Ajnstajn kaze da je ugasio poslednjih 20 minuta to znaci da je zaista bilo zestoko, ja sam iznenadjujuce uspeo gledati do kraja. A poruke na telefon samo stizu na racun Arsenala.
                  Originally posted by maliajnstajn
                  Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                  Comment


                  • Ma sad je bitno da Wenger uzme taj FA Cup. Ako i tu kiksne, onda je vreme mozda da se povuce i da dodje neko mladji.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Mišljenja sam da Wenger treba da napusti klupu Arsenala bez obzira da li će uzeti kup. Mislim da to nije razlog da on ostane na klupi kluba čiji navijači već čitavu deceniju očekuju titulu. Ne osporavam ja vrednost jednog trofeja, ali kladim se da bi svaki navijač bilo kog engleskog kluba menjao 5 kupa za 1 titulu prvaka države.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • http://www.theguardian.com/football/...julian-draxler

                        Cisto ako nekog zanima o Draxleru.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Na kraju ce taj lik da ostane u Salkeu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Mišljenja sam da Wenger treba da napusti klupu Arsenala bez obzira da li će uzeti kup. Mislim da to nije razlog da on ostane na klupi kluba čiji navijači već čitavu deceniju očekuju titulu. Ne osporavam ja vrednost jednog trofeja, ali kladim se da bi svaki navijač bilo kog engleskog kluba menjao 5 kupa za 1 titulu prvaka države.
                            To je i najveci problem navijaca Arsenala, stalno se ocekuju neke titule a zaboravlja se da Venger uvek ima mnogo slabiji tim od konkurencije. Da nije bilo Vengera, ne bi bilo ni Anrija, ni uspesnih sezona pocetkom 2000tih, niti bi vecina vas danas navijala za Arsenal.
                            Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Mišljenja sam da Wenger treba da napusti klupu Arsenala bez obzira da li će uzeti kup. Mislim da to nije razlog da on ostane na klupi kluba čiji navijači već čitavu deceniju očekuju titulu. Ne osporavam ja vrednost jednog trofeja, ali kladim se da bi svaki navijač bilo kog engleskog kluba menjao 5 kupa za 1 titulu prvaka države.
                              Ja ne bi menjao 5 kupova za titulu
                              Originally posted by b64Milos View Post
                              To je i najveci problem navijaca Arsenala, stalno se ocekuju neke titule a zaboravlja se da Venger uvek ima mnogo slabiji tim od konkurencije. Da nije bilo Vengera, ne bi bilo ni Anrija, ni uspesnih sezona pocetkom 2000tih, niti bi vecina vas danas navijala za Arsenal.
                              Sva sreca pa si ti tu da nas podsetis .

                              Comment


                              • Originally posted by PRINCE View Post
                                Sva sreca pa si ti tu da nas podsetis .
                                Naravno.
                                Golmani - Bianconeri vs. Nerazzurri In Focus - All Time Calcio

                                Comment

                                Working...
                                X