Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Funk

    Brate nisam ja pisao naslov i tekst , postavio sam sto sam nasao , procitao i ima istine u tekstu , sto ne znaci da se slazem da je "roba s greskom".

    I za crveni karton golmana sam se sinoc izjasnio u temi LS.

    Odmah sam rekao penal nije upitan , mogao je golmanu da dadne opomenu (zuti karton) sto je bilo ocekivano , prestogo je izvadio crveni karton , to je moje misljenje.

    I naravno da je onda utakmica otisla u totalno drugom smjeru.
    Last edited by Rossonero; 20-02-14, 11:38.

    Comment


    • Pa ima istine u tekstu,ali je isti izuzetno usmjeren protiv Arsenala. Nisam ni ja zadovoljan igrama Ozila,ali ovo sto citam po internetu je stvarno pretjerivanje, toliko je paznja usmjerena na njega i vrsi se pritisak a sve ostalo je po strani,opet ponavljam prije svega Ricoli, nigdje nisam procitao da je Boateng trebao dobiti drugi zuti, kako to niko nije zapazio?
      Nadam se da ce ovaj silni pritisak ipak djelovati pozitivno na njega i da ce se vec za vikend "zainatiti".

      Comment


      • Najveci krivac za Ozilove igre je niko drugi do Venger. On nema sta da trazi po strani, ni levoj ni desnoj. Ove sezone ima vise trcanja nego u celoj karijeri do sada a to ne moze da iznese. On je 10-ka, iskljucivo 10-ka koja razara odbranu. Kada ga nastavnik stavi tamo gde treba konstantno da igra i kada prestane da ga seta onda ce da radi ono sto se ocekuje od njega. A levo-desno neka trce Remzi, Ox i ostali manje talentovani i fizicki spremniji.
        sigpic

        Comment


        • NAjveci "krivac" za Ozilove igre su Wolkot i Ramzi sto su se povredili,vec treci put to spominjem,2 najbolja nasa igraca ove sezone uz Lorena,Pera,Voju,ljudi imaju zelju za golom nisu staticni da cekaju loptu u nogama,kao sto rade sve nase "desetke" i vec stalno utrcavaju,o ovaj drugi ima zelju i da opali van 16...Mi smo i super sta sam ocekivao a to zahvaljujuci spomenutoj trojci iz odbrane
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by S-Nash View Post
            Najveci krivac za Ozilove igre je niko drugi do Venger. On nema sta da trazi po strani, ni levoj ni desnoj. Ove sezone ima vise trcanja nego u celoj karijeri do sada a to ne moze da iznese. On je 10-ka, iskljucivo 10-ka koja razara odbranu. Kada ga nastavnik stavi tamo gde treba konstantno da igra i kada prestane da ga seta onda ce da radi ono sto se ocekuje od njega. A levo-desno neka trce Remzi, Ox i ostali manje talentovani i fizicki spremniji.
            On igra desetku konstantno, ali izvlaci se na krila trazeci prostor. Radio je to i u Realu, radi to sada i ovdje. Sinoc je morao igrati na ljevoj strani jer od sredine u defanzivi nema nista kad ovamo Robben terorise Monreala.
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              On igra desetku konstantno, ali izvlaci se na krila trazeci prostor. Radio je to i u Realu, radi to sada i ovdje. Sinoc je morao igrati na ljevoj strani jer od sredine u defanzivi nema nista kad ovamo Robben terorise Monreala.
              Mnogo cesce je po strani. U Realu se mnogo redje izvlacio, nije bilo ni potrebe. Murinjove ekipe ne igraju tako da igraci cesto menjaju mesta te je Mesutovo bilo da radi ono sto najbolje zna. Isto to mu je i ovde potrebno i da ima bar jednog ako vec nema dva pouzdana strelca koji redovno pogadjaju. Ovde nema nijednog + to setanje konstantno i mnogo mu je teze da igra.
              sigpic

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  On igra desetku konstantno, ali izvlaci se na krila trazeci prostor. Radio je to i u Realu, radi to sada i ovdje. Sinoc je morao igrati na ljevoj strani jer od sredine u defanzivi nema nista kad ovamo Robben terorise Monreala.
                  Evo, izvukao sam Ozilove pozicije na poslednjim utakmicama.


                  Ja bih ga ubio za ono ponasanje kad je tim u kanalu. Ako ces imati onakav body language cim gube jedan razlike,
                  i kad promasis penal - jebes mentalitet. Razmazeno.
                  Inace, ja sam odlepljivao na Ozila u Nemackoj, u Realu ga nisam puno gledao, ali malo me negativno iznenadio u
                  negativnim Arsenalovim danima.

                  Comment




                  • [vine]MZpnJj0vL9F[/vine]

                    Comment


                    • Ozil je izveo penal koji u potpunosti oslikava njegovo samopouzdanje i njegovu igru poslednjh meseci.Kako neko uopste tako moze da izvede penal? Toliko mlitavo i bezvoljno.Da je raspalio iz sve snage i prebacio gol nista mu nebi zamerio.I uopste mi nije jasan lik.Bas ga pazljivo pratim od kada je dosao,sve njegove reakcije na terenu tokom meca...Toliko deluje bezvoljno,bez energije,bez motiva.Pogledajte npr Higuaina koji takodje presao iz Reala,gledajte njegove reakcije kada postigne gol,pogledajte njegovo radovanje,strast,motivisanost,zelju.Covek gine za klub.A pogledajte onda Ozila i njegove reakcije,nebo i zemlja.Ali ne mogu da razumem u cemu je njegov problem,da li on zeli da bude prva zvezda tima,vodja tima,igrac koji ce povuci kada je najpotrebnije pa zato ne moze da se nosi sa pritiskom i jednostavno se ne snalazi ili je u fazonu kako placen sam 40miliona najbolji sam bolimekurac mogu da radim sta ocu...Po njegovim reakcijama meni se cini pre da je ovo drugo. Radije bih gledao igraca koji manje zna od njega ali barem da znam da gine za klub nego da gledam nekoga ko znam da moze puno bolje a uopste se ne trudi (barem ja tako vidim)...Ni Venger mi takodje nije jasan,imam utisak da se boji ista da mu zameri,pre bi golmana izbacio sa terena nego Ozila,jer Boze moj on je placen boga oca i zato je nedodirljiv. Ozil jeste majstor i sve to stoji,ali sa takvim mentalitetom nece nista uraditi u Arsenalu u to sam siguran...
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma kakav Gonzalo rupa od igraca gdje njega nadje za primjer
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Meni se cini da mu je Neuer procitao stranu i da je ovaj hteo da promeni odluku u toku suta. Koliko sam pratio Ozil-a kao da je krenuo da suta u levi golmanov, Neuer krece na tu stranu, a Ozil u trenutku menja odluku i pokusava da promeni sut, sto je rezultovalo sutu po sredini gola.

                          Iskreno i ja mislim da je ocajno izveden penal, ali u tom trenutku, kada je sviran, pozeleo sam da ga on izvede. Ko ce drugi? Niko nije u dobroj formi, Artete i Giroud-a nema na terenu... Mozda bi bilo najbolje da ga je sutao Sanogo, prepun zelje za dokazivanjem ili Ox? Po meni je najlogicniji izbor da Mesut suta, e sada sto je promasio to je druga stvar... Da ga je Santi izveo i promasio, svi bi vikali sto nije Mesut sutao...
                          If you do not believe you can do it then you have no chance at all.

                          Comment


                          • Malo vremeplova.

                            1004705_670473933010171_322500719_n.jpg

                            Comment


                            • Comment


                              • Arsenal: Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Monreal, Arteta, Rosicky, Wilshere, Cazorla, Podolski, Giroud

                                Subs: Fabianski, Jenkinson, Flamini, Oxlade-Chamberlain, Gnabry, Sanogo, Bendtner

                                Sunderland: Mannone, Bardsley, Ki, Johnson, Colback, O’Shea (c), Altidore, Bridcutt, Vergini, Alonso, Borini.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X