Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Balotelli je ubleha obicna tesko da tog majmuna moze iko upitit covjek je jednostavno idiot.
    Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

    Comment


    • sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Evo ljudi da napisem nesto ovde posto nisam dugo...

        Situacija je kolko cujem promenljiva. Ja ne stizem nista da pratim posto sam konstantno u pokretu. A kad nisam u pokretu onda ucim .

        Elem... Ovde gde ja odsedam u Engleskoj stadion Arsenala mi je na 15 minuta... Sto je ekstra posto ovde ko god prati fudbal on navija za Arsenal . Kad budem stigao da odem do stadiona slikacu pa cu postaviti slike ovde .

        Pozdravljam vas i srecno Arsenalu nasem veceras.

        COYG!
        sigpic

        Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

        Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

        Without error there can be no brilliancy.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Szczesny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Flamini, Wilshere, Cazorla, Ozil, Ox, Sanogo
            Bayern Munich: Neuer – Dante, Thiago, Martínez, Mandzukić, Robben, Boateng, Götze, Lahm (C), Alaba, Kroos
            sigpic

            Comment


            • SANOGOOOOO MAJSTOREEE IDEMOOOO
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Imacemo koreografiju
                sigpic

                Comment


                • Naš maler, baksuzluk i nesreću neću komentarisati.

                  Reći ću samo jedno: SANOGO !
                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Momak me je stvarno iznenadio... Nema veze sad se samo skoncentrisati na PL i dati svoj maksimum u kupu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije u redu da se bilo sta prigovori momcima, 40 minuta su bili bolji od sampiona Evrope, i garantujem da bi dobili mec da je ostalo 11 na 11. Strasna partija do tad, Jack je razvalio, izgleda se lozi na najjace rivale.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • SAnogo je paklen napadac , ja sam ga gledao na onom svjetskom U 20 par puta i vidio da momak bas zna fudbal

                        Vidio sam na nekim mjestima navijaci Arsenala su ga bas bas pljuvali , sto je meni fakat nejasno bilo zbog cega ..

                        Za ovo veceras velika steta , ali sta je tu je , sad u subotu cete zgaziti Sunderland jedno 3-4 razlike i samopouzdanje ce svima biti opet na dosta vecem nivou , nadam se da ce Yaya i tad igrati , bar 20-30 minuta
                        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                        Comment


                        • Wenger: "Everything went against us. Özil's penalty? I prefer people run properly to hit the ball."
                          Glumi brat Zidane-a, vec drugi penal masi, nadam se da je svoju karijeru u toj ulozi veceras zavrsio.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Mesute, Mesute placen si 42.5 miliona, a 2 penala si pucao oba su obranjena, a jedan veoma, veoma kljucan. Da si pogodio ova tekma bi otisla u drugom pravcu.

                            Interesu je me hoce li biti kazne za onog krelca Robbena, mamu li mu jebem seljobersku
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Svaka čast na meču. Penal i žuti; Vojčeku nije lopta tako daleko bila, zaleteo se ko konj i sklonio je ekstremitete koliko je mogao kad je uvideo pogrešnu procenu, znači nije za crveni. Plus je lopta išla dosta na stranu. Penal ko kuća i žuti.
                              Užas kako se ne propušta prilika za crveni engleskim timovima.

                              Pružiti Sanogu priliku, posložiti ove momke u formi iza njega (Cazorla, Wilshere, Ox), odbrana radi sjajno ove sezone, i s najvećim mudima napasti ligu. To je to. Navijam za Junajted, ali fudbalski navijam da Arsenal izdrži i da se Liverpul umeša.

                              Comment



                              • Alal vera.
                                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X