Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakav car...sve je na kraju bilo istina...


    Olivier Giroud ‏@_OlivierGiroud_ 1h
    I apologise to my wife, family and friends and my manager, team-mates and Arsenal fans.
    sigpic

    Comment


    • Svaka cast na partiji, muski smo odigrali, bravo! Da krenem od Fabianskog! Kakva partija, kad se setim kakve je golove nekada primao, prosto je neverovatno da je taj isti covek branio na danasnjoj utakmici.
      Jenkinson Jel' to isti onaj covek koga mi nazivamo traktorom? Nisam mogao da ga prepoznam, sjajna partija.
      Koscielny i Mertesacker odlicni, ja i dalje tvrdim da je Koscielny najbolji stoper u ligi(jedino je imao onaj kiks u drugom poluvremenu, ali srecom Stturidge to nije resio). Monreal mnogo bolji nego na prethodnim utakmicama.
      Arteta i Flamini iznenadjujuce dobri u tandemu, iako smo svi pre utakmice strahovali.
      Ozil sjajan, i za njega odlicna partija! Podolski na pravi nacin iskoristio ukazanu priliku i postigao gol, mada izgleda nije bio zadovoljan izmenom, nekako mi je cudno odreagovao. Sanogo solidan, ipak mu je ovo prva utakmica koju je odigrao prakticno 90. minuta.
      Alex Oxlade Chamberlain Maestralna partija, lep gol, i jos lepsa asistencija za Poldija! Za igraca utakmice ne mogu da se odlucim, ili Ox ili Fabianski!

      A sada Everton 8. marta. Inace sve utakmice u FA CUP-u igramo na Emiratima do sada.
      Originally posted by maliajnstajn
      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

      Comment


      • Sto se Girouda tice i njegovog preljuba nema sta da mu prigovaram i ja bi je opalio zmireci

        Dok sto se nje tice, najobicnija raspala kurava koja je odma poletila da isprica novinarima kako se jebala sa poznatim fudbalerom

        Spoiler


        Dalje sto se tekme tice, mene interesuje samo zasto Arsenal mora da igra protiv 11 igraca na terenu i jos 3 kretena koja ne znaju nista s loptom?

        Potpuno zasluzeno danas. Ova pobjeda je bar duplo vrijednija od one Liverpoolove pobjede 5-1. Pobjeda je pobjeda i ne gleda joj se u zube

        Idemo na Bayern!!

        PS. Poslje ide malo finasija, jer su izasli sestomjesecni rezultati
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post

          Potpuno zasluzeno danas. Ova pobjeda je bar duplo vrijednija od one Liverpoolove pobjede 5-1. Pobjeda je pobjeda i ne gleda joj se u zube

          Jel se ti salis ?

          Comment


          • Ne znam da li me je vise na utakmici iznervirao Viskovic, Suarez ili Veb.
            Onaj Viskovic je toliko poceo da lupa da vise nije ni smesno. Zampatio sam da je rekao kako je Ox bio u nemilosti Vengera jer je startovao samo pet utakmica. Izgleda da nije znao da Ox nije igrao vise od pola sezone zbog povrede . Pa je tvrdio kako je Dzenkinson zakacio Sterlinga iako nije, pa je posle snimka se prepravio kako je Sterling sam sebe zakacio. Kako jbt moze igrac sam sebe da zakaci.
            Onda ona bacakanja Suareza, stvarno nemam reci. Treba mu dati dozivotnu suspenziju ili nesto slicno.
            A sta tek reci sto Veb nije iskljucio Dzerarda.

            Konacno se Vengerica opametio i krenuo sa pravim krilima i odmah bolja igra. Odbrana dosta nesigurna, ali verujem da je to samo trenutna posledica Enfilda. Fabijanski bogotac.

            Ajmo sada da se sprdamo sa Bajernom

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Jel se ti salis ?
              Ajde da ti postavim retoricko pitanje.

              Ispadnes u kupu, ali si pobjedio u ligi u kojoj klub koji si pobjedio em ostaje u dobroj poziciji za titulu, em ima narednih 12 kola da se ispravi, a usput ostaje u kupu i ima realne sanse da ga osvoji, sta je vrijednije?
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Pa realno Liverpulu je mnogo bitnija pobeda u ligi, sigurno da im je vaznije da udju u LS posle toliko godina, nego li da nastave da se bore za kup.

                Comment


                • Originally posted by PRINCE View Post
                  Pa realno Liverpulu je mnogo bitnija pobeda u ligi, sigurno da im je vaznije da udju u LS posle toliko godina, nego li da nastave da se bore za kup.
                  Sta me briga za njih, meni i Arsenalu je ova pobjeda dva puta vaznija nego da je obrnuta situacija..
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Sta me briga za njih, meni i Arsenalu je ova pobjeda dva puta vaznija nego da je obrnuta situacija..
                    Cekaj jel tebi bitnije da osvojis bodove u ligi i da se odrzis na prvom mestu ili da ides ka FA kupu ? Da skratim Liga ili Kup ?

                    Comment


                    • Ako je zrtva za prolaz dalje u kupu 4 bjedna boda u trci za titulu, neka bude.

                      Realne sanse postoje u sva 3 takmicenja da se osvoji kruna, a sad ce neki da me zovu ludakom.

                      Inace 3 boda u ligi koja smo dali vama, plus bod Unitedu, opet drugi sa bodom iza Chelsea, koji je ispao iz kupa. Jedini od jacih sto su ostali jesu Everton sa kojima igramo iduce kolo i Man City.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Arteta suspendovan za sredu.
                        Wilshere-Flamini-Ox-Mesut-Santi sto se mene tice u sredu, ostalo standard.
                        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                        Dakle, ti si portir!

                        Comment


                        • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                          Arteta suspendovan za sredu.
                          Wilshere-Flamini-Ox-Mesut-Santi sto se mene tice u sredu, ostalo standard.
                          Osudite me, razapnite, Ja bi Wilshera na krilo, a Kazorlu na CM-a. Ko me razumije, ne trebam obrazlagati. Kome nije jasno, dzaba i esej.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Честитке на победи арсеналовци

                            Comment


                            • I jos jednom cu, po ko zna koji put, ponoviti stav koji mnogi smatraju nebulozom. Alex O-C je igrac kvalitetniji od nadolazecih njemackih zvijezda poput Draxlera i Gotzea! I raznih drugih o kojima svi toliko pisu i pricaju kao o najvecim fudbalskim potencijalima.
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                                Dakle, ti si portir!

                                Comment

                                Working...
                                X