Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A vala je mirno svugde, Ajnstajne. Ja ocekivao bombe danas(kao Suarez,Torres,Carroll pre par godina), kad ono najvece bombe danas za mene Mitroglou i Holtby u Fulhamu!

    Ima Wenger jos malo vremena, ocekujemo napadaca svi!

    EDIT: Mene ova pozajmica Kallstroma jako podseca na pozajmicu Benayouna.
    Last edited by Tobdzija; 31-01-14, 21:51.
    Originally posted by maliajnstajn
    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

    Comment


    • A sta to fali Ozilu?

      Comment


      • Originally posted by CALE
        Ne mogu da verujem sta radi ovaj Wenger,zaista ponekad pomislim da je Wenger teski retard.KIM JEBENI KALSTROM ,pa bolje da je doveo Kasalicu,jebote mi pojacavamo vezni red,ne mogu da verujem da smo toliki RETARDI,pa bolje da je onog Haydena prebacio iz omladinskog tima.Nasa napadacka linija Giroud,lord,postar Sanogo i mi mislimo da cemo sa ovakvim napadom osvojiti nesto jebi se Wengeru i jebi se jos jednom. NJEGOV IZGOVOR PA ZNATE OGRANICENA JE PONUDA TOKOM ZIMSKE PIJACE PA ZNAM MORONU ZATO SI TREBAO PROSLO LETO DA KUPIS NAPADACA A TI KUPUJES OZILA ZATO STO SI IZGUBIO OD ASTON VILE KOD KUCE.Wenger vise nema izgovora sada ima novac,ako ne osvoji nista hvala mu za sve do neba nek mu izgrade kip ispred stadiona,nek Gazidis nazove dete po njemu ali ne mozemo vise ovako retardirane poteze da vucemo,Kim jebeni Kalstrom a u kurac
        Kasalica traži 200k godišnje, ne uklapa se

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn
          Sta ti bolan imas bit nezadovoljan? Koji kvalitetan igrac je to presao da bi ti zadovoljan sa njime bio?

          Hajde molim te, pogledaj koju utakmicu pa onda daj komentar na na neciju igru. Giroud je integralni dio Arsenalovog sistema.

          Tvoja argumentacija postova je nesto sto nisam vidio dugo vremena, vjerovatno zato sto se nisam druzio sa djecom od 5 godina..


          I zamolio bih te da me ne vrijedjas!

          Svi vole Mesija, K. Ronalda i Kostu...

          Comment


          • Originally posted by tantuz View Post
            Svi vole Mesija, K. Ronalda i Kostu...
            Problem je sto si pogresno shvatio

            Napisao sam "presao", proslo vrijeme sto znaci da je presao u neki klub u ovom prelaznom..
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Problem je sto si pogresno shvatio

              Napisao sam "presao", proslo vrijeme sto znaci da je presao u neki klub u ovom prelaznom..
              Pa nije, zato sam i napisao...

              Comment


              • Ne dirajte mi Akija počeću da ujedam

                Što se ovog transfera tiče jbg moglo bi se reći jeftina zamena za Remziku nisam specijalno ni oduševljen ali nisam ni razočaran.Jedino što me je malo smorilo jeste šut karta Frimpongu zato što mi je bio jedan od ljubimaca,Arsenalovo dete i čovek koji je voleo klub
                Dench masteru sve najbolje <3



                Last edited by Lord Gangarić; 01-02-14, 07:27.
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Nije svedjanin kriv sto su nasi apetiti daleko veci i sto nismo zadovoljni prelaznim rokom. Ne treba njegovo dovodjenje kriviti za ne dovodjenje nekih koje bi mi zeljeli. Uostalom, mozda nas iznenadi, pljuvali ste i po Flaminiju. Dobro dosao, Kalstrome!

                  " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                  Comment


                  • Jel istina ovo da se ubio na prvom treningu i da ce pauzirati 2-3 mjeseca?

                    Comment


                    • Originally posted by Powerslave View Post
                      Jel istina ovo da se ubio na prvom treningu i da ce pauzirati 2-3 mjeseca?
                      I ja sad citam, doduse izbacio Daily Mail koji se poziva na neke svedske novine. Umreh od smeha.
                      "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                      Dakle, ti si portir!

                      Comment


                      • "@JanAageFjortoft: Draxler just been on Sky saying that he could have left, had great offers, but at the end Schalke-boss Heldt said no"
                        Navodno je Bayern dosao i rekao uzet cemo ga mi na ljeto i ovaj kreten rekao ne... Ako ga Schalke proda Bayernu jebo ti tu ligu
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Jel istina ovo da se ubio na prvom treningu i da ce pauzirati 2-3 mjeseca?


                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • On je dosao sa povredom ledja, blazom. Nije trenirao uopce...
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Pa da, nema se para za zdrave igrače
                              sigpic

                              #WengerOut

                              “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                              Come on you Gunners!

                              Comment


                              • Ne, ne. Koliko sam ja razumio on je izgleda ukocen vec par dana i samo treba jos koji dan da miruje da bi se vratio punom treningu, to je to..
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X