Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dejan78 View Post
    Nema ništa od toga, kada odeš na link iz tvita vidi se da je "vest" od juče.
    Nisam obratio paznju, a taman se ponadao nekim kolacima,sampiti,krempiti
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Nista nije gotovo. Meni se sve cini da Wenger ganja neku posudbu na 6 mjeseci, napadac, a da ce Draxlera samo da obezbijedi za narednu sezonu ...
      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

      Comment


      • Ja bih vise voleo Griezmanna nego Draxlera.

        Edit :

        Last edited by Dejan78; 30-01-14, 20:33.
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Samuel ‏@samuelj29060 1m

          Draxler impresses at World Cup, £37m release clause becomes active & anyone can buy him. Could be another Mata, Hazard that got away.
          Krstice se Wenger na leto...
          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


          Dakle, ti si portir!

          Comment


          • Tačno sam znao da Venger neće dati tolike pre za Drakslera, ali na leto će se već naći neko da plati Šalkeu koliko budu tražili.

            Ništa okrećemo se nedeljnom meču sa Kristal Palasom, za nas je izgleda prelazni rok završen...
            sigpic

            #WengerOut

            “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

            Come on you Gunners!

            Comment


            • Ja iskreno mislim da bi pozajmica bila najbolje rešenje trenutno čisto da se malo pojača ekipa i da ne zaostanemo puno za ostalim timovima što se kvaliteta kadra tiče. Šalke traži mnogo i to stoji ali mislim da bi bilo pametnije sačekati leto i videti šta ćemo dalje .
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Wenger na presici objavio da je 80% siguran da cemo dovesti nekoga danas...
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Wenger: "80 per cent of the activities happen on the last day. I would scrap the winter transfer window with ease"
                  Wenger: "We are still trying to bring one body in because of Ramsey's setback and Flamini's suspension"
                  Wenger: "The Draxler situation has been created by the newspapers, not by me. He will stay at Schalke"
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Lillard View Post
                    Wenger: "80 per cent of the activities happen on the last day. I would scrap the winter transfer window with ease"
                    Wenger: "We are still trying to bring one body in because of Ramsey's setback and Flamini's suspension"
                    Wenger: "The Draxler situation has been created by the newspapers, not by me. He will stay at Schalke"
                    Pominje se Kalstrom.
                    Jeremy Wilson ‏@JWTelegraph
                    Expectation is that Kim Kallstrom will be only Arsenal arrival today. Situation could, of course, change but seeming unlikely #afc
                    Sport Witness ‏@Sport_Witness 2 mins
                    Le10 saying Arsenal deal for Salomon Kalou still possible today. Explain he's not Wenger's first choice but time running out.

                    Comment


                    • Taj Kim Kallstrom je kidao u FM 05(ovo je moj omiljeni FM), imao je strasnu sutinu. Moraju makar nekog dovesti, a pre 21h ne verujem da ce se ista uraditi.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Stigao vam Kalstrom na pregovore i ostalo, ja ga nisam gledao od PES-a 6.


                        Kim Kallstrom has arrived at Arsenal training ground to complete talks, medical and loan deal (via @johncrossmirror).

                        Comment


                        • Sad sam odgledao tu press konferenciju i, po onom sto sam cuo, mi sigurno dovodimo zadnjeg veznog. Kada ste Wengera culi da govori o 80% sanse za nesto? Obicno je neutralan, cak i negativan. Na pitanje koji dio terena bi mogli pojacati, napad ili sredinu, njegov odgovor je bio: " Trenutno smo kratki defanzivno, pardon, na sredini terena ", sto mi govori da se radi na dovodjenju defanzivno orijentisanog veznjaka. Pored toga, nije dozvolio da situacija izgleda kao da se radi samo o jednom mogucem pojacanju, a drugi bi svakako bio napadac, i to, ja bih rekao, posudjen na 6 mjeseci, jer ce se raditi na velikom imenu na ljeto. Sad, Draxler ili ko vec, vidjecemo. I da, rece on na kraju prilicno samouvjereno da Draxler ostaje u Salkeu, sto opet otvara pricu da je napravljen neki predugovor sa Salekom, u koji je, vrlo moguce, ukljucen i Podolski...
                          Jeste da ovo moje tumacenje njegovih rijeci izgleda kao psiho-analiza, ali s njim se ne moze drugacije, covjek je diplomata, nekad i demagog.
                          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                          Comment


                          • Last edited by AIRBORNE; 31-01-14, 11:51.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • Pa, jebote, Kalstrom nije u prvom planu ni u Spartaku!
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Kako vam se cini Miroslav Klose kao pojacanje
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X