Announcement

Collapse
No announcement yet.

Arsenal London

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Freshman91 View Post
    Ovi se ne zajebavaju sa ovakvim informacijama.
    Ameri, finansijski kidaju koliko para imaju, dosta ozbilja firma, mada se žale na njih po Americi, neka fora kao kod nas sa Arenom, čitao sam nešto na početku sezone i to je bilo u vezi sa Kalćom jer su otkupili sva prava za ligu itd. da ne dužim, poenta je da su jako ozbiljni ljudi, mada ozbiljan je i Sky pa se desi da omanu.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Ameri, finansijski kidaju koliko para imaju, dosta ozbilja firma, mada se žale na njih po Americi, neka fora kao kod nas sa Arenom, čitao sam nešto na početku sezone i to je bilo u vezi sa Kalćom jer su otkupili sva prava za ligu itd. da ne dužim, poenta je da su jako ozbiljni ljudi, mada ozbiljan je i Sky pa se desi da omanu.
      Kakvi Ameri, da si ti meni ziv i zdrav, to drze Arapi. Doduse nema neke razlike po pitanju finansija.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Kakvi Ameri, da si ti meni ziv i zdrav, to drze Arapi. Doduse nema neke razlike po pitanju finansija.
        Nzm koja je fora, ozbiljno sam čitao da Ameri drže ili je fora oko prava u Americi pa sam se prespojio. Uglavnom kidaju koliko para imaju. Od Arape znam samo onaj Al Džazira ili kako već ide

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Nzm koja je fora, ozbiljno sam čitao da Ameri drže ili je fora oko prava u Americi pa sam se prespojio. Uglavnom kidaju koliko para imaju. Od Arape znam samo onaj Al Džazira ili kako već ide
          Pa Al Jazeera ih i drzi. Ceo taj komplet, imas beiN France, USA, Indonesia, Canada, Arabia.

          Obicno su ovi Francuzi najpouzdaniji, mada ovde nema direktan link da su oni javili info, vec je neko preneo, mozda i nije istina.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Wenger on transfers: "There is nothing happening. That [the Draxler rumour] is an illusion" #AFCvCCFC
            Ne popusta ni za pedalj.
            "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


            Dakle, ti si portir!

            Comment


            • Obrisao sam post odozgo bolji je ovaj

              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment




                • sigpic

                  #WengerOut

                  “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                  Come on you Gunners!

                  Comment


                  • Da li se ovo zaista desava?




                    http://football-talk.co.uk/88012/dra...r-german-star/
                    " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                    Comment


                    • A Metro spominje i Hulka ...

                      http://metro.co.uk/2014/01/24/hulk-s...ondon-4275887/
                      " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                      Comment


                      • Originally posted by Ves View Post
                        Da, nesto se kuha opasno..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • http://www.mirror.co.uk/sport/footba...9#.UuO6gvs1iUl

                          Jos cemo ga ispod cene uzeti.
                          "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                          Dakle, ti si portir!

                          Comment


                          • Nekad je bila francuska skola,sad nemacka sinoc u jednom trenutku pola tima svaba(sa svih krajeva sveta),i jos ako dodamo ovog madjionicara.....Znam za koga navijam u Brzilu
                            sigpic

                            Comment




                            • ...
                              " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

                              Comment


                              • Ovi se ne zajebaju sa glupostima, posebno jer je Matt Law medju prvima objavio za Ozila...

                                http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...o-Arsenal.html
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X